Jak se zbavit blech

Pokud jste objevili blechy, neváhejte ani chvilku a zavolejte nás. Víme jak se zbavit blech v bytě! Máme školené odborníky, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi a profesionální přístup. Kromě vyřešení problémů s blechami vám také pomůžeme s tím, jak se zbavit octomilek, jak na šváby v domácnosti, jak se zbavit mravenců v domě nebo jak se zbavit potkanů.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Vedle dezinsekce vám nabízíme i služby v oblasti deratizace Praha - hubení hlodavců (deratizace myšílikvidace potkanů, krys apod.). Na naše deratizace poskytujeme rovněž 100% záruku vrácení peněz.

Zbavení blech cena

Cena za zbavení blech se pohybuje od 1400 Kč. Přesnou cenu vám sdělíme po telefonické konzultaci.

Zbavení blech 1 400 Kč
   
DOPRAVNÉ:
po Praze v zakázce nad 2000Kč zdarma
po Praze v zakázce do 2000Kč 800 Kč
mimo Prahu v obou směrech 10 Kč/km

Jak se zbavit blech - proč si vybrat naši firmu?

 • Zásah provedený naší firmou je rychlý a bezpečný a diskrétní
 • Máme moderní vybavení a profesionální personál, který dobře zná postupy, jak se zbavit blech v bytě
 • Jsme rychlí - dojezd na místo dezinsekce do 2 hodin od zavolání
 • Zaručujeme dobré výsledky a ceny
 • Máme 16 let zkušeností v tom, jak se zbavit blech
 • Dodáme reference 
 • Odborný zásah poskytujeme domácnostem i firmám

Jak se zbavit blech - jak vlastně poznáme blechu?

Velikost blechy je od 1 do 8 mm. Tělo má zploštělé, porostlé brvami k lepšímu zachycení v srsti zvířete, zadní nohy jsou silnější protože je dobrý skokan. Toto však pouhým okem neuvidíme. Jak se zbavit blech, když ji ani nerozeznáme od drobného smítka? Poznáme ji právě podle nečekaného skoku, když ji budeme chtít chytit. Blecha vyskočí až do výše 20 cm a 35 cm do dálky a zrychlení při odrazu bylo naměřeno 25x rychlejší než při startu kosmické rakety. Těžko ji chytíte a rozmáčknete jako je to např. u vší.

V České republice existuje až devadesát druhů blech, např. blecha lidská, psí, blecha kočičí, písečná, morová a mnoho dalších druhů a bohužel se nedrží jen hostitele, kterého mají ve svém názvu. Rády se přestěhují z domácího mazlíčka na člověka, takže je najdeme nejen v pelíšcích domácích mazlíčků. Řešíme také jak se zbavit blech v bytě z koberců, čalouněného nábytku a především postelí. Blecha vydrží bez potravy až rok, odborný zásah je tedy nejjistější řešení.

Jak se zbavit blech v bytě - proč je to nezbytné?

Blechy jsou přenašeči těžkých infekčních nemocí, např. moru nebo tularémie a jsou mezihostiteli tasemnice, což znamená, že mohou tyto parazity přenášet. Blecha je nebezpečný parazit, který je škodlivý pro člověka i pro domácí zvířata a proto je nutný odborný zásah. Zavolejte nás a my vám poradíme jak se zbavit blech. Pozor na záměnu štípnutí od blechy a od komára.

Jak se zbavit blech - kde blechy hubíme?

Nevíte-li jak se zbavit blech v domácnosti, hotelu nebo ubytovně, zavolejte naši firmu. Hubíme blechy i v dopravních prostředcích, zdravotnických zařízeních, divadlech, kinech a dalších kulturních zařízeních, ve veřejných budovách, na letištích, na nádražích apod.

Zajišťujeme veškeré druhy likvidace blech - od akutních zásahů po preventivní monitoring. Naše firma zajistí prozkoumání prostoru odborníky a zvolí nejvhodnější postup. Naši zkušení odborníci zajistí likvidaci blech správně zvolenými efektivními prostředky a postupy, ekologicky bezpečnými pro okolí. Zaručujeme rychlou a účinnou službu v nejkratším možném termínu - dojezd do 2 hodin od zavolání! Víme, jak se zbavit blech v bytě a vlastně úplně kdekoli.

Jak se zbavit blech chemickými přípravky

Základním bezpečnostním pravidlem při uskutečňování likvidace blech chemickými přípravky je uschování potravin a předmětů přicházejících do styku s potravinami tím, že se zalepí do igelitových pytlů. Jak se zbavit blech v bytě a přitom se nenadýchat nebezpečných chemických přípravků? Některé přípravky mohou naleptat sliznice, vyvolat zvracení nebo nevolnost. Po chemickém zásahu při provádění hubení blech je třeba do místnosti nechodit minimálně 8 hodin, poté důkladně vyvětrat (cca 2 hodiny otevřenými okny a dveřmi dokořán) a následně vyprat všechny lůžkoviny. Svěřte tuto práci profesionálům.

A jak se zbavit blech v bytě definitivně a bez rizika jejich návratu?

Akutní dezinsekce blech se provádí několikrát za sebou v určitém časovém intervalu. Při nedodržení správného počtu zásahů se může nežádoucí výskyt opakovat. Naopak po třech ošetřeních našimi odborníky dáváme na výsledek likvidace blech 100% záruku. To znamená, že pokud je nutnost opakování dezinsekce blech vyšší, jde na náš účet.

Jak se zbavit blech - naše služby jsou zde pro vás, milí zákazníci!

 • identifikujeme správně o jaký druh hmyzu se jedná
 • navrhneme nejvhodnější způsob jak se zbavit blech a kombinaci insekticidů pro provedení zásahu tak, aby byly blechy skutečně úspěšně zlikvidovány
 • provádíme jednorázové i opakované likvidace blech
 • provádíme preventivní zásahy proti blechám insekticidy
 • kontrolujeme a čistíme prostory po provedení likvidace blech

Pokud vidíte, že se vaše domácí zvířátko příliš často drbe, zjistíte, že máte několik štípanců za sebou nebo přímo objevíte skákající blechu, neváhejte a zavolejte nám. Je jen otázkou času, kdy nebudete vědět, jak se zbavit blech, které se budou množit tak rychle, že se nestačíte divit. Časem pak budete řešit jak se zbavit blech v bytě ve všech jeho místnostech.

Kromě toho, jak se zbavit blech, by Vás také mohlo zajímat

Kromě likvidace blech v domácnosti provádíme též dezinsekce neboli hubení hmyzu či (likvidace hmyzu) a to lezoucího i létacího a likvidace dřevokazného hmyzu - např. dezinsekce štěnicderatizace švábůderatizace blechhubení mravenců, likvidace sršňůhubení vos a likvidace vosího hnízda, dále červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů hmyzu a členovců.

Jak se zbavit blech - často kladené otázky (FAQ)

Jak poznat blechy u člověka?

Podle kousanců na těle (většinou v řadě), případně nálezem živého jedince nebo trusu, který připomíná zrnka máku.

Jak vypadají kousance od blech?

Červené, svědivé, v průměru cca 1cm, krvavý střed, kůže kolem může být podrážděná. Každý má však na kousnutí od blechy kožní reakci jinou, někdo dokonce žádnou.

Jak se zbavit blech v bytě?

Nejprve zajít s domácími mazlíčky na veterinu nechat je odblešit. Poté zavolat odbornou firmu, protože svépomocí určitě na blechy nevyzrajete.