Odpuzovač myší

Je odpuzovač myší spolehlivé řešení?

Objevily se u vás myši? Nezoufejte a obraťte se na naši firmu! Na rozdíl od deratizace od naší firmy, odpuzovač myší není spolehlivé řešení. My máme odborníky provádějící deratizace myší s praxí a profesionálním přístupem. Kromě hubení myší poskytujeme také službu likvidace potkanů a další hubení hlodavců a také dezinsekce hmyzu. Poradíme vám jak na šváby v domácnosti, jak se zbavit blech, jak se zbavit mravenců v domě nebo jak se zbavit octomilek.

Zlikvidujeme myši a ochráníme váš dům, chatu, chalupu nebo i auto. Když se myši zahnízdí ve vašich peřinách na chalupě, děsí především ženské osazenstvo vašeho domu. Řádí-li myši ve spíži, elektrický odpuzovač myší vám nepomůže. Touhla po jídle je mnohem silnější než zvuk, který odpuzovac mysi vydává. Oproti tomu deratizace myší provedená naší firmou je rychlá, bezpečná a spolehlivá.

Má odpuzovač myší nevýhody?

 • Elektronický odpuzovač myší je přístroj, který vydává zvuk o vysoké frekvenci, zvaný ultrazvuk. Ultrazvuk lidské ucho neslyší, takže častokrát nemáte kontrolu, zda dostatečně funguje.
 • Myši si na zvuk, který vydává odpuzovač myší, mohou po nějaké době zvyknout.
 • Ultrazvuk se šíří podobně jako světlo, tedy přímočaře. Počítejte proto s tím, že žádný elektrický odpuzovač myší není tak silný, aby ultrazvuk prošel pevnými předměty. Od pevných předmětů se zvuk odráží.
 • Pozor - elektronický odpuzovač myší, přesněji jeho zvuk, vadí domácím mazlíčkům! Máte-li tedy pejska nebo třeba i papouška, odpuzovac mysi si rozhodně nepořizujte.
 • Odpuzovač myší do zásuvky nemůžete použít všude.
 • Odpuzovac mysi na baterie mívá slabší výkon a toho, že došly baterie se ani nemusíte všimnout.
 • Máme 15 let zkušeností v oboru deratizace myší, vyškolené profesionály a moderní vybavení.
 • Odborný zásah (hubení myší) poskytujeme domácnostem i firmám.
 • Dodržujeme krátké termíny - dojezd na místo je do 2 hodin od zavolání.
 • Dobré reference na naši firmu k nahlédnutí a dodání.
 • Hubení myší od nás je diskrétní a úspěšné.

Z toho vyplývá, že služby naší firmy vám zaručí mnohem víc než odpuzovač myší.  

Odpuzovač myší - druhy

Elektrický odpuzovač myší existuje jako odpuzovač myší do zásuvky nebo odpuzovac mysi na baterie. Odpuzovač myší do zásuvky má silnější výkon, nemůžete ho však pochopitelně umístit tam, kde není přívod elektřiny. Také jeho pořizovací cena je vyšší. Odpuzovac mysi na baterie lze umístit i do prostor bez přívodu elektrického proudu a pořizovací náklady jsou nižší, ale jeho výkon je poměrně slabý a také se člověk ani nevšimne, že baterie jsou vybité a elektronický odpuzovač myší nefunguje.

Odpuzovač myší - jak jej hlodavci vnímají

Myš domácí je hlodavec velký přibližně 7 - 10 cm, dobře šplhá, skáče a plave. Obývá české domácnosti a objevit se může jak v rodinném domku, tak v bytě panelového domu, na chatě nebo chalupě, ve skladu. Myš žere téměř vše a není vždy snadné ji chytit do pasti ani vyhnat, ačkoli použijete odpuzovač myší. Pokud má dostatek potravy, nic ji nenutí pohnout se z místa úkrytu. Její likvidace svépomocí se tím poměrně komplikuje a je zapotřebí odborné deratizace tak, jako u větších druhů, jako jsou potkani a krysy.

Myš vnímá elektronický odpuzovač myší, tedy jeho zvuk, zpočátku jako nepříjemný. Jestliže však má co žrát, je schopná si na tento nepříjemný zvuk zvyknout. Myš se klidně usídlí v blízkosti prostředí, kde je odpuzovač myší instalován. Nebo si sežere potravu a zase odejde do úkrytu. Problém je, že se myš vrací a ví, že jí odpuzovač myší neublíží.

Myš nežije jako samostatný jedinec, naopak. Myš domácí se rychle množí. Jestliže zjistí, že jí elektrický odpuzovač myší neublíží, je schopna se rozmnožovat i v blízkosti takového prostoru. Myši domácí nás v domácnostech a na pracovištích ohrožují nákazou. Tito nebezpeční hlodavci mohou přenést na člověka závažné infekční nemoci a navíc ničí váš majetek. Aby nevzniklo zamoření, odborná deratizace myší je nutností.

Odpuzovač myší a domácí mazlíčci

Váš pejsek nebo kočička vás za elektronický odpuzovač myší určitě nepochválí. Z ultrazvuku, který elektrický odpuzovač myší vydává, budou vaši miláčci v nejlepším případě nervózní, v tom horším jim bude špatně. My provádíme deratizace myší s velkou opatrností vzhledem k chovaným domácím mazlíčkům. Naši profesionálové zajistí hubení myší vhodně vybranými efektivními prostředky, ekologicky bezpečnými pro vaše domácí zvíře i pro okolí. Odpuzovač myší domácí zvířátka nesnáší, netrapte je s ním.

Odpuzovač myší - poskytujeme veškeré druhy hubení myší

Správně provedená deratizace myší nebo hubení potkanů také počítá s odhalením jejich přístupových cest. Nástrahy, většinou tzv. staničky, pokládáme u klienta na vybraná a schválená místa. Plastová stanička je bezpečná pro děti a domácí zvířata a nevydává žádný nepříjemný zvuk jako odpuzovač myší.

Odpuzovač myší - kdy vám nepomůže?

Odpuzovač myší vám nepomůže, jestliže si myš již vytvořila rezistenci. Tedy v případě, že si myš již zvykla. Na první pohled se zdá, že jste byli úspěšní ale po nějaké době se hlodavci objeví znovu a deratizace myší již není tak jednoduchá. Obraťte se na raději na odborníky. My vám spolehlivě provedeme deratizace myší v obytných a sklepních prostorách domů, v garážích a technických místnostech. Zajistíme hubení myší v potravinářských, restauračních a ubytovacích provozech.

Odpuzovač myší - nabízené služby