Likvidace blech

Likvidace blech

Likvidace blech - rozsah služeb poskytovaných naší firmou

Likvidace blech od naší firmy je rychlá a bezpečná. Zaručujeme profesionální přístup vyškolených odborníků, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi. Realizujeme i deratizace Praha neboli hubení hlodavců likvidace myší, likvidace potkanů, krys a dalších nežádoucích hlodavců. Vyklízíme půdy a sklepy, čistíme a provádíme dezinfekce prostor znečištěných holubím trusem, instalujeme sítě a bodáky proti holubům. Uskutečňujeme dezinfekce plísní a hub a různých škodlivých mikroorganismů. Naše deratizace, dezinsekce, dezinfekce vas nezklame.

Odborný zásah likvidace blech poskytujeme domácnostem i firmám. Dojezd na místo bývá zpravidla do 2 hodin od zavolání. Po třetím zásahu na likvidace blech poskytujeme stoprocentní záruku! Naše firma také provádí likvidace hmyzu v jímkách a žumpách a jejich dezinfekce a desinsekce a dezinfekce po zemřelých.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Likvidace blech cena

Cena za likvidaci blech se pohybuje od 1400 Kč. Přesnou cenu vám sdělíme po telefonické konzultaci.

likvidace blech 1 400 Kč
   
DOPRAVNÉ:
po Praze v zakázce nad 2000Kč zdarma
po Praze v zakázce do 2000Kč 800 Kč
mimo Prahu v obou směrech 10 Kč/km

Likvidace blech Praha a okolí - proč s naší firmou?

 • Máme moderní vybavení k provedení likvidace blech, odborný personál
 • Dodržujeme krátké termíny - dojezd na místo likvidace do 2 hodin od zavolání
 • Máme 15 let zkušeností v oboru likvidace blech
 • Odborný zásah likvidace blech poskytujeme domácnostem i firmám
 • Likvidace blech provedená naší firmou je rychlá a bezpečná
 • Reference z oboru likvidace k nahlédnutí a dodání
 • Výsledky likvidace blech předčí naše ceny

Likvidace blech - proč je důležitá?

Likvidace blech je důležitá protože blecha je parazit, který je škodlivý pro člověka i pro domácí zvířata. Blechy jsou přenašeči závažných infekčních onemocnění jako je např. mor nebo tularémie a jsou mezihostiteli tasemnice, tudíž mohou tyto parazity přenášet. Provedením odborné likvidace blech vás zbavíme těchto nebezpečných a otravných živočichů. Pozor - štípnutí od komára a od blechy se často zaměňuje.

Likvidace blech - věříte, že blechy psí na člověka nejdou?

V ČR je na devadesát druhů blech, např. blecha lidská, psí, blecha kočičí, písečná, morová a mnoho dalších druhů. Likvidace blech je nutnost - bohužel se totiž nedrží jen hostitele, kterého mají ve svém názvu, ale jsou schopné se přestěhovat z domácího mazlíčka na člověka a obtěžovat svědivými štípanci. Najdeme je v pelíšcích domácích mazlíčků, kobercích, čalouněném nábytku a postelích a vydrží hladovět i rok - odborná likvidace blech je pak nejjistější řešení.

Likvidace blech - jak poznáme blechu?

Velikost blechy je od 1 do 8 mm. Tělo má zploštělé, porostlé brvami k lepšímu zachycení v srsti zvířete, zadní nohy jsou silnější kvůli odrazu při skákání. To však pouhým okem tak snadno neuvidíme ale poznáme ji právě podle nečekaného skoku, když ji budeme chtít chytit. Blecha vyskočí až do výše 20 cm a 35 cm do dálky a zrychlení při odrazu bylo naměřeno 25x rychlejší než při startu kosmické rakety. Těžko ji chytíte a rozmáčknete jako třeba veš.

Likvidace blech Praha a okolí - zásadně od profesionála!

 • likvidace blech má velký hygienický význam 
 • likvidace blech chrání vaše zdraví před nebezpečnými nemocemi
 • likvidace blech od naší firmy je rychlá a diskrétní záležitost
 • likvidace blech je prokázaně nejúčinnější a nejbezpečnější od profesionála!

Likvidace blech - kde tuto činnost uskutečňujeme?

 • likvidace blech v obytných prostorách bytů a rodinných domů, likvidace blech v bytech po zemřelých
 • likvidace blech v ubytovacích provozech (např. hotelech a ubytovnách)
 • likvidace blech ve veřejných budovách (např. na letištích, nádražích, kulturních zařízeních)
 • likvidace blech v dopravních prostředcích
 • likvidace blech ve zdravotnických zařízeních
 • likvidace blech v domácnosti

Likvidace blech chemickými přípravky

Základním bezpečnostním pravidlem při uskutečňování likvidace blech chemickými přípravky je uschování potravin a předmětů přicházejících do styku s potravinami tím, že se zalepí do igelitových pytlů. Některé přípravky mohou naleptat sliznice, vyvolat zvracení nebo nevolnost. Po chemickém zásahu při provádění likvidace blech je třeba do místnosti nechodit minimálně 8 hodin, poté důkladně vyvětrat (cca 2 hodiny otevřenými okny a dveřmi dokořán) a následně vyprat všechny lůžkoviny.

Likvidace blech - naše služby zákazníkovi

 • navrhneme nejvhodnější způsob a kombinaci insekticidů pro provedení likvidace blech tak, aby byly blechy skutečně úspěšně zlikvidovány
 • provádíme jednorázové i opakované likvidace blech
 • provádíme preventivní likvidace blech insekticidy
 • kontrolujeme a čistíme prostory po provedení likvidace blech

Likvidace blech Praha - 100% ZÁRUKA!!!

Akutní likvidace blech se provádí několikrát za sebou v určitém časovém intervalu. Při nedodržení správného počtu zásahů se může nežádoucí výskyt opakovat. Naopak po třech ošetřeních v časovém rozestupu 14-ti dnů dáváme na výsledek likvidace blech 100% záruku. To znamená, že pokud je nutnost opakování likvidace blech vyšší, jde na náš účet.

Likvidace blech - na co u ní dbáme?

 • při provádění likvidace blech klademe důraz na hygienické normy a předpisy
 • používáme moderní technologie, aplikace a přípravky šetrné k lidem, zvířatům a okolnímu prostředí při vysoké úspěšnosti likvidace blech
 • spolupracujeme se zákazníkem s cílem zajistit dobrý průběh a výsledek, informujeme o prováděných úkonech a pravidlech, které by měl zákazník dodržovat a o vývoji situace, který může očekávat
 • kontrolujeme a čistíme prostory po provádění likvidace blech

Kromě likvidace blech provádíme též dezinsekce neboli hubení hmyzu a to lezoucího i létacího a likvidace dřevokazného hmyzu - např. dezinsekce štěniclikvidace švábůderatizace blechhubení mravencůlikvidace sršňů, likvidace vos a vosích hnízd, dále červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů hmyzu a členovců.

Likvidace blech - často kladené otázky (FAQ)

Kde může pes chytit blechy?

Zpravidla při styku s cizím zvířetem, které blechy má.

Jak dlouho vydrží blecha bez jídla?

Několik měsíců. Kukla blechy dokonce dokáže o několik měsíců odložit své líhnutí, když kolem sebe cítí zimu nebo necítí potravu.

Co zabije blechy?

K tomu určený profesionální insekticidní přípravek. Volně prodejné chemikálie jsou příliš slabé a jejich dlouhodobým používáním blecha získává rezistenci.

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.