Likvidace blech v domácnosti

Likvidace blech v domácnosti - služby poskytované naší firmou

Zaručujeme profesionální přístup vyškolených odborníků, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi. Likvidace blech v domácnosti naší firmou je rychlá a bezpečná. Kromě likvidace blech v domácnosti provádíme též dezinsekce neboli hubení hmyzu či (likvidace hmyzu) a to lezoucího i létacího a likvidace dřevokazného hmyzu - např. dezinsekce štěnic čili hubení štěnic, likvidace švábů, deratizace blech, hubení mravenců, likvidace sršňů, likvidace vos a vosích hnízd, dále červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů hmyzu a členovců.

Odborný zásah likvidace blech v domácnosti poskytujeme nejen domácnostem ale i firmám. Dojezd na místo deratizace či jiného zákroku bývá zpravidla do 2 hodin od zavolání. Po třetím zásahu na likvidace blech poskytujeme stoprocentní záruku! Naše firma také provádí likvidace hmyzu v jímkách a žumpách a jejich dezinfekce a desinsekce a dezinfekce po zemřelých.

Realizujeme i deratizace Praha neboli hubení hlodavců - hubení myší, likvidace potkanů, krys a dalších nežádoucích hlodavců. Vyklízíme půdy a sklepy, čistíme a provádíme dezinfekce prostor znečištěných holubím trusem, instalujeme sítě a bodáky proti holubům. Uskutečňujeme dezinfekce plísní a hub a různých škodlivých mikroorganismů.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Likvidace blech cena

Cena za likvidaci blech se pohybuje od 1400 Kč. Přesnou cenu vám sdělíme po telefonické konzultaci.

likvidace blech 1 400 Kč
   
DOPRAVNÉ:
po Praze v zakázce nad 2000Kč zdarma
po Praze v zakázce do 2000Kč 800 Kč
mimo Prahu v obou směrech 10 Kč/km

Likvidace blech v domácnosti - proč si vybrat právě nás?

 • Přijedeme na místo likvidace blech v domácnosti do 2 hodin od zavolání
 • Máme moderní vybavení k provedení likvidace blech v domácnosti a odborný personál
 • Máme 15 let zkušeností v oboru likvidace blech v domácnosti
 • Odborný zásah likvidace blech poskytujeme nejen domácnostem ale i firmám
 • Likvidace blech v domácnosti provedená naší firmou je rychlá a bezpečná, víme jak se zbavit blech
 • Výsledky likvidace blech v domácnosti předčí naše ceny
 • Můžeme dodat reference z oboru likvidace blech v domácnosti

Likvidace blech v domácnosti - nepodceňujte nebezpečí

Likvidace blech v domácnosti je důležitá protože blecha je parazit, který je škodlivý pro člověka i pro domácí zvířata. Blechy jsou přenašeči závažných infekčních onemocnění jako je např. mor nebo tularémie a jsou mezihostiteli tasemnice, tudíž mohou tyto parazity přenášet. Provedením odborné likvidace blech v domácnosti vás zbavíme těchto nebezpečných a otravných živočichů. Pozor - štípnutí od komára a od blechy se často zaměňuje.

Likvidace blech v domácnosti - jak poznáme blechu?

Velikost blechy je od 1 do 8 mm. Tělo má zploštělé, porostlé brvami k lepšímu zachycení v srsti zvířete, zadní nohy jsou silnější kvůli odrazu při skákání. To však pouhým okem tak snadno neuvidíme ale poznáme ji právě podle nečekaného skoku, když ji budeme chtít chytit. Blecha vyskočí až do výše 20 cm a 35 cm do dálky a zrychlení při odrazu bylo naměřeno 25x rychlejší než při startu kosmické rakety. Těžko ji chytíte a rozmáčknete jako třeba veš.

Likvidace blech v domácnosti - věříte, že blechy psí na člověka nejdou?

V ČR je na devadesát druhů blech, např. blecha lidská, psí, blecha kočičí, písečná, morová a mnoho dalších druhů. Likvidace blech v domácnosti je nutnost - bohužel totiž nenapadají jen hostitele, kterého mají ve svém názvu, ale jsou schopné se přestěhovat od vašeho pejska či kočičky na vás a obtěžovat svědivými štípanci. Najdeme je nejen v pelíšcích mazlíčků ale i vašich postelích, kobercích a čalouněném nábytku a vydrží hladovět i rok - odborné hubení blech v domácnosti je nejrozumnější řešení.

Likvidace blech v domácnosti chemickými přípravky

Některé přípravky mohou naleptat sliznice, vyvolat zvracení nebo nevolnost. Základním bezpečnostním pravidlem při uskutečňování likvidace blech v domácnosti chemickými přípravky je uschování potravin a předmětů přicházejících do styku s potravinami tím, že se zalepí do igelitových pytlů. Po chemickém zásahu při provádění likvidace blech v domácnosti je třeba do místnosti nechodit minimálně 8 hodin, poté důkladně vyvětrat (cca 2 hodiny otevřenými okny a dveřmi dokořán) a následně vyprat všechny lůžkoviny.

Hubení blech - naše služby zákazníkovi

 • navrhneme nejvhodnější způsob a kombinaci insekticidů pro provedení likvidace blech v domácnosti tak, aby byly blechy skutečně úspěšně zlikvidovány
 • provádíme jednorázové i opakované likvidace blech v domácnosti
 • provádíme preventivní likvidace blech v domácnosti insekticidy
 • kontrolujeme a čistíme prostory po provedení likvidace blech v domácnosti

Likvidace blech v domácnosti - 100% ZÁRUKA!!!

Akutní likvidace blech v domácnosti se provádí několikrát za sebou v určitém časovém intervalu. Při nedodržení správného počtu zásahů se může nežádoucí výskyt opakovat. Naopak po třech ošetřeních našimi odborníky dáváme na výsledek hubení blech 100% záruku. To znamená, že pokud je nutnost opakování likvidace blech v domácnosti vyšší, jde na náš účet.

Likvidace blech v domácnosti - na co u ní klademe důraz?

 • spolupracujeme se zákazníkem s cílem zajistit dobrý průběh a výsledek, informujeme o prováděných úkonech a pravidlech, které by měl zákazník dodržovat a o vývoji situace, který může očekávat
 • používáme moderní technologie, aplikace a přípravky šetrné k lidem, zvířatům a okolnímu prostředí při vysoké úspěšnosti likvidace blech v domácnosti
 • kontrolujeme a čistíme prostory po provádění likvidace blech v domácnosti
 • při provádění likvidace blech v domácnosti klademe důraz na hygienické normy a předpisy

Likvidace blech v domácnosti - nabídka dalších služeb

Kromě likvidace blech v domácnosti provádíme i další deratizace hmyzu, jako je například deratizace štěnic neboli likvidace štěnic (Hmyz štěnice - deratizace), deratizace švábů (přečtěte si také, jak na šváby v domácnosti a jak se zbavit švábů), hubení vos a likvidace vosího hnízda, deratizace sršňů a likvidace sršních hnízd. Mimo jiné zajišťujeme i deratizace mravenců čili likvidace mravenců. Přečtěte si také, jak se zbavit mravenců v bytě, jak na mravence a jak se zbavit mravenců. Také zařizujeme vyklizení bytu po zemřelém - úklid po mrtvole.