Jak se zbavit mravenců

Jak se zbavit mravenců v domě nebo jak se zbavit mravenců na zahradě je poměrně složité protože mravenci jsou velmi inteligentní a organizovaný hmyz. Při zásahu proti mravencům je nutné použít specializované přípravky a jejich kombinaci. Likvidace mravenců vyžaduje zásah odborných pracovníků a součinnost klienta.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Naše firma vám hravě poradí, jak se zbavit mravenců v bytě, domě nebo jak se zbavit mravenců na zahradě. Naši školení profesionálové, kteří mají v oboru dezinsekce dlouhodobou praxi, vám kromě toho, jak na mravence, mohou ještě pomoci s tím, jak se zbavit octomilek, poradí jak zneškodnit šváby v domácnosti, jak se zbavit blech v bytě, nastraží past na potkany a past na myši, pokladou jed na myši nebo jed na potkany, zkrátka poskytujeme kompletní služby dezinfekce, dezinsekce a deratizace.

Kromě likvidace mravenců provádíme též dezinsekce neboli hubení hmyzu či (likvidace hmyzu) a to lezoucího i létacího a likvidace dřevokazného hmyzu - např. dezinsekce štěniclikvidace švábůderatizace blechhubení mravenců, likvidace sršňůlikvidace vos a vosích hnízd, dále červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů hmyzu a členovců.

Jak se zbavit mravenců - video

Proč si vybrat právě naši firmu, když řešíte způsob, jak se zbavit mravenců v domě?

 • Poskytneme radu, jak se zbavit mravenců v domě, domácnostem i firmám
 • Likvidace mravenců provedená naší firmou je rychlá, bezpečná
 • Máme 16 let zkušeností v tom, jak se zbavit mravenců v bytě i jak se zbavit mravenců na zahradě
 • Vlastníme moderní vybavení a máme školené odborníky k provedení deratizace mravenců
 • Máme krátké termíny - dojezd na místo likvidace do 2 hodin od zavolání
 • Můžeme předložit reference z oboru likvidace mravenců k nahlédnutí
 • Výsledky likvidace mravenců a naše ceny vás mile překvapí

Proč vlastně řešit, jak se zbavit mravenců v domě?

U nás máme především dva druhy mravenců. Pokud budete stát před problémem, jak se zbavit mravenců v bytě, půjde zřejmě o zrzavého mravence faraona. .Jestliže budete řešit, jak se zbavit mravenců v domě nebo jak se zbavit mravenců na zahradě, bude se pravděpodobně jednat o černého "zahradního" mravence.

Ať již jde o jakýkoli druh, mravenci kontaminují potraviny a mohou přenášet bakterie. Čím je tento hmyz menší, tím je chytřejší. Jejich síla spočívá v množství a ohromné i ohromující organizovanosti. Zabijete pár jedinců, ostatní si předají zprávy a hledají nové cesty a možnosti s ještě větší usilovností. Z toho vyplývá, že otázka, jak se zbavit mravenců v bytě pouze lokálně nestačí, vrátí se (pravděpodobně od sousedů). Hubení mravenců musí proběhnout plošně, nejlépe v celém domě.

Jak se zbavit mravenců v domě - kde je nalezneme a kde se nejčastěji provádí jejich likvidace?

Mravence najdeme ponejvíce v kuchyních, ve spížích, také však ve stupačkách odkud migrují z bytu do bytu, ve zdivu nebo za obložením stěn a na dalších nepřístupných místech. Jak se zbavit mravenců v domě řešíme nejčastěji ve stravovacích objektech a potravinářských provozech, například mlýnech, pekárnách, výrobnách, sladovnách, cukrárnách a pivovarech nebo v zemědělských provozech. Také v hotelech, ubytovnách a dalších ubytovacích zařízeních, ve školách nebo ve zdravotnických zařízeních. Před otázkou jak se zbavit mravenců v bytě panelových domů stojíme téměř denně. Umíme vyřešit i jak se zbavit mravenců na zahradě, kteří ve velkém množství dokážou úplně zničit zahrádku.

Jak se zbavit mravenců v domě chemickými přípravky a prevence

Ten, kdo řeší problém, jak se zbavit mravenců v bytě možná neví, že mravenci jsou tvorové, kteří mají vynikající čichové schopnosti. Skladujte proto správně své potraviny tak, aby je mravenci necítili. Třeba ve skleněných dózách nebo plechových nádobách místo papírových pytlíků. Mravenci si tvoří cestičky, kterými se k vám přistěhují s celou kolonií. My jednotlivce neřešíme, mějte se však na pozoru. Mravenci mají své zvědy a průzkumníky, kteří vyšlapávají cestičku celému společenství a z cestičky je náhle dálnice. Proto je také nejspolehlivější provést likvidaci mravenců požerovou nástrahou, kterou si zavlečou do hnízda.

Na jaře se většinou objevují malí černí mravenci, na podzim se přichází ohřát zrzaví faraoni. Shromažďují se podél okenních parapetů, dveří a pod fasádou a postupně se snaží vniknout dovnitř do domu. Kromě potravy je pro ně důležité i teplo domova a my pak nevíme, jak se zbavit mravenců v bytě. Netrapte se s nimi a zavolejte naše odborníky pro provedení likvidace mravenců. Zásah proti mravencům od profesionální firmy vás zbaví mravenců chemickou cestou bez nebezpečí a se zárukou.

Jak se zbavit mravenců v domě a na co při tom dbáme?

 • Identifikujeme správně o jaký druh se jedná a navrhneme nejvhodnější způsob jak se zbavit mravenců v domě opravdu s úspěchem
 • Klademe důraz na hygienické předpisy a normy
 • Spolupracujeme se zákazníkem, informujeme o prováděných úkonech a opatřeních, které by měl zákazník dodržovat a o vývoji situace, který může očekávat
 • Kontrolujeme a čistíme prostory po provedení likvidace mravenců
 • Dbáme na to, jak se zbavit mravenců v bytě s ohledem na možný vznik rezistence, kombinujeme přípravky tak, abychom této situaci zabránili
 • Po třech ošetřeních našimi specialisty dáváme na výsledek likvidace mravenců 100% záruku.

Vedle dezinsekce vám nabízíme i služby v oblasti deratizace Praha - hubení hlodavců (deratizace myšílikvidace potkanů, krys apod.). Na naše deratizace poskytujeme rovněž 100% záruku vrácení peněz.

Kromě toho, jak se zbavit mravenců, by Vás také mohlo zajímat:

Hubení švábů - poradíme se s Vámi, jak se zbavit švábů.  Deratizace švábů je velmi obtížná z důvodu jejich odolnosti. Přečtěte si také, jak na šváby v domácnosti

Hubení štěnic - provádíme také Hmyz štěnice - deratizace neboli deratizace štěnic. Likvidace štěnic zajišťujeme přes patnáct let

Hubení vos a deratizace sršňů - klasický případ deratizace hmyzu. Zajistíme i likvidace sršních hnízd či likvidace vosího hnízda

Likvidace blech - mimo jiné zajišťujeme také likvidace blech v domácnosti

Dezinfekce - v neposlední řadě zařídíme i vyklizení bytu po zemřelém neboli úklid po mrtvole