Likvidace vos

Likvidace vos

Likvidace vos - rozsah služeb poskytovaných naší firmou

Likvidace vos od naší firmy je rychlá a bezpečná. Zabezpečujeme likvidace vosích a sršních hnízd v městských objektech, obytných domech a všude tam, kde tento hmyz ohrožuje zdraví člověka. Kromě likvidace vos provádíme též dezinsekce nebo také deratizace Praha.

Odborný zásah likvidace vos poskytujeme domácnostem i firmám. Dojezd na místo bývá zpravidla do 2 hodin od zavolání. Po prvním zásahu na likvidace vos poskytujeme stoprocentní záruku! Naše firma také provádí likvidace hmyzu v jímkách a žumpách a jejich dezinfekce a desinsekce a dezinfekce po zemřelých.

Realizujeme i deratizace neboli hubení hlodavců - likvidace myší, likvidace potkanů, krys a dalších nežádoucích hlodavců. Vyklízíme půdy a sklepy, čistíme a provádíme dezinfekce prostor znečištěných holubím trusem, instalujeme sítě a bodáky proti holubům. Uskutečňujeme dezinfekce plísní a hub a různých škodlivých mikroorganismů.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Likvidace vos - proč s naší firmou?

 • Po prvním ošetření našimi odborníky dáváme na výsledek likvidace vos 100% záruku
 • Máme moderní vybavení k provedení likvidace vos, odborný personál
 • Dodržujeme krátké termíny - dojezd na místo likvidace do 2 hodin od zavolání
 • 20 let zkušeností v oboru likvidace vos
 • Reference z oboru likvidace vos k nahlédnutí a dodání
 • Výsledky hubení vos a naše ceny vás přesvědčí

Likvidace vos cena

Cena za likvidaci vos se pohybuje od 1200 Kč. Přesnou cenu vám sdělíme po telefonické konzultaci.

likvidace vos 1 200 Kč
   
DOPRAVNÉ:
po Praze v zakázce nad 2000Kč zdarma
po Praze v zakázce do 2000Kč 800 Kč
mimo Prahu v obou směrech 10 Kč/km

Likvidace vos - jak vosa vypadá?

Vosa obecná je jedovatý hmyz z čeledi sršňovitých. Má žluté a černé pruhy na zadečku. Vosy dosahují velikosti 1,2 - 1,5 cm, královny jsou podstatně větší. Vosa obecná se živí převážně nektarem ale vyskytuje se nejen v blízkosti přeslazených nápojů a přezrálého ovoce. Celá vosí kolonie má až 2000 jedinců. Přezimující oplodněná královna se probouzí na jaře, vylétá a vybírá si vhodné místo pro založení nové vosí kolonie. Začne se stavbou buněk, do nichž pak klade vajíčka.

Likvidace vos - proč je bodnutí vosy nebezpečné?

Likvidace vos není radno podnikat na vlastní pěst. Nebezpečí bodnutí je vysoké, zvlášť pokud se vosy cítí ohroženy (zachyceny v tkanině, ve vlasech, přitlačeny některou částí těla, podrážděné máváním rukou apod.). Na rozdíl od včely vás může bodnout opakovaně a bodnutí jsou bolestivá a pro citlivé osoby velmi nebezpečná. Vosí jed z žihadla může vést k alergickému šoku a smrti. Vosy navíc poškozují izolace budov. Vosí hnízda mohou být různě velká - od velikosti pěsti až po velikost lidské hlavy. Likvidace vos chrání vaše zdraví!

Likvidace vos - zásadně od profesionála!

 • navrhneme nejvhodnější způsob a kombinaci insekticidů pro provedení likvidace vos tak, aby byly vosy skutečně úspěšně zlikvidovány
 • místa výskytu ošetříme insekticidními postřiky a poprášením
 • dodáme a nainstalujeme návnady a lapače vos
 • kontrolujeme a čistíme prostory po provedení likvidace vos
 • provádíme jednorázové i opakované likvidace vos
 • likvidace vos je prokázaně nejúčinnější a nejbezpečnější od profesionála!

Likvidace vos - kde tuto činnost uskutečňujeme?

 • hubení vos v obytných prostorách rodinných domů, chat a chalup
 • likvidace vos v ubytovacích provozech
 • likvidace vos ve veřejných budovách

Vosy hnízdí ve škvírách mezi fasádou a zateplením, pod podlahou, ve štítech budov. Často je najdete na půdě nebo v zemi.

Likvidace vos - na co u ní dbáme?

 • spolupracujeme se zákazníkem s cílem zajistit dobrý průběh a výsledek, informujeme o prováděných úkonech a pravidlech, které by měl zákazník dodržovat a o vývoji situace, který může očekávat
 • při provádění likvidace vos klademe důraz na hygienické normy a předpisy
 • používáme moderní technologie, aplikace a přípravky šetrné k lidem, zvířatům a okolnímu prostředí při vysoké úspěšnosti likvidace vos
 • kontrolujeme a čistíme prostory po provádění likvidace vos

Likvidace vos je třeba naplánovat na brzké ráno či pozdní večer, kdy je téměř všechen hmyz v klidu uvnitř hnízda. V žádném případě do štěrbin nestříkejte postřik s tím, že pak mezeru zaplníte izolační pěnou. Vosy ji prokoušou a najdou si cestu ven. Likvidace vos radíme neuskutečňovat během denní aktivity vos, bez ochranných pomůcek a svépomocí vůbec.

Mimo hubení hmyzu či likvidace hmyzu a to lezoucího i létacího a likvidace dřevokazného hmyzu např. dezinsekce štěniclikvidace švábůderatizace blechhubení mravencůlikvidace sršňůlikvidace vosích hnízd, dále červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů hmyzu a členovců.

Likvidace vos - videa

Likvidace vos - často kladené otázky (FAQ)

Co nesnáší vosy?

Vosy nesnáší silné vůně, citrusové vůně, octový zápach, pepř, vonné oleje z máty, skořici a levanduli. Také se vyhýbají silným zvukům a vibracím.

Kdy likvidovat vosy

Ideálně brzy ráno, kdy je chladněji a vosy nejsou tolik aktivní. Profesionální firma si však poradí kdykoli.

Jak zlikvidovat vosy?

Pomocí insekticidního spreje, případně prášku aplikovaného pod tlakem do hnízda. Hubení vos je však bez zkušenostní riskantní a nedoporučujeme ho provádět. Bezpečnější varianta je nechat likvidace vosího hnízda na profesionálech.

Kdo loví vosy?

Ptactvo, ale i větší hmyz jako například sršni.

V tuto chvíli není tento termín přiřazen k žádnému obsahu.