Likvidace sršňů

Likvidace sršňů - služby poskytované naší firmou

Zabezpečujeme likvidace sršňů a likvidace sršních hnízd v městských objektech, obytných domech a všude tam, kde tento hmyz ohrožuje zdraví člověka. 

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Odborný zásah likvidace sršňů poskytujeme domácnostem i firmám. Dojezd na místo deratizace bývá zpravidla do 2 hodin od zavolání. Po třetím zásahu na likvidace sršňů poskytujeme stoprocentní záruku! Naše firma také provádí likvidace hmyzu v jímkách a žumpách a jejich dezinfekce a vyklizení bytu po zemřelém - úklid po mrtvole.

Realizujeme i deratizace Praha neboli hubení hlodavců - hubení myší neboli deratizace myší, likvidace potkanů, krys a dalších nežádoucích hlodavců. Vyklízíme půdy a sklepy, čistíme a provádíme dezinfekce prostor znečištěných holubím trusem, instalujeme sítě a bodáky proti holubům. Uskutečňujeme dezinfekce plísní a hub a různých škodlivých mikroorganismů.

Likvidace sršňů - video z likvidace sršního hnízda

Likvidace sršňů - proč s námi?

 • Máme 15 let zkušeností v oboru likvidace sršňů
 • Máme profesionály a moderní vybavení k provedení likvidace sršňů
 • Dodržujeme krátké termíny - dojezd na místo likvidace do 2 hodin od zavolání
 • Reference z oboru likvidace sršňů k nahlédnutí a dodání
 • Po třech ošetřeních našimi odborníky dáváme na výsledek likvidace sršňů 100% záruky
 • Výsledky likvidace sršňů a naše ceny vás přesvědčí

Likvidace sršňů - jak sršeň vypadá?

Sršeň obecná je velká 2 - 4 cm, tedy mnohem větší než vosa. Nosí hnědou, žlutou a černou barvu. Sršeň obecná je lovec ostatního hmyzu a nektaru včetně medu včely medonosné. Staví si hnízda z rozžvýkaného dřeva podobně jako vosa a kolonie má až 1000 jedinců. Bzučení sršňů je hluboké a hlasité. Sršeň má velká kusadla a kromě bodnutí žihadlem, dokáže vystříknout svůj jed až na 40 cm. To může být velmi nebezpečné v případě zasažení očí.

Likvidace sršňů - jak odstranit sršní hnízdo?

Likvidace sršňů - je bodnutí sršně nebezpečné?

Likvidace sršňů není radno podnikat na vlastní pěst. Jejich jed obsahuje látky, které mají na některé osoby neurotoxické účinky. Ačkoli v přírodě jsou užiteční, pro člověka představují nebezpečí a ohrožení na zdraví a likvidace sršňů je opravdu záležitost pro odborníky. Nebezpečí bodnutí je vysoké, zvlášť pokud se sršni cítí ohroženi, např. v blízkosti hnízda. Na rozdíl od včely vás může bodnout opakovaně a bodnutí jsou bolestivá a pro citlivé osoby velmi nebezpečná. Likvidace sršňů chrání vaše zdraví!

Likvidace sršňů - kde sršni sídlí a jsou chráněni zákonem?

Sršni hnízdí ve střechách, škvírách mezi fasádou a zateplením, ve štítech budov. Často je najdete na půdě nebo v dutině stromu na zahradě. Sršni jsou jakožto druh v některých zemích chráněni ale u nás za hubení sršňů stejně jako za hubení vos nebudete nijak postihováni. Deratizace sršňů v blízkosti lidského obydlí se považuje za ojedinělou likvidaci a nikoli za ohrožení druhu. Likvidace sršňů je na rozdíl od vos složitější neboť sršni jsou aktivní i během noci. Likvidace vos a likvidace vosího hnízda provádíme ovšem taktéž.

Likvidace sršňů - kde tuto činnost uskutečňujeme?

 • likvidace sršňů v obytných prostorách rodinných domů, chat a chalup
 • likvidace sršňů v ubytovacích provozech
 • likvidace sršňů ve veřejných budovách

Likvidace sršňů - na co u ní dbáme?

 • spolupracujeme se zákazníkem s cílem zajistit dobrý průběh a výsledek, informujeme o prováděných úkonech a pravidlech, které by měl zákazník dodržovat a o vývoji situace, který může očekávat
 • při provádění likvidace sršňů klademe důraz na hygienické normy a předpisy
 • používáme moderní technologie, aplikace a přípravky šetrné k lidem, zvířatům a okolnímu prostředí při vysoké úspěšnosti likvidace sršňů
 • kontrolujeme a čistíme prostory po provádění likvidace sršňů

Likvidace sršňů chemickými přípravky

Základním bezpečnostním pravidlem při uskutečňování likvidace sršňů chemickými přípravky je uschování potravin a předmětů přicházejících do styku s potravinami. Některé přípravky mohou naleptat sliznice, vyvolat zvracení nebo nevolnost. Po chemickém zásahu při provádění likvidace sršňů je třeba do místnosti nechodit minimálně 8 hodin, poté důkladně vyvětrat (cca 2 hodiny otevřenými okny a dveřmi dokořán) a následně vyprat všechny lůžkoviny.

Hubení sršňů je třeba naplánovat na brzké ráno či pozdní večer, kdy je téměř všechen hmyz v klidu uvnitř hnízda. V žádném případě do štěrbin nestříkejte postřik s tím, že pak mezeru zaplníte izolační pěnou. Sršni ji prokoušou a najdou si cestu ven. Likvidace sršňů radíme neuskutečňovat během denní aktivity sršňů, bez ochranných pomůcek a svépomocí vůbec.

Hubení sršňů - zásadně od profesionála!

 • navrhneme nejvhodnější způsob a kombinaci insekticidů pro provedení likvidace sršňů tak, aby byly sršni skutečně úspěšně zlikvidovány
 • dodáme a nainstalujeme návnady a lapače sršňů
 • místa výskytu ošetříme insekticidními postřiky a poprášením
 • kontrolujeme a čistíme prostory po provedení likvidace sršňů
 • provádíme jednorázové i opakované likvidace sršňů
 • likvidace sršňů je prokázaně nejúčinnější a nejbezpečnější od profesionála!

Kromě likvidace sršňů provádíme též dezinsekce neboli hubení hmyzu či (likvidace hmyzu) a to lezoucího i létacího a likvidace dřevokazného hmyzu např. likvidace štěnic(odborně nazýváno dezinsekce štěnic),  deratizace švábů či likvidace švábůderatizace blechhubení mravenců, dále červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů hmyzu a členovců.

Také kromě deratizace hmyzu, jako je například deratizace mravenců (přečtěte si také jak na mravence, jak se zbavit mravenců v bytě a jak se zbavit mravenců), deratizace štěnic (Hmyz štěnice - deratizace) nebo likvidace blech či deratizace blech (přečtěte si také, jak se zbavit blech a likvidace blech v domácnosti) provádíme likvidace drobných hlodavců, jako je například hubení potkanů či myší - přečtěte si také, zda je odpuzovač myší správné řešení.