O nás - Deratizace Praha

Základy společnosti byly položeny v roce 2000 jakožto firmy, která se specializovala na stěhování, autodopravu a vyklízení. V roce 2005 transformací původního subjektu vznikla společnost KF-trans spol. s r.o. V následujících letech, na základě poptávky našich klientů, jsme rozšířili portfolio nabízených služeb o služby v oblasti speciální ochranné dezinfekce, dezinsekce a deratizace. Za dobu své existence se naše společnost stala spolehlivým partnerem nejen v oblasti speciálních DDD služeb, stěhování a autodopravy, ale i v segmentu podpůrných služeb – vyklízení, skladování a manipulace s těžkými břemeny. Naši klienti mají u nás garanci stabilní společnosti, kvalitního technického a personálního vybavení i nadstandardního přístupu s ohledem na maximální přínos pro klienta. Cílem společnosti je poskytovat kvalitní služby, založené na osobním přístupu při komplexním řešení daného problému. Postupem času nás lidi začali vnímat pod názvem Deratizace Praha.

oblast podnikání:

  • speciální ochranná dezinfekce, dezinsekce a deratizace bez použití toxických nebo vysoce toxických chemických látek a chemických přípravků s výjimkou speciální ochranné dezinfekce prováděné zdravotnickým zařízením v jeho objektech, speciální ochranné dezinfekce, dezinsekce a deratizace v potravinářských a zemědělských provozech a odborných činností na úseku rostlinářské péče
  • silniční motorová doprava nákladní
  • skladování zboží a manipulace s nákladem
  • balící činnosti

struktura klientů:

fyzické osoby, klienti z řad malých a středních společností, státní správa

odpovědnost:

Společnost KF-trans ručí za kvalitu odvedené práce nejen odbornou a profesionální prací svých zaměstnanců, ale i pojistkou odpovědnosti za způsobené škody svou činností do výše … mil Kč.

Naše společnost chce být pro své klienty spolehlivým partnerem, který zajistí splnění jejich představ a požadavků. Na splnění daných cílů využíváme nejen svých 16-ti letých zkušeností, ale snažíme se předvídat možná rizika a komplikace a proaktivním přístupem ke klientovi alternativně řešíme jeho požadavky.

Za samozřejmý považujeme odpovědný přístup k zaměstnancům. Součástí péče o zaměstnance je jejich pravidelné vzdělávání v oboru, školení bezpečnosti práce a zajištění kvalitních ochranných pomůcek pro výkon práce v rizikovém prostředí. Vítáme veškeré náměty na zlepšení naší činnosti a hodnocení kvality odvedené práce. Jejich objektivní vyhodnocení umožňuje průběžně zdokonalovat poskytování našich služeb.

Závěrem bychom Vás rádi informovali o vstřícném postoji k ochraně životního prostředí. Veškeré odpadní produkty, které vzniknou v souvislosti s naší činností, ekologicky likvidujeme či předáváme k recyklaci.

Za společnost KF-trans / Deratizace Praha:
Michal Fialek
Ing. Pavel Kačán 

Náš team

Michal Fialek

jednatel Deratizace Praha
Tel: 606 268 268
E-mail:  michal.fialek@kf-trans.cz

Jiří Válka

výkonný ředitel Deratizace
Tel: 603 854 911
E-mail: jiri.valka@kf-trans.cz

Jan Balík

technik
E-mail: info@kf-trans.cz

Jakub Klimpar

technik
E-mail: info@kf-trans.cz

Ladislav Hornát

technik
E-mail: info@kf-trans.cz

Michal Borovský

technik
E-mail: info@kf-trans.cz

Michal Karas

technik
E-mail: info@kf-trans.cz

Michal Matějka

technik
E-mail: info@kf-trans.cz

Dagmar Hájková

účetní