Naši partneři

Autosklo Praha

Autosklo PrahaFirma Autoskla Praha JR má za cíl maximální spokojenost zákazníků. Bez jakýchkoliv příplatků vám mohou nabídnout NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jako další přidanou hodnotu mají v nabídce mobilní jednotku, která je schopná zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně vám firma poskytne 3letou záruční dobu.

 

Ruční mytí aut

ruční mytí autPokud hledáte ruční mytí aut Praha 6, tak vám doporučujeme Automyčku Dejvice. Tuto myčku najdete v Dejvicích v podzemních garážích hotelu International. Nabízí vám kvalitní služby za rozumnou cenu. Pokud využijete ruční mytí aut v automyčce Dejvice, tak budete mile překvapeni tím, že vaše auto vypadá skutečně jako nové a to od interiéru až po exteriér.

 

Vjezdové brány

Vjezdové brányPokud byste náhodu chtěli plot doplnit o vjezdovou bránu nebo rovnou oplotit pozemek novým plotem nebo k vaší garáži dodat garážová vrata, tak vám doporučujeme s čistým svědomím firmu Urban BVP. Firma si zakládá na provtřídním řemeslném zpracování, designu a kvalitě použitého materiálu. V oboru se pohybuje více jak 20 let a má velmi přívětivé ceny.

 

Zámečnická pohotovost Praha

Zámečnická pohotovost Praha Pokud někdo hledá spolehlivou, zkušenou, rychlou a efektivní zámečnickou pohotovost v Praze, tak za nás doporučujeme zámečnická pohotovost Praha, která existuje již více než 16 let. Technici ze zámečnické pohotovosti jsou profesionálové ve svém oboru, kteří se vám pokusí vyjít ve všem maximálně vstříc. Díky mnoholetým zkušenostem, prvotřídním službám a velké spokojenosti klientů můžeme tuto zámečnickou pohotovost Praha vřele zařadit do seznamu kvalitních a prověřených zámečnických pohotovostí v Praze.

 

Marmoleum Praha

Marmoleum Praha Společnost Podlahy Praha vám nabízejí podlahovou krytinu marmoleum a všechny potřebné služby s ní spojené. Marmoleum je v současnosti označení pro stoprocentně přírodní linoleum. Jedná se podlahovou krytinu, jejíž složení je směsí lněného oleje, borovicové pryskyřice, mletého vápence, pigmentů a dřevité či korkové moučky. Na rozdíl od PVC podlahy je marmoleum odolnou krytinou, na kterou výrobci standardně poskytují třicetiletou záruku, a výjimkou není ani trvanlivost padesát let. Marmoleum Praha od společnosti Podlahy Praha vás nezklame.

 

Odstranění tetování

Odstranění tetováníLidí, kteří si nechávají udělat tetování se pohybuje v řádu tisíců a tento počet neustále narůstá. Je jasné, že tím i vzrůstá počet lidí, kteří se chtějí tetování zbavit. Tedy nechat si odstranit tetování.. Často se stává, že poté co jsou z tetování nadšení, si lidé začnou uvědomovat, že možná udělali chybu a chtějí si nechat tetování odstranit. Může se stát, že vám tetování bude bránit v tom, abyste dostali místo v seriozní práci, kde tetování nejsou přípustná. V takovém případě si lidé začínají pohrávat s myšlenkou o odstranění tetování.

Zámečnická pohotovost nonstop

Zámečnická pohotovost nonstopZámečnická pohotovost nonstop, která působí v Praze a především v její západním okolí je k dispozici 24 hodin denně a 7 dní v týdnu. Poté co zámečnictví kontaktujete na telefonním čísle 777 323 707 k vám ihned vyrazí zkušený zámečník. S ohledem na dopravní situaci zvolí za dopravní prostředek auto nebo motorku. Díky této možnosti u Vás zámečnická pohotovost bude co nejdříve bez ohledu na dopravní zácpy, či jiné kolize, které by mohli jinak během cesty nastat. Zámečnictví nonstop vám nabízí kompletní zámečnické služby od otevírání aut, otevírání dveří až po otevírání zámků nebo trezorů.

Podlahy Praha

Podlahy Praha Firma Podlahy Praha s.r.o. vám může dodat a následně zrealizovat pokládku všech typů podlahových krytin. Mimo to vám nabízejí i služby jako je údržba podlahy, renovace podlah, broušení parket, instalaci terasových prken nebo dřevěný obklad domů a samozřejmě nechybí ani pokládka podlah.

Zámečnictví Praha

Zámečnictví Praha Zámečnictví Praha - Zámečníci 5P působí přímo v hlavním městě Praha. Zámečnictví je otevřené každý den od 6:00 do 20:00. Zámečnická pohotovost se bude jednou jistě hodit každému. Z tohoto důvodu doporučujeme si číslo 601 502 205 uložit do mobilního telefonu a v případě nouze volat. Zámečníci z této firmy mají velké zkušenosti a dokáži si poradit se vším od otevírání aut, přes zabouchnuté dveře až po ostatní zámečnické práce. Spokojenost klientů je pro Zámečnictví Praha to nejdůležitější a lze se na jejich kvality spolehnout stejně jako na naše deratizace Praha.

Sklenářství Praha

Sklenářství Praha Sklenářství Klapka je firma s dlouholetou působností na trhu v oboru sklenářských prací. Firma sídlí v Praze, ale to neznamená, že by nemohla realizovat zakázky po celé republice. Zaměstnanci i vedení společnosti jsou kvalifikovanými profesionáli s mnohaletou praxí a svojí práci provádí vždy kvalitně a zodpovědně. Vždy reagují na novinky na trhu a neustále rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. Provádí jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si můžete vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Renovace podlah Praha

renovace podlah Praha Společnost Podlahy Praha posoudí nutný rozsah zásahu a vypracuje pro vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace. Doporučí vám vhodný rozsah renovačních prací. Jejich profesionálové posoudí aktuální stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost rekonstrukce. Zabrání nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika na místě nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.

Sklenářství Praha - Tomáš Klapka

Sklenářství PrahaTomáš Klapka jako sklenářství Praha funguje na trhu v oboru sklenářských prací již řadu let. Je schopný realizovat zakázky po celé republice, i přestože sídlí v Praze. Pracovníci, kteří s ním dělají jsou kvalifikovanými sklenáři s mnohaletou praxí a svojí práci odvádí vždy kvalitně a zodpovědně. Reagují na každou novinku na trhu a opakovaně rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. V portfoliu služeb vám může nabídnout jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si lze vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Fólie na okna

Fólie na oknaPetr Benda vám nabízí okenní fólie (dodávky, montáže a záruční i pozáruční servis). Dodá vám základní druhy jako bezpečnostní fólie, protisluneční fólie, termoizolační fólie či dekorační / interiérové fólie, a to v nejrůznějších variantách. Samozřejmě vám v jeho prodejně vždy rád pomůže s výběrem té nejvhodnější fólie na okna.

Koupelny Praha

Luxusní koupelnyV květnu roku 2017 se na pražském Žižkově otevřela pro náročnou veřejnost nová exkluzivní vzorkovna, kde najdete vše pro vaše luxusní koupelny. Prodejna je specializovaná na nejnovější trendy od společnosti Dornbracht Group. V této vzorkovně, která má rozlohu 150 m2 jsou prezentovány luxusní koupelny - luxusní vany, luxusní baterie, luxusní obklady a luxusní sprchové kouty. Vše je od renomovaných firem Dornbracht a Alape.


 

Schodolezy pro invalidy

schodolezy pro invalidy Volně řečeno, schodolez pro invalidy je stroj, na který lze upevnit invalidní vozík nebo některé typy mají vlastní sedačku a následně s pomocí elektrického motoru, kterým je schodolez vybaven, snáze a bez fyzické námahy zdolat schodiště. Schodolez vyžaduje doprovodnou osobu, která by postiženého na schodech doprovázela. ALLMEDICA s.r.o. vám ale nabízí jedinečný multifunkčníí samoobslužný schodolez Explorer , který vám umožní se pohybovat po schodech bez externí pomoci. Schodolezy dělíme do dvou skupin, na schodolezy pásové a schodolezy kolečkové.