Vjezdové brány

Vjezdové brány, ploty a garážová vrata od firmy Urban BVP doporučujeme

Pokud byste náhodu chtěli plot doplnit o vjezdovou bránu nebo rovnou oplotit pozemek novým plotem nebo k vaší garáži dodat garážová vrata, tak vám doporučujeme s čistým svědomím firmu Urban BVP.  Firma si zakládá na provtřídním řemeslném zpracování, designu a kvalitě použitého materiálu. V oboru se pohybuje více jak 20 let a má velmi přívětivé ceny.

Společnost Urban BVP nabízí jak vjezdové brány a garážová vrata, tak i ploty, branky a pohony v široké škále. Veškeré vjezdové brány i garážová vrata a ostatní  produkty z jejich nabídky dodávají včetně montáže. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro velké průmyslové podniky. Všechny své produkty mají od ověřených dodavatelů, s kterými mají navázánou dlouholetou spolupráci.

Vjezdové brány rozdělení

Vjezdové brány od Urban BVP vám poskytnou kompletní uživatelský komfort a ochranu, ale zároveň je třeba podchytit to, aby skvěle doplnili váš současný plot, pozemek a budovy na něm umístěné. Klíčovými kritérii při výběru by zcela určitě neměla být jen cena, ale také prostor, který máte k dispozici, jeho členitost a provozní požadavky.

Vjezdové samonosné brány

Samonosné vjezdové brány jsou výbornou volbou, protože při jejich instalaci nejsou zapotřebí žádně větší stavební práce. Tento typ bran se otevírá do strany podél oplocení a díky tomu nezabírají prostor ve vjezdu. Zároveň je ale třeba vzít v úvahu, že je třeba mít pro toto otevírání do strany dostatek míst podél zdi či plotu. Samonosné vjezdové brány nepotřebují podpůrná kolečka, vodicí profil ani rovný terén jako by tomu muselo být u pojezdových brán. Samonosné automatické brány jsou navíc vybaveny pohonem a ovládáním umístěným ve sloupku.

Vjezdové pojezdové brány

Jak jsme naznačili výše, tak pojezdové brány vyžadují rovný terén. To kvůli tomu, aby bylo možné zabudovat vodicí profil - kolejnici. V tomto zabudovaném profilu se bude pohybovat pojezdová brána na kolečkách, kterými bude vybavena. Pro shrnutí do jedné věty - pojezdové vjezdové brány se pohybují pomocí koleček těsně podél plotu či zdi po pojezdu ukotveném do zabetonovaného základu. Vjezdové pojezdové brány jsou tedy možné použít jenom na vodorovném povrchu. Nadruhou stranu vám díky jednoduché konstrukci nabízejí pojezdové vjezdové brány vysokou životnost a spolehlivost.

Vjezdové křídlové brány

Křídlové vjezdové brány jsou nejlevnějším a nejpoužívanějším řešením. Tento typ brán je nejen využíván pro svojí cenu, ale i možnost variability. Lze tyto vjezdové brány různě kombinovat, využívat různého kování a stylů. Také jsou tyto brány jedinou možností pro ty, které nemají dostatek prostoru pro boční vysouvání a zbyde jim jako jediná, ne však špatná, možnost a tou je instalace vjezdové křídlové brány. Křídlové brány je možné vyrobit v přesně dané velikosti a rozdělení křídel. Jednotlivá křídla nebo jedno křídlo (jednokřídlé vjezdové brány) se mohou otevírat dovnitř, ven a v případě potřeby i oběma směry. 

Firma Urban BVP disponuje odborným a ochotným personálem

Instalaci všech produktů (vjezdové brány, pohony pro brány, garážová vrata, plotyroletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory a parkovací systémy...) provádí firma Urban BVP sama bez externích zaměstnanců. Tudíž vám může zaručit kvalitu odvedené práce a nestane se, že by někdo nějakou zakázku odbyl. Zakládají si na dobrém jménu a na 100% spokojenosti jejich zákazníků. Tato profesionální společnost vám tedy nabízí vše od pomoci při výběru, dodání až po montáž. Díky 20 leté praxi v oboru a jejich dobrým cenám vám je zde s klidem doporučujeme.