Restaurace Praha

Pokud zrovna vyhledáváte na internetu restaurace Praha 6, tak bychom vám rádi doporučili Hostinec Na Slamníku. Tato česká hospoda vám nabídne opravdu dobré pivo, zahrádku, grilování, živou hudbu, vynikající prostor na svatby či narozeninové oslavy a ochotný a příjemný personál. Co víc by člověk mohl od hospody chtít.

Wolkerova 12,
160 00 Praha 6
+420 233 322 594
rezervace pouze telefonicky

Restaurace v Praze s nejlepším čepovaným pivem

V hostincích bývá vždy veseleji a rušněji, pokud se správně čepuje dobré pivo, které je načepované z čistých trubek, o které je dobře postaráno. To je spolu s chutným jídlem opravdu základ každé hospody. V restauraci Praha 6 Na Slamníku můžete tedy očekávat oboje a ktomu i vynikající obsluhu, bez které by ani tyto dvě klíčové věci nestačily. Přece jenom obsluha má největší vliv nato, jak se v dané hospodě cítíte. Restaurace Praha 6 Dejvice nabízí celou řadu míst s kvalitním sezením. Hostinec Na Slamníku vás určitě potěší vším výše uvedeným - pivo, jídlo a příjemný personál.

Restaurace Praha - oslavte narozeniny nebo svatbu!

Tato restaurace na svatby či pro narozeninové oslavy je opravdu dobrou volbou. Mají oddělený prostor - sál, kde to je pro firemní večírky a podobné akce jako dělané. Zkrátka pro uzavřenou společnost je tento hostinec Na Slamníku stvořen. Pokud tedy hledáte restauraci na svatby nenbo pro narozeninové oslavy či firemní večírky, jistě neprohloupíte pokud si zarezervujete tento hostinec. Rezervace je možná po telefonické domluvě. Určitě budete i rádi, že budete moci využít i prostornou a hezkou zahrádku, s kterou daná restaurace Praha - hostinec Na Slamníku disponuje. Je totiž jasné, žes správná restaurace na svatby musí mít i krásný venkovní prostor, kde bude moci s hosty posedět a třeba i zatančit. Na zahrádce jsou stromy, které nejenže poskytují příjemný stín, ale dodávají místu příjemnou atmosféru. Zdaleka ne každá restaurace v Praze nabízí také gril a udírnu jako právě restaurace Na Slamníku. Návštěvníci si mohou pochutnat na vepřových, kuřecích nebo hovězích kulinářských specialitách, které připravují  skvělí kuchaři.

Restaurace v Praze s živou hudbou

V neposlední řadě je Hostinec Na Slamníku známý i slavným hudebním klubem. Živá hudba v restauraci je vždy vítaným zpestřením.  Kvalitní hudební produkci jistě uvitá každý návštěvník. Znalci hudební scény vědí, že právě na pódiu této restaurace začínala před lety nejedna slavná kapela. Sportovním fandům udělá radost TV na sportovní přenosy.

Jedinečná zahradní restaurace v Praze – Hostinec Na Slamníku

V létě se restaurace se zahrádkou stávají velmi často vyhledábaným tématem. Lidí dokonce zavítají do jíné hospody, než jsou normálně zvyklí, protože vyžadují restauraci se zahrádkou. Právě námi doporučovaná hospoda Na Slamníku má velkou zahrádku, která není na ulici, ale v prostoru, do kterého se dostanete skrz hospodu. Prostě ideální zahrádka s dobrým pivem a se stromy, které vám poskytnou stín.Restaurace s terasou, kterou má tato restaurace Praha vás jistě nadchne. Posezení je o to příjemnější, že na této zahrádce bývá i hrill a můžete si objednat chutné speciality z grillu. Restaurace s grillem jsou v letních obdobích rovněž velmi často vyhledávané.

Dobroty z grilu si vychutnáte v hostinci Na Slamníku

Restaurace s grilováním je velmi oblíbená mezi návštěvník a samozřejmostí je i skvěle načepované tradiční české pivo, které osvěží každého návštěvníka. V zimních měsících je k dispozici posezení uvnitř. Interiér si zachoval původní tradiční ráz, včetně kachlových kamen a krbu. Věděli jste, že restaurace v Praze - hostinec Na Slamníku možná jako jediný nabízí domácí buchty? Pokud ne, tak neváhejte a přijďte se přesvědčit o vysoké úrovni tamní gastronomie a útulném prostředí.