Bezpečnostní vchodové dveře

Pokovaď hledáte nové bezpečnostní dveře, tak vám doporučíme firmu Dveře OK. Jde o českou firmu, která téměř všechny dveře si nechává vyrobit od českých výrobců. Bezpečnostní vchodové dveře vám budou dodáný do 3 týdnů a montáž nebude trvat déle než 3 hodiny. Technik k vám zdarma dorazí, dveře zaměří, zodpoví vaše dotazy a sepíše s váma objednávku. V nabídce má firma bezpečnostní vchodové dveře i protipožární dveře, jednobodové, šestibodové nebo osmibodové. Nově však i více bodové. Také si můžete vybrat komponenty a kování podle vašich představ. Dveře OK vám nabídnou bezpečnostní vchodové dveře v několika protipožárních třídách.

Dveře OK - bezpečnostní dveře vchodové a interiérové
Tel: 601 383 123
e-mail: info@dvere-ok.cz

Pro nové bezpečnostní dveře kontaktujte firmu Dveře OK. Pokud však potřebujete likvidace potkanů či obecně deratizace Praha, tak nás konaktujte.

Proč si vybrat bezpečnostní vchodové dveře od Dveře OK?

  • dostanete bezplatnou konzultaci a sestavení objednávky a to přímo u vašich dveří 
  • dodání objednaných dveří do tří týdnů a jejich montáž proběhne do tří hodin (u vybraných typů)
  • instalace nových dveří do stávajících zárubních 
  • kromě zámkových vložek jsou všechny komponenty vyrobeny v České republice 

Využití vchodových dveří a jejich bezpečnost 

Vchodové dveře, které vám firma dveře OK může nabídnout mohou splňovat jak protipožární, tak i bezpečnostní parametry zároveň. Samozřejmě máte možnost si pořídit pouze bzepečnostní dveře nebo protipožární dveře samostatně a tyto ochranné prvky nekombinovat. Bezpečnostní vchodové dveře odradí zloděje už od pohledu, protože oni takový typ dveří velmi dobře poznají a raději si vyberou jiný byt, který není takovými dveřmi zabezpečen. Bezpečnostní dveře firma doporučuje jak do bytu, rodinného domu, tak i jako dveře do paneláku

Bezpečnostní vchodové dveře - jaké dveře vybrat?

Bezpečnostní vchodové dveře proti vloupání

Bezpečnostní vchodové dveře proti vloupání vám firma Dveře OK dodá v bezpečnostní třídě RC2 a RC3. Bezpečnostní dveře zvláště v kombinaci s bezpečnostním kováním odolají snaze o násilné vniknutí. Jak jsme již ale psali, tak zloděj se raději o vloupání ani nepokusí. Co se rozměrů týče, tak mezi klienty jsou nejvíc žádané vchodové dveře 90 a vchodové dveře 80. V případě potřeby vám firma nechá vyrobit dveře přímo na míru a doba dodání bývá z pravidla do 3 týdnu.

Bezpečnostní vchodové dveře protipožární

Bezpečnostní vchodové protipožární dveře spojují oba bezpečnostní prvky. Tedy vás ochrání jak proti vloupání, tak i proti požáru. Protipožární dveře  mají kouřotěsný a protipožární úzávěr. Dveře jsou vybaveny těsnou ocelovou zárubní a splňují požadavky na klasifikaci EI, EW 30 DP3. 

Protipožární dveře odolají plamenům i kouři 30 minut. Kvalitu zajišťují i certifikáty normy ISO 9001 a certifikáty akreditovaných zkušeben.