Vchodové dveře do bytu

Pokud hledáte nové vchodové dveře do bytu, rádi vám doporučíme firmu Dveře OK. Jde o českou společnost, která spolupracuje s místními výrobci a zajistí vám kvalitní dveře na míru. Navštivte jejich stránky bezpečnostní vchodové dveře, kde najdete široký výběr různých typů dveří. Dodání objednaných dveří do bytu proběhne během 3 týdnů a jejich profesionální montáž zabere maximálně 3 hodiny. Technici z Dveře OK přijdou až k vám domů, provedou zaměření, zodpoví vaše dotazy a pomohou vám s vytvořením objednávky. V jejich nabídce naleznete nejen vchodové dveře do bytu bezpečnostní, ale také protipožární dveře v různých stupních odolnosti. Všechny komponenty a kování můžete vybrat dle svých představ. Dveře OK se zaměřují na bezpečnost a kvalitu, aby vaše bydlení bylo co nejvíce chráněno.

Dveře OK - bezpečnostní dveře vchodové a interiérové
Tel: 601 123 233
e-mail: info@dvere-ok.cz

Pro nové vchodové dveře do bytu kontaktujte firmu Dveře OK. Pokud však potřebujete likvidace potkanů či obecně deratizace Praha, tak nás konaktujte.

Proč si vybrat vchodové dveře do bytu od Dveře OK?

  • Získáte bezplatnou konzultaci a sestavení objednávky přímo u vás doma 
  • Dodání objednaných dveří do tří týdnů a montáž bude provedena do tří hodin (u vybraných typů)
  • Profesionální instalace nových dveří do stávajících zárubní
  • Všechny komponenty jsou vyrobeny v České republice, včetně zámkových vložek 

Využití vchodových dveří a jejich bezpečnost 

Vchodové dveře do bytu, které vám firma dveře OK může nabídnout mohou splňovat jak protipožární, tak i bezpečnostní parametry zároveň. Samozřejmě máte možnost si pořídit pouze bzepečnostní dveře nebo protipožární dveře samostatně a tyto ochranné prvky nekombinovat. Bezpečnostní vchodové dveře do bytu odradí zloděje už od pohledu, protože oni takový typ dveří velmi dobře poznají a raději si vyberou jiný byt, který není takovými dveřmi zabezpečen. Bezpečnostní dveře firma doporučuje jak do bytu, rodinného domu, tak i jako dveře do paneláku

Vchodové dveře do bytu - jaké dveře vybrat?

Vchodové dveře do bytu - bezpečnostní

Bezpečnostní vchodové dveře proti vloupání vám firma Dveře OK dodá v bezpečnostní třídě RC2 a RC3. Bezpečnostní dveře zvláště v kombinaci s bezpečnostním kováním odolají snaze o násilné vniknutí. Jak jsme již ale psali, tak zloděj se raději o vloupání ani nepokusí. Co se rozměrů týče, tak mezi klienty jsou nejvíc žádané vchodové dveře 90 a vchodové dveře 80. V případě potřeby vám firma nechá vyrobit dveře přímo na míru a doba dodání bývá z pravidla do 3 týdnu.

Vchodové dveře do bytu - protipožární

Bezpečnostní vchodové protipožární dveře spojují oba bezpečnostní prvky. Tedy vás ochrání jak proti vloupání, tak i proti požáru. Protipožární dveře  mají kouřotěsný a protipožární úzávěr. Dveře jsou vybaveny těsnou ocelovou zárubní a splňují požadavky na klasifikaci EI, EW 30 DP3. 

Protipožární dveře odolají plamenům i kouři 30 minut. Kvalitu zajišťují i certifikáty normy ISO 9001 a certifikáty akreditovaných zkušeben.