Deratizace Praha

Deratizace Praha - rozsah prací naší firmy

Deratizace Praha provedená naší firmou je rychlá a bezpečná. Zaručujeme profesionální přístup vyškolených odborníků, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi. Provádíme deratizace neboli hubení hlodavců (deratizace myší, hubení potkanů, krys apod.), dezinsekce lezoucího i létacího hmyzu a desinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, hubení švábů neboli deratizace švábů, deratizace blech, deratizace mravenců, likvidace sršňů, hubení vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů).

Provádíme dezinfekce různých plísní a v neposlední řadě i dezinsekce a desinfekce jímek a žump. Naše firma také provádí desinfekce a dezinsekce po zemřelých. V rámci deratizace Praha poskytujeme odborný zásah domácnostem i firmám. Dojezd na místo bývá zpravidla do 2 hodin od zavolání. Vyklízíme půdy a sklepy, čistíme prostory znečištěné holubím trusem, instalujeme sítě a bodáky proti holubům.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Deratizace Praha - působíme ve všech městských částech

Deratizace Praha 1 - Deratizace Praha 2 - Deratizace Praha 3
Deratizace Praha 4 - Deratizace Praha 5 - Deratizace Praha 6
Deratizace Praha 7 - Deratizace Praha 8 - Deratizace Praha 9
Deratizace Praha 10

Deratizace Praha - proč si vybrat naši firmu?

 • Výsledky deratizace Praha předčí naše ceny
 • Reference z oboru k nahlédnutí a dodání
 • Práce provedená naší firmou Deratizace Praha je rychlá a bezpečná
 • Máme 15 let zkušeností v oboru
 • Odborný personál a moderní vybavení
 • Dodržujeme krátké termíny - dojezd na místo do 2 hodin od zavolání
 • Odborný zásah poskytujeme domácnostem i firmám

Deratizace Praha

Praha a její okolí jsou našimi hlavními cílovými místy, kde deratizace provádíme a to rychle a diskrétně. Deratizace Praha se týká likvidace potkanů, hubení myší domácích, krys a dalších druhů, které v domácnostech a na pracovištích ohrožují bezprostřední okolí možností nákazy. Praha, velkoměsto s velkou koncentrací obyvatelstva a hustou kanalizační sítí, navíc vždy byla a je maximálně vystavena tomuto nebezpečí a odborný zásah bývá nutností.

Praha se svými domácnostmi a pracovišti také patří mezi nejvíce ohrožená místa, kde je potřeba hubení hlodavců provádět s velkou opatrností vzhledem k chovaným domácím mazlíčkům. Zajišťujeme veškeré druhy deratizace od akutní po preventivní monitoring. Naši zkušení pracovníci provedou zásah správně zvolenými a efektivními prostředky, ekologicky bezpečnými pro okolí.

Deratizace Praha - proti komu se provádí?

Před provedením deratizace je důležité určit druh škodlivého hlodavce, proti kterému chceme zasáhnout. Praha je ponejvíce domovem potkanů a myší domácích. V nejvyšším procentu je zásah namířen proti těmto druhům. Mějte zároveň na paměti, že odpuzovač myší není nejlepším řešením.

Deratizace Praha - potkan

Potkan žije na vlhčích místech, v přízemí a sklepních prostorách budov a kanálech. Ocas má kratší než tělo, srst na hřbetě je tmavší a na břiše světlejší, uši jsou menší. Potkan přenáší infekční nemoci jako je žloutenka, salmonelóza a některé parazity, např. svalovce. Je rezistentní vůči moru. V případě jeho výskytu je deratizace naprosto nutnou ochranou zdraví lidí i domácích zvířat - deratizace Praha.

Když se cítí potkan ohrožen, útočí a dokáže vyskočit i do výše obličeje dospělého člověka a zakousnout se. Potkan je schopen vlézt odpadní trubkou kanalizace do domu, vyšplhat bez problémů tři patra a vylézt toaletou až do bytu. Byt v přízemí potkan navštíví otevřeným oknem. Tato situace v hl. městě Praha není v praxi vůbec ojedinělá. Deratizace Praha - rychlé řešení za rozumné ceny!

Deratizace Praha - myš domácí

Myš domácí je velká přibližně 7 - 10 cm, dobře šplhá, skáče a plave. Obývá české domácnosti a objevit se může jak v bytě panelového domu, tak v rodinném domku. Myš žere naprosto všechno ale není vždy snadné ji chytit do pasti. Pokud má dostatek potravy, nic ji nenutí pohnout se z úkrytu. Její likvidace svépomocí se tím značně komplikuje a je třeba odborné deratizace tak, jako u větších druhů, jako jsou potkani a krysy.Deratizace Praha - specialisté na hubení myší, krys a potkanů ve všech obvodech. 

Deratizace Praha  - krysa

Krysa se v hl. městě Praha vyskytuje poměrně vzácně. Poznáte ji podle dlouhého ocasu a poměrně velkých uší. Má ráda sucho a sídlí ponejvíce ve vyšších patrech hospodářských budov. Krysa u nás byla zdrojem morové nákazy. Krysy byly z hl. města Praha vytlačené potkany, ale na rozdíl od potkana, krysa je velmi čistotná. Volejte ihned - Deratizace Praha 606 268 268!!!

Deratizace Praha - kde se nejčastěji provádí?

 • Ve sklepech činžovních, panelových a rodinných domů
 • Deratizace Praha v podzemních prostorách (např. garážích a technických místnostech)
 • V potravinářských provozech hl. města (výrobnách, prodejnách, jídelnách a restauračních zařízeních)
 • Deratizace Praha v obchodních a jiných veřejných komplexů
 • V hotelových a dalších ubytovacích zařízení

Deratizace Praha - jak postupujeme?

Deratizace se provádí pokládáním nástrah buď samotných, nebo smíchaných s kousky potravin. Většinou se nástrahy ukládají do tzv. stanic (papírových v suchém prostředí nebo plastových do vlhka) v různých velikostech podle očekávaného druhu hlodavce. Plastové stanice jsou zajištěny klíčem, který má pouze deratizátor naší společnosti Deratizace Praha. Stanice se k zemi připevňuje kotvením a to tam, kde není možné stanici k povrchu přilepit (např. v trávě a dalších nerovnostech terénu).

Dodané nástrahy klademe u klienta na vybraná a schválená místa. V období prvních dvou týdnů třikrát doplníme návnadu a odstraníme uhynulé hlodavce. Po dvou týdnech si tuto činnost zajišťuje klient sám. Správně provedená deratizace také počítá s odhalením přístupových cest.

Deratizace Praha - naše doporučení

Plastové stanice pro umístění návnady mají tu výhodu, že se stanou majetkem zákazníka a pro příští doplnění - a to i po několika letech - už zákazník hradí pouze doplnění návnady, nikoli stanici samotnou a instalaci - kotvy, kterými se stanice přidělá do podkladu - do trávy, půdy, podlahy. Papírové stanice jsou sice levnější ale vždy jsou časem znehodnoceny - vlhko a plíseň udělá s papírovou stanicí své. Plastová stanice je také bezpečná pro děti a domácí zvířata.

Deratizace Praha - jak často se provádí?

Preventivní deratizace by se měla provádět dvakrát do roka. Prevence je velmi důležitá, aby se zabránilo nežádoucího rozmnožení druhu. Bohužel lidé význam prevence deratizace podceňují a nás odborníky volají až v momentě bezprostředního nebezpečí.

Deratizace Praha - POZOR na její neodborné provedení!

Deratizace Praha - důsledně varujeme před prováděním deratizace vlastními silami a to z několika důvodů:

 • nebezpečí útoku a nákazy hlodavcem
 • nebezpečí otravy osob, dětí a domácích zvířat 

Deratizace Praha - video

Deratizace Praha - mohlo by Vás také zajímat

Kromě hlodavců se naše firma specializuje i na deratizace hmyzu neboli likvidace hmyzu:

Mimo jiné zajišťujeme také vyklizení bytu po zemřelém - úklid po mrtvole.