Deratizace blech

Deratizace blech - rozsah služeb poskytovaných naší firmou

Deratizace blech naší firmy je rychlá a bezpečná. Zaručujeme profesionální přístup vyškolených odborníků, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi. 

Naše firma také provádí deratizace hmyzu v jímkách a žumpách jako jsou deratizace Praha - likvidace mravenců neboli deratizace mravenců (přečtěte si také, jak na mravence a jak se zbavit mravenců v bytě). Kromě deratizace u jímek provádíme i jejich dezinfekce a desinsekce . Odborný zásah deratizace blech poskytujeme domácnostem i firmám. Dojezd na místo bývá zpravidla do 2 hodin od zavolání. Po třetím zásahu deratizace blech poskytujeme stoprocentní záruku!

Realizujeme i deratizace Praha neboli hubení hlodavců hubení myší neboli deratizace myší, hubení potkanůlikvidace potkanů, krys ale i dalších nežádoucích hlodavců. Vyklízíme půdy a sklepy, čistíme a provádíme dezinfekce prostor znečištěných holubím trusem, instalujeme sítě a bodáky proti holubům. Uskutečňujeme dezinfekce plísní a hub a různých škodlivých mikroorganismů.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Deratizace blech cena

Cena za deratizace blech se pohybuje od 1400 Kč. Přesnou cenu vám sdělíme po telefonické konzultaci.

deratizace blech 1 400 Kč
   
DOPRAVNÉ:
po Praze v zakázce nad 2000Kč zdarma
po Praze v zakázce do 2000Kč 800 Kč
mimo Prahu v obou směrech 10 Kč/km

Deratizace blech - proč si vybrat naši firmu?

 • Máme 15 let zkušeností v oboru
 • Odborný zásah poskytujeme domácnostem i firmám
 • Moderní vybavení k provedení a odborný personál
 • Dodržujeme krátké termíny - dojezd na místo do 2 hodin od zavolání
 • Výsledky předčí naše ceny
 • Reference z oboru k nahlédnutí a dodání
 • Deratizace blech provedená naší firmou je rychlá a bezpečná

Deratizace blech - proč je nutná?

Deratizace blech je důležitá protože blecha je parazit, který je škodlivý pro člověka i pro domácí zvířata. Blechy jsou přenašeči závažných infekčních onemocnění jako je např. mor nebo tularémie a jsou mezihostiteli tasemnice, tudíž mohou tyto parazity přenášet. Provedením odborné likvidace blech vás zbavíme těchto nebezpečných a otravných živočichů. Pozor - štípnutí od komára a od blechy se často zaměňuje.

Deratizace blech - aneb oblíbený mýtus: "To jsou blechy psí, ty na člověka nejdou"

V ČR je na devadesát druhů blech, např. blecha lidská, psí, blecha kočičí, písečná, morová a mnoho dalších druhů. Deratizace blech je nutnost - bohužel se totiž nedrží jen hostitele, kterého mají ve svém názvu, ale jsou schopné se přestěhovat z domácího mazlíčka na člověka a obtěžovat svědivými štípanci. Najdeme je v pelíšcích domácích mazlíčků, kobercích, čalouněném nábytku a postelích a vydrží hladovět i rok - odborná deratizace blech je pak nejjistější řešení.

Deratizace blech - jak poznáme blechu?

Velikost blechy je od 1 do 8 mm. Tělo má zploštělé, porostlé brvami k lepšímu zachycení v srsti zvířete, zadní nohy jsou silnější kvůli odrazu při skákání. To však pouhým okem tak snadno neuvidíme ale poznáme ji právě podle nečekaného skoku, když ji budeme chtít chytit. Blecha vyskočí až do výše 20 cm a 35 cm do dálky a zrychlení při odrazu bylo naměřeno 25x rychlejší než při startu kosmické rakety. Těžko ji chytíte a rozmáčknete jako třeba veš.

Deratizace blech - kde tuto činnost uskutečňujeme?

 • v obytných prostorách bytů a rodinných domů, v bytech po zemřelých
 • v ubytovacích provozech (např. hotelech a ubytovnách)
 • v dopravních prostředcích
 • ve zdravotnických zařízeních
 • ve veřejných budovách (např. na letištích, nádražích, kulturních zařízeních)

Deratizace blech - průběh

 • Zajišťujeme veškeré druhy  od akutních zásahů po preventivní monitoring.
 • Naše firma zajistí prozkoumání objektu odborníky a zvolí nejvhodnější postup 
 • Naši zkušení odborníci zajistí správně zvolenými efektivními prostředky a postupy, ekologicky bezpečnými pro okolí.
 • Zaručujeme rychlou a účinnou službu deratizace blech v nejkratším možném termínu - dojezd do 2 hodin od zavolání!

Deratizace blech chemickými přípravky

Základním bezpečnostním pravidlem při uskutečňování zásahu chemickými přípravky je uschování potravin a předmětů přicházejících do styku s potravinami tím, že se zalepí do igelitových pytlů. Některé přípravky mohou naleptat sliznice, vyvolat zvracení nebo nevolnost. Po chemickém zásahu při provádění deratizace blech je třeba do místnosti nechodit minimálně 8 hodin, poté důkladně vyvětrat (cca 2 hodiny otevřenými okny a dveřmi dokořán) a následně vyprat všechny lůžkoviny.

Deratizace blech - 100% ZÁRUKA!!!

Akutní deratizace blech se provádí několikrát za sebou v určitém časovém intervalu. Při nedodržení správného počtu zásahů se může nežádoucí výskyt opakovat. Naopak po třech ošetřeních našimi odborníky dáváme na výsledek deratizace blech 100% záruku. To znamená, že pokud je nutnost opakování zásahu vyšší, jde na náš účet.

Deratizace blech - naše služby zákazníkovi

 • identifikujeme správně o jaký druh hmyzu se jedná
 • navrhneme nejvhodnější způsob a kombinaci insekticidů pro provedení tak, aby byly blechy skutečně úspěšně zlikvidovány
 • provádíme jednorázové i opakované deratizace blech
 • provádíme preventivní deratizace blech insekticidy
 • kontrolujeme a čistíme prostory po provedení

Kromě deratizace blech provádíme též dezinsekce neboli hubení hmyzu či (likvidace hmyzua to lezoucího i létacího a likvidace dřevokazného hmyzu např.likvidace štěnic neboli dezinsekce štěniclikvidace švábů neboli deratizace švábů, likvidace blech, hubení mravenců, likvidace sršňů a likvidace sršních hnízdlikvidace vos a likvidace vosího hnízda, dále červotočů, čmelíků, molů, octomilek(jak se zbavit octomilek) a dalších druhů hmyzu a členovců. Kromě hubení hmyzu jako je hubení vos, hubení švábů nebo hubení štěnic zvládneme i úklid po mrtvole - vyklizení bytu po zemřelém

Deratizace blech - často kladené otázky (FAQ)

Jak se člověk zbaví blech?

Nejdříve je potřeba zajít se psem/kočkou na veterinu na odblešení, následně si zavolat odbornou firmu, která Vám provede tři po sobě jdoucími postřiky a blech v bytě Vás zbaví. Blechy jsou hodně odolné, sami se jich nezbavíte.

Jak zabít blechy v bytě?

Pomocí tří po sobě jdoucích insekticidních postřicích aplikovaných odbornou firmou. Sami se jich nezbavíte, jelikož volně dostupné chemikálie jsou oproti profesionálním výrazně slabší.

Jak poznat že mám doma blechy?

Buď nalezením jedince, jeho trusu (připomíná zrnka máku) nebo podle kousanců na těle – nejčastěji jsou v řadě.