Dezinsekce štěnic

Dezinsekce štěnic - co to je?

Dezinsekce štěnic je činnost za účelem likvidace štěnic. Štěnice a jejich dezinsekce jsou dnes komplexním problémem. Štěnice je těžké objevit a jejich odolnost je značná. Dezinsekce štěnic je v současnosti komplikovanější, neboť dříve používané přípravky na štěnice již nezabírají. Při provádění desinsekce je nutné použít nové přípravky nejlépe v kombinaci. Dezinsekce štěnic vyžaduje součinnost klienta při profesionálním zásahu odborného personálu.

Provádíme také deratizace Praha - hubení hlodavců (deratizace myší, likvidace potkanů, krys apod.), dezinsekce hmyzu (lezoucího i létacího) a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. hubení štěnic, likvidace švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů).

Neuskutečňujeme pouze dezinsekce a deratizace, ale i dezinfekci různých plísní. Naše firma také provádí desinfekce a desinsekce po zemřelých. Vyklízíme půdy a sklepy, čistíme prostory znečištěné holubím trusem, instalujeme sítě a bodáky proti holubům.

Dezinsekce štěnic cena

Cena za dezinsekce štěnic se pohybuje od 1400 Kč. Přesnou cenu vám sdělíme po telefonické konzultaci.

dezinsekce štěnic 1 400 Kč
   
DOPRAVNÉ:
po Praze v zakázce nad 2000Kč zdarma
po Praze v zakázce do 2000Kč 800 Kč
mimo Prahu v obou směrech 10 Kč/km

Dezinsekce štěnic - proč si vybrat naši firmu?

 • Dobré výsledky, dobré ceny
 • Reference z oboru dezinsekce štěnic k nahlédnutí a dodání
 • Odborný zásah dezinsekce štěnic poskytujeme domácnostem i firmám
 • Deratizace štěnic provedená naší firmou je rychlá, bezpečná a diskrétní
 • Máme 15 let zkušeností v oboru dezinsekce štěnic
 • Moderní vybavení k provedení dezinsekce štěnic, odborný personál
 • Dodržujeme krátké termíny - dojezd na místo dezinsekce je do 2 hodin od zavolání

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Dezinsekce štěnic cena

Cena dezinsekce štěnic se pohybuje od 1600 Kč výše. Pro konkrétní cenu stačí zavolat na naše telefonní číslo 736 261 309.  

Dezinsekce štěnic - video

Dezinsekce štěnic - štěnice je nepřítel a dezinsekce účinná zbraň

Štěnice je parazit sající krev člověka nebo domácích mazlíčků a způsobuje různé vyrážky. Velikost štěnice je 4 až 8 mm. Štípance od štěnice jsou svědivé až bolestivé. Při provádění dezinsekce štěnic najdeme štěnice většinou v blízkosti postele hostitele. Hubení štěnic má hygienický význam pro ochranu lidského zdraví zamezením přenosu infekčních nemocí. Odborná dezinsekce štěnic postelové vám zajistí zdravé prostředí pro váš život.

Dezinsekce štěnic - jak štěnice odhalit?

Štěnice, pokud je neuvidíte přímo živé, zanechávají výkaly v podobě skvrn od nestrávené krve na stěnách či textilu. Štěnice domácí se ukrývají na tmavých místech, např. pod matracemi ale mohou být i za závěsy, obrazy, pod kryty nástěnného osvětlení a elektrických zásuvek, koberci, v rozích místností nebo za skříněmi, na spodních stranách nábytku apod. Většinou najdeme štěnice přímo či v blízkosti postele. Odtud se také nazývá štěnice postelová.

Dezinsekce štěnic chemickými přípravky

Základním bezpečnostním pravidlem při provádění dezinsekce štěnic je uschování potravin a předmětů přicházejících do styku s potravinami tím, že se zalepí do igelitových pytlů. Některé přípravky mohou naleptat sliznice, vyvolat zvracení nebo nevolnost. Po provedení dezinsekce štěnic je třeba do místnosti nechodit minimálně 8 hodin, poté důkladně vyvětrat (cca 2 hodiny otevřenými okny a dveřmi dokořán) a následně vyprat všechny lůžkoviny.

Dezinsekce štěnic - pár dobrých rad pro vás

 • Po dobu dezinsekce štěnic neměňte polohu nábytku a místa spaní - štěnice si člověka vyhledají i na novém místě. Není dobrý nápad napadený pokoj opustit a spát v jiném
 • Po aplikaci přípravku při provedení dezinsekce štěnic neuklízejte v okolí ošetřených míst. Pokud vyluxujete nebo otřete ošetřené místo, odstraníte si tím přípravek který má hubit štěnice do opakovaného postřiku. Nejlépe je uklízet v okolí nejvíce napadených míst (postele,sedačky atd.) až těsně před opakovanou aplikací přípravku. Neplatí pro ložní prádlo a povlečení, to v této době měňte často. Použité povlečení důkladně prohlédněte, nejlépe ihned vyperte nebo do vyprání skladujte neprodyšně uzavřené (neděravý řádně uzavřený igelitový pytel nebo plastový box s víkem)
 • Štěnice nikdy nerozmačkávejte. Dobré je při odchytu použít průhlednou lepící pásku, kterou opatrně přilepíte na štěnici a potom přehnete lepícími stranami k sobě. Je to i dobrý způsob jak mít přehled o počtu a druhu odchycených jedinců při provádění dezinsekce štěnic
 • Pokud je to možné zvyšte v době dezinsekce štěnic v napadených místnostech teplotu na maximum (hlavně v ložnicích, kde bývá zvykem mít teplotu nižší). Nejlépe ihned po postřiku, kdy je přípravek nejúčinnější. Teplota pomůže urychlit vývojová stádia, zvýší aktivitu štěnic a pravděpodobnost že se dostanou do kontaktu s přípravkem.

Dezinsekce štěnic - na co při ní dbáme

 • identifikujeme správně o jaký druh parazitu se jedná. Štípance od štěnice je snadné si splést se štípanci od komára
 • navrhneme nejvhodnější způsob a kombinaci insekticidů
 • u opakované dezinsekce štěnic dbáme na možnost vzniku rezistence štěnice, kombinujeme a měníme insekticidy tak, abychom této situaci předešli
 • poskytujeme kompletní péči - pravidelné kontroly míst výskytu štěnice a následné dezinsekce štěnic
 • při provádění dezinsekce štěnic klademe důraz na hygienické normy a předpisy
 • používáme moderní technologie, aplikace a insekticidy šetrné k lidem, zvířatům a okolnímu prostředí při vysoké úspěšnosti dezinsekce štěnic
 • spolupracujeme se zákazníkem s cílem zajistit dobrý průběh a výsledek dezinsekce, informujeme o prováděných úkonech při deratizaci, pravidlech, které by měl zákazník dodržovat a o vývoji situace, který může očekávat

Štěnice se u nás opět objevily po několika desítkách let. Štěnice k vám mohou přijít podobnými cestičkami jako mravenci nebo si je můžete přinést z hotelu, návštěvy kulturního zařízení či dopravního prostředku. Štěnice nejsou známkou špinavé domácnosti ale mají spojitost s krví člověka (hostitele), kterou sají. Bohužel, současné zákonné normy České republiky neumožňují plošnou prevenci a štěnice se vyskytují čím dál častěji.

Dezinsekce štěnic je díky jejich rezistenci velmi obtížná a je potřeba několika zásahů. Jednorázová dezinsekce štěnic většinou není tak účinná protože nemůže postihnout celý vývojový stupeň štěnice. Nesnažte se zbavit štěnic vlastními silami. Výsledkem může být jen to, že je vyženete z dosud obývaného prostoru do skrýší, odkud bude mnohem složitější je zlikvidovat. Dezinsekce štěnic provedená odborníky je určitě nejlepším řešením zbavení se štěnic a nikoli jen zmírněním jejich výskytu.

Dezinsekce štěnic Praha - nejčastější místa, kde se provádí

 • v ubytovacích zařízeních (hotelech, ubytovnách)
 • v obytných domech (rodinných domech, panelových a činžovních domech)
 • ve stravovacích objektech a potravinářských provozech (mlýnech, pekárnách, výrobnách, sladovnách, cukrárnách, pivovarech)
 • ve školních objektech (školách, sportovních zařízeních)
 • ve zdravotnických zařízeních (nemocnicích a ostatních zdravotnických zařízeních)
 • v zemědělských provozech

Dezinsekce štěnic Praha - mohlo by Vás také zajímat

Kromě dezinsekce štěnic provádíme hubení hmyzu u mnoha dalších druhů:

Provádíme také deratizace hlodavců, ať už se jedná o hubení myší nebo hubení potkanů. V neposlední řadě také zajišťujeme vyklizení bytu po zemřelém - úklid po mrtvole.