Deratizace sršňů

Deratizace sršňů Praha - služby poskytované naší firmou

Zabezpečujeme deratizace sršňů a likvidace sršních hnízd v městských objektech, obytných domech a všude tam, kde tento hmyz ohrožuje zdraví člověka. Kromě deratizace sršňů provádíme též dezinsekce neboli hubení hmyzu či likvidace hmyzu a to lezoucího i létacího a likvidace dřevokazného hmyzu - např. dezinsekce štěnic, likvidace švábů neboli hubení švábů, deratizace blech, hubení mravenců, likvidace sršňů, likvidace vos, likvidace vosího hnízda, dále červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů hmyzu a členovců.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Odborný zásah deratizace sršňů poskytujeme domácnostem i firmám. Dojezd na místo bývá zpravidla do 2 hodin od zavolání. Po prvním zásahu na deratizace sršňů poskytujeme stoprocentní záruku! Naše firma také provádí likvidace hmyzu v jímkách a žumpách a jejich dezinfekce a desinsekce a dezinfekce po zemřelých.

Deratizace sršňů - video z likvidace sršního hnízda

Realizujeme i deratizace Praha neboli hubení hlodavců - hubení myší (je odpuzovač myší správně řešení?),hubení potkanů či likvidace potkanů, krys a dalších nežádoucích hlodavců. Vyklízíme půdy a sklepy, čistíme a provádíme dezinfekce prostor znečištěných holubím trusem, instalujeme sítě a bodáky proti holubům. Uskutečňujeme dezinfekce plísní a hub a různých škodlivých mikroorganismů. Zajišťujeme také vyklizení bytu po zemřelém - úklid po mrtvole.

Deratizace sršňů Praha - proč s námi?

 • Máme 15 let zkušeností v oboru deratizace sršňů
 • Máme profesionály a moderní vybavení k provedení deratizace sršňů Praha
 • Dodržujeme krátké termíny - dojezd na místo likvidace do 2 hodin od zavolání
 • Reference z oboru deratizace sršňů Praha k nahlédnutí a dodání
 • Po prvním ošetření našimi odborníky dáváme na výsledek deratizace sršňů Praha 100% záruky
 • Výsledky deratizace sršňů a naše ceny vás přesvědčí

Deratizace sršňů - video z odstranění sršního hnízda

Deratizace sršňů - je bodnutí sršně nebezpečné?

Deratizace sršňů není radno podnikat na vlastní pěst. Jejich jed obsahuje látky, které mají na některé osoby neurotoxické účinky. Ačkoli v přírodě jsou užiteční, pro člověka představují nebezpečí a ohrožení na zdraví a deratizace sršňů je opravdu záležitost pro odborníky. Nebezpečí bodnutí je vysoké, zvlášť pokud se sršni cítí ohroženi, např. v blízkosti hnízda. Na rozdíl od včely vás může bodnout opakovaně a bodnutí jsou bolestivá a pro citlivé osoby velmi nebezpečná. Deratizace sršňů Praha chrání vaše zdraví!

Deratizace sršňů - jak sršeň vypadá?

Sršeň obecná je velká 2 - 4 cm, tedy mnohem větší než vosa. Nosí hnědou, žlutou a černou barvu. Sršeň obecná je lovec ostatního hmyzu a nektaru včetně medu včely medonosné. Staví si hnízda z rozžvýkaného dřeva podobně jako vosa a kolonie má 1000 až 2000 jedinců. Bzučení sršňů je hluboké a hlasité. Sršeň má velká kusadla a kromě bodnutí žihadlem, dokáže vystříknout svůj jed až na 40 cm. To může být velmi nebezpečné v případě zasažení očí.

Deratizace sršňů - kde sršni sídlí a jsou chráněni zákonem?

Sršni hnízdí ve střechách, škvírách mezi fasádou a zateplením, ve štítech budov. Často je najdete na půdě nebo v dutině stromu na zahradě. Sršni jsou jakožto druh v některých zemích chráněni ale u nás za likvidace sršňů nebudete nijak postihováni. Deratizace sršňů v blízkosti lidského obydlí se považuje za ojedinělou likvidaci a nikoli za ohrožení druhu. Deratizace sršňů na rozdíl od vos je složitější neboť sršni jsou aktivní i v noci.

Deratizace sršňů Praha - kde tuto činnost uskutečňujeme?

 • Deratizace sršňů v obytných prostorách rodinných domů
 • Deratizace sršňů v ubytovacích provozech
 • Deratizace sršňů ve veřejných budovách

Deratizace sršňů - na co u ní dbáme?

 • spolupracujeme se zákazníkem s cílem zajistit dobrý průběh a výsledek, informujeme o prováděných úkonech a pravidlech, které by měl zákazník dodržovat a o vývoji situace, který může očekávat
 • při provádění deratizace sršňů klademe důraz na hygienické normy a předpisy
 • používáme moderní technologie, aplikace a přípravky šetrné k lidem, zvířatům a okolnímu prostředí při vysoké úspěšnosti deratizace sršňů
 • kontrolujeme a čistíme prostory po provádění deratizace sršňů 

Deratizace sršňů - zásadně od profesionála!

 • navrhneme nejvhodnější způsob a kombinaci insekticidů pro provedení deratizace sršňů Praha tak, aby byly sršni skutečně úspěšně zlikvidovány
 • dodáme a nainstalujeme návnady a lapače sršňů
 • místa výskytu ošetříme insekticidními postřiky a poprášením
 • kontrolujeme a čistíme prostory po provedení deratizace sršňů 
 • provádíme jednorázové i opakované deratizace sršňů 
 • deratizace sršňů Praha je prokázaně nejúčinnější a nejbezpečnější od profesionála!

Deratizace sršňů Praha - zavolejte si odborníky, zavolejte si nás!

Jsme odborníci na deratizace sršňů v Praze a okolí. Lidé často pro zásah volají hasiče, kteří nemají kompletní a úplné specializované vybavení. Naši proškolení profesionálové mají dlouholeté zkušenosti a v sezóně provádějí četné deratizace sršňů.

Deratizace sršňů - mohlo by Vás také zajímat

Kromě deratizace hmyzu, jako je například deratizace švábů, likvidace mravenců či deratizace mravenců, likvidace blech(jak se zbavit blech a likvidace blech v domácnosti) a likvidace štěnic či deratizace štěnic (přečtěte si také o hubení štěnic, hmyz štěnice - deratizace), provádíme také deratizace malých hlodavců jako je deratizace myší nebo potkanů a vyklizení bytů po zemřelých.