Likvidace vosího hnízda

Likvidace vosího hnízda - rozsah služeb poskytovaných naší firmou

Likvidace vosího hnízda od naší firmy je rychlá a bezpečná. Zabezpečujeme likvidace vosích hnízd a likvidace sršních hnízd v městských objektech, obytných domech a všude tam, kde tento hmyz ohrožuje zdraví člověka. 

Odborný zásah likvidace vosího hnízda poskytujeme domácnostem i firmám. Dojezd na místo bývá zpravidla do 2 hodin od zavolání. Po prvním zásahu na likvidace vosího hnízda poskytujeme stoprocentní záruku! Naše firma také provádí likvidace hmyzu neboli deratizace hmyzu - deratizace švábů (jak se zbavit švábů), deratizace mravenců (přečtěte si také jak na mravence a jak se zbavit mravenců v bytě),likvidace štěnic neboli deratizace štěnic (pro více informací o hubení štěnic si přečtěte Hmyz štěnice - deratizace) a likvidace blech - likvidace blech v domácnosti . Dále provádíme deratizace hmyzu  v jímkách a žumpách a jejich dezinfekce a desinsekce a dezinfekce po zemřelých - úklid po mrtvole a vyklizení bytu po zemřelém.

Realizujeme i deratizace Praha neboli hubení hlodavců - hubení myší, likvidace potkanů, krys a dalších nežádoucích hlodavců. Vyklízíme půdy a sklepy, čistíme a provádíme dezinfekce prostor znečištěných holubím trusem, instalujeme sítě a bodáky proti holubům. Uskutečňujeme dezinfekce plísní a hub a různých škodlivých mikroorganismů.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Likvidace vosího hnízda cena

Cena za likvidaci vosího hnízda se pohybuje od 1200 Kč. Přesnou cenu vám sdělíme po telefonické konzultaci.

likvidace vosího hnízda 1 200Kč
   
DOPRAVNÉ:
po Praze v zakázce nad 2000Kč zdarma
po Praze v zakázce do 2000Kč 800 Kč
mimo Prahu v obou směrech 10 Kč/km

Likvidace vosího hnízda - proč s naší firmou?

 • Ihned po prvním ošetření dáváme na výsledek likvidace vosího hnízda 100% záruku
 • Dodržujeme krátké termíny - dojezd na místo likvidace do 2 hodin od zavolání
 • Máme moderní vybavení a odborníky k provedení likvidace vosího hnízda
 • Máme 20 let zkušeností v oboru likvidace vosích hnízd
 • Reference z oboru likvidace vosího hnízda k nahlédnutí a dodání
 • Výsledky likvidace vosího hnízda a naše ceny vás přesvědčí

Likvidace vosího hnízda - proč je bodnutí vosy nebezpečné?

Likvidace vosího hnízda není radno podnikat na vlastní pěst. Vosy hnízdí ve střechách, na půdách, v podkroví, škvírách mezi fasádou a zateplením ale často je najdete i v zemi. Nebezpečí pobodání vosami je vysoké, zvlášť pokud se cítí ohroženy. Vosa může bodnout opakovaně a bodnutí jsou bolestivá a pro citlivé osoby velmi nebezpečná. Vosí jed z žihadla může vést k alergickému šoku a smrti (v případě bodnutí do krku či jazyka a u malých dětí). Likvidace vosího hnízda chrání vaše zdraví!

Likvidace vos je nutná i v případě, že vosy poškozují váš majetek. Vosy se dokážou prokousat zateplením objektu, požírají omítku a ničí fasádu domu. Svá hnízda staví z přežvýkaného dřeva. Hnízda mohou být různě velká - od velikosti pěsti až po velikost lidské hlavy. Často nacházíme celé kolonie vosích hnízd mezi střešní krytinou a podbitím v prostoru mezi latěmi. Likvidace vosího hnízda v takových případech není laikem dobře proveditelná.

Likvidace vosího hnízda - zásadně od profesionála!

 • provedeme likvidace vosího hnízda i na nepřístupných místech
 • navrhneme nejvhodnější způsob a kombinaci insekticidů pro provedení likvidace vosího hnízda tak, aby byly vosy skutečně úspěšně zlikvidovány
 • místa výskytu vosího hnízda ošetříme insekticidními postřiky a poprášením
 • kontrolujeme a čistíme prostory po provedení likvidace vosího hnízda
 • provádíme jednorázové i opakované likvidace vosího hnízda
 • likvidace vosího hnízda je prokázaně nejúčinnější a nejbezpečnější od profesionála!

Likvidace vosího hnízda je třeba naplánovat na brzké ráno či pozdní večer, kdy je téměř všechen hmyz v klidu uvnitř hnízda. V žádném případě do štěrbin nestříkejte postřik s tím, že pak mezeru zaplníte izolační pěnou. Vosy ji prokoušou a najdou si cestu ven. Likvidace vosího hnízda radíme neuskutečňovat během denní aktivity vos, bez ochranných pomůcek a vůbec ne svépomocí.

Likvidace vosího hnízda - na co u ní dbáme?

 • spolupracujeme se zákazníkem s cílem zajistit dobrý průběh a výsledek, informujeme o prováděných úkonech a pravidlech, které by měl zákazník dodržovat a o vývoji situace, který může očekávat
 • při provádění likvidace vosího hnízda klademe důraz na hygienické normy a předpisy
 • používáme moderní technologie, aplikace a přípravky šetrné k lidem, zvířatům a okolnímu prostředí při vysoké úspěšnosti likvidace vosího hnízda
 • kontrolujeme a čistíme prostory po provádění likvidace vosího hnízda

Likvidace vosího hnízda - kde tuto činnost uskutečňujeme?

 • likvidace vosího hnízda v obytných prostorách rodinných domů, chat a chalup
 • likvidace vosího hnízda v ubytovacích provozech
 • likvidace vosího hnízda ve veřejných budovách

Kromě likvidace vosích hnízd provádíme též dezinsekce neboli hubení hmyzu a to lezoucího i létacího a likvidace dřevokazného hmyzu např. dezinsekce štěniclikvidace švábů, deratizace blech (jak se zbavit blech), hubení mravenců, likvidace sršňů a hubení vos. Dále se s Vámi rádi poradíme, jak se zbavit octomilek, jak se zbavit mravenců či jak se zbavit švábů - Šváby v domácnosti.

Likvidace vosího hnízda - videa

Likvidace vosího hnízda - často kladené otázky (FAQ)

Jak vypadá vosí hnízdo?

V největším rozměru (koncem léta) má velikost přibližně fotbalového míče, barva je světle hnědá a v hnízdě je zpravidla jedna náletová díra, většinou umístěná ve spodní části hnízda. Hnízdo také může být schované v dutině (v zemi, v podbití střechy atd.) a zvenku je vidět jen náletová díra.

Co když mám doma hnízdo vos?

Je potřeba ho co nejdříve zlikvidovat kvůli bezpečnosti, ale i kvůli tomu, že hnízdo se rozšiřuje a v podstatě vše, co mu stojí v cestě, zlikviduje – např. zateplení domu apod.

Jak se zbavit vosího hnízda ve zdi?

Když nevíme, jak daleko v dutině hnízdo sahá, je potřeba místo insekticidních sprejů použít prášek aplikovaný pod tlakem. Tento prášek se ale volně neprodává, dostanou se k němu jen osoby s osvědčením pro provádění DDD služeb.

Jak na vosy ve fasádě?

Hnízdo v dutině s viditelnou náletovou dírou je potřeba ošetřit insekticidním práškem aplikovaným do dutiny pod tlakem. Tento prášek se běžně neprodává, je zapotřebí kontaktovat specializovanou firmu. Pomocí insekticidního spreje likvidace vos s největší pravděpodobností nevyjde.