Likvidace vosího hnízda

Likvidace vosího hnízda - rozsah služeb poskytovaných naší firmou

Likvidace vosího hnízda od naší firmy je rychlá a bezpečná. Zabezpečujeme likvidace vosích hnízd a likvidace sršních hnízd v městských objektech, obytných domech a všude tam, kde tento hmyz ohrožuje zdraví člověka. 

Odborný zásah likvidace vosího hnízda poskytujeme domácnostem i firmám. Dojezd na místo bývá zpravidla do 2 hodin od zavolání. Po prvním zásahu na likvidace vosího hnízda poskytujeme stoprocentní záruku! Naše firma také provádí likvidace hmyzu neboli deratizace hmyzu - deratizace švábů (jak se zbavit švábů), deratizace mravenců (přečtěte si také jak na mravence a jak se zbavit mravenců v bytě),likvidace štěnic neboli deratizace štěnic (pro více informací o hubení štěnic si přečtěte Hmyz štěnice - deratizace) a likvidace blech - likvidace blech v domácnosti . Dále provádíme deratizace hmyzu  v jímkách a žumpách a jejich dezinfekce a desinsekce a dezinfekce po zemřelých - úklid po mrtvole a vyklizení bytu po zemřelém.

Realizujeme i deratizace Praha neboli hubení hlodavců - hubení myší, likvidace potkanů, krys a dalších nežádoucích hlodavců. Vyklízíme půdy a sklepy, čistíme a provádíme dezinfekce prostor znečištěných holubím trusem, instalujeme sítě a bodáky proti holubům. Uskutečňujeme dezinfekce plísní a hub a různých škodlivých mikroorganismů.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Likvidace vosího hnízda - proč s naší firmou?

 • Máme moderní vybavení a odborníky k provedení likvidace vosího hnízda
 • Dodržujeme krátké termíny - dojezd na místo likvidace do 2 hodin od zavolání
 • Máme 15 let zkušeností v oboru likvidace vosích hnízd
 • Reference z oboru likvidace vosího hnízda k nahlédnutí a dodání
 • Výsledky likvidace vosího hnízda a naše ceny vás přesvědčí
 • Po prvním ošetření našimi odborníky dáváme na výsledek likvidace vosího hnízda 100% záruku

Likvidace vosího hnízda - proč je bodnutí vosy nebezpečné?

Likvidace vosího hnízda není radno podnikat na vlastní pěst. Vosy hnízdí ve střechách, na půdách, v podkroví, škvírách mezi fasádou a zateplením ale často je najdete i v zemi. Nebezpečí pobodání vosami je vysoké, zvlášť pokud se cítí ohroženy. Vosa může bodnout opakovaně a bodnutí jsou bolestivá a pro citlivé osoby velmi nebezpečná. Vosí jed z žihadla může vést k alergickému šoku a smrti (v případě bodnutí do krku či jazyka a u malých dětí). Likvidace vosího hnízda chrání vaše zdraví!

Likvidace vos je nutná i v případě, že vosy poškozují váš majetek. Vosy se dokážou prokousat zateplením objektu, požírají omítku a ničí fasádu domu. Svá hnízda staví z přežvýkaného dřeva. Hnízda mohou být různě velká - od velikosti pěsti až po velikost lidské hlavy. Často nacházíme celé kolonie vosích hnízd mezi střešní krytinou a podbitím v prostoru mezi latěmi. Likvidace vosího hnízda v takových případech není laikem dobře proveditelná.

Likvidace vosího hnízda - zásadně od profesionála!

 • provedeme likvidace vosího hnízda i na nepřístupných místech
 • navrhneme nejvhodnější způsob a kombinaci insekticidů pro provedení likvidace vosího hnízda tak, aby byly vosy skutečně úspěšně zlikvidovány
 • místa výskytu vosího hnízda ošetříme insekticidními postřiky a poprášením
 • kontrolujeme a čistíme prostory po provedení likvidace vosího hnízda
 • provádíme jednorázové i opakované likvidace vosího hnízda
 • likvidace vosího hnízda je prokázaně nejúčinnější a nejbezpečnější od profesionála!

Likvidace vosího hnízda je třeba naplánovat na brzké ráno či pozdní večer, kdy je téměř všechen hmyz v klidu uvnitř hnízda. V žádném případě do štěrbin nestříkejte postřik s tím, že pak mezeru zaplníte izolační pěnou. Vosy ji prokoušou a najdou si cestu ven. Likvidace vosího hnízda radíme neuskutečňovat během denní aktivity vos, bez ochranných pomůcek a vůbec ne svépomocí.

Likvidace vosího hnízda - na co u ní dbáme?

 • spolupracujeme se zákazníkem s cílem zajistit dobrý průběh a výsledek, informujeme o prováděných úkonech a pravidlech, které by měl zákazník dodržovat a o vývoji situace, který může očekávat
 • při provádění likvidace vosího hnízda klademe důraz na hygienické normy a předpisy
 • používáme moderní technologie, aplikace a přípravky šetrné k lidem, zvířatům a okolnímu prostředí při vysoké úspěšnosti likvidace vosího hnízda
 • kontrolujeme a čistíme prostory po provádění likvidace vosího hnízda

Likvidace vosího hnízda - kde tuto činnost uskutečňujeme?

 • likvidace vosího hnízda v obytných prostorách rodinných domů, chat a chalup
 • likvidace vosího hnízda v ubytovacích provozech
 • likvidace vosího hnízda ve veřejných budovách

Kromě likvidace vosích hnízd provádíme též dezinsekce neboli hubení hmyzu a to lezoucího i létacího a likvidace dřevokazného hmyzu např. dezinsekce štěniclikvidace švábů, deratizace blech (jak se zbavit blech), hubení mravenců, likvidace sršňů a hubení vos. Dále se s Vámi rádi poradíme, jak se zbavit octomilek, jak se zbavit mravenců či jak se zbavit švábů - Šváby v domácnosti.

Likvidace vosího hnízda - videa