Jak se zbavit octomilek

Patříte také mezi ty lidi, kteří neví jak se zbavit octomilek? Malé mušky, neustále přítomné a dost otravné, není snadné vyhubit. Mušky octomilky, nazývané také ovocné či vinné mušky, měří jen pár milimetrů a vše co začne kvasit cítí na velkou vzdálenost. Neumyli jste sklenku od vína nebo piva, rozlili trochu džusu, nesnědli včas jablko, nechali někde sklenici s nedopitou vodou se šťávou, nevynesli odpadkový koš? To vše přiláká octomilky.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Víme jak se zbavit mušek octomilek! Naši specialisté na dezinsekci mají v tomto směru letitou praxi. Kromě řešení problémů s octomilkami vám také pomůžeme s tím, jak se zbavit blech, jak na šváby v domácnosti, jak se zbavit mravenců nebo jak se zbavit potkanů.

Kromě likvidace blech v domácnosti a octomilek provádíme též dezinsekce neboli hubení hmyzu či (likvidace hmyzu) a to lezoucího i létacího a likvidace dřevokazného hmyzu - např. dezinsekce štěniclikvidace švábů, likvidace blech neboli deratizace blechhubení mravenců, likvidace sršňůlikvidace vos a vosích hnízd, dále červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů hmyzu a členovců.

Zpočátku jsou octomilky v podstatě nevinné, později však, s jejich rostoucím počtem, roste i naše zlost na tento protivný hmyz. Octomilky umí vyprodukovat až 400 vajíček, z nichž se po 3 dnech vylíhnou další malé mušky. Ačkoli je lze daleko snadněji plácnout a rozmáčknout rukama než běžné mouchy, je to zbytečná námaha. Octomilky se rychle množí a tedy budou mít před vámi vždy náskok. A také určitě nechcete běhat po kuchyni a plácat směšně dlaněmi čím dál častěji v marném boji.

Jak se zbavit octomilek - s babskými radami na internetu nebo s odbornou firmou?

Na internetu se dozvíte spoustu "zaručených rad", jak se zbavit mušek octomilek, jako např. koupit si masožravou rostlinu nebo políčit na ně past v podobě sladké šťávy, čímž si nepomůžete a vytvoříte jen další zdroj jejich obživy.

Jediné, co pomůže a musíte udělat je, že najdete zdroj, ze kterého mušky žijí. Většinou to bývá zkažené ovoce. Pokud se ale mušky přemnožily, jediná spolehlivá možnost, jak se zbavit octomilek, je použít chemický přípravek a na jeho aplikaci je opravdu lepší zavolat odborníky. Vzhledem k tomu, že mušky se vyskytují především tam, kde jsou potraviny, zavolejte nás a my vám octomilky vyhubíme bezpečným způsobem.

Jak se zbavit octomilek - proč si k jejich likvidaci vybrat naši firmu?

 • Jsme profesionálové, kteří odborně zvládají postupy, jak se zbavit mušek octomilek
 • Zásah provedený naší firmou je bezpečný
 • Jsme rychlí - dojezd na místo výskytu zvládáme do 2 hodin od zavolání
 • Naše ceny jsou velmi dobré a výsledky vynikající
 • Odborný zásah poskytujeme domácnostem i firmám
 • Máme 16 let zkušeností v tom, jak se zbavit octomilek
 • Dodáme reference

Jak se zbavit octomilek chemickými přípravky

Prvotním pravidlem pro bezpečnost při uskutečňování likvidace octomilek chemickými přípravky je zajištění potravin a předmětů přicházejících do styku s potravinami tím, že se uschovají a zalepí do igelitových pytlů a odklidí se z místnosti.

Některé chemikálie mohou poškodit sliznice, způsobit zvracení nebo bolesti hlavy. Jak se zbavit mušek octomilek a přitom se nenadýchat nebezpečných chemických přípravků? Po chemickém zákroku při provádění likvidace octomilek je třeba do místnosti nechodit po dobu, kterou vám doporučí náš specialista, poté pečlivě vyvětrat nejlépe průvanem a následně provést důkladný úklid. Svěřte proto tuto práci našim odborníkům.

A jak se zbavit octomilek definitivně a bez rizika jejich návratu?

Akutní dezinsekce octomilek se provádí několikrát za sebou v určitém časovém intervalu. Při nedodržení správného počtu zásahů se může nežádoucí výskyt opakovat. Naopak po třech ošetřeních našimi odborníky dáváme na výsledek likvidace 100% záruku. To znamená, že pokud je nutnost opakování vyšší, jde na náš účet.

Jak se zbavit octomilek - kde octomilky likvidujeme?

Nevíte-li jak se zbavit mušek octomilek v domácnosti, hotelové kuchyni nebo jiném stravovacím provozu, zavolejte naši firmu. Likvidujeme octomilky ve zdravotnických zařízeních, školních jídelnách, restauračních zařízeních, veřejných jídelnách, podnikových kantýnách, zemědělských provozech, moštárnách apod.

Zajišťujeme veškeré druhy likvidace mušek octomilek - od akutních zásahů po preventivní monitoring. Naše firma zajistí prozkoumání prostoru odborníky a zvolí nejvhodnější postup. Naši zkušení odborníci zajistí likvidaci octomilek správně zvolenými efektivními prostředky a postupy, ekologicky bezpečnými pro okolí. Zaručujeme rychlou a účinnou službu v nejkratším možném termínu - dojezd do 2 hodin od zavolání! Víme, jak se zbavit octomilek úplně kdekoli.

Jak se zbavit octomilek - zavolejte nám, naše firma je zde pro vás!

 • identifikujeme správně o jaký druh hmyzu se jedná
 • navrhneme nejvhodnější způsob jak se zbavit mušek octomilek a kombinaci insekticidů pro provedení zásahu tak, aby byly octomilky skutečně úspěšně zlikvidovány
 • provádíme jednorázové i opakované likvidace octomilek
 • provádíme preventivní zásahy proti octomilkám insekticidy
 • kontrolujeme a čistíme prostory po provedení likvidace octomilek

Jestliže zjistíte, že se vám začínají objevovat v kuchyni malé mušky, neotálejte a zavolejte nás. Je jen otázkou času, kdy nebudete vědět, jak se zbavit octomilek, které se budou množit s takovou rychlostí, že budete opravdu překvapeni. Časem pak budete řešit jak se zbavit mušek octomilek v domě, kanceláři nebo v jiné provozovně kompletně ve všech místnostech.

Vedle dezinsekce vám nabízíme i služby v oblasti deratizace Praha - hubení hlodavců (deratizace myšílikvidace potkanů, krys apod.). Na naše deratizace poskytujeme rovněž 100% záruku vrácení peněz.

Kromě toho, jak se zbavit octomilek, by Vás také mohlo zajímat