Jak se zbavit švábů

Jestli jste zahlédli u vás doma nebo ve vaší provozovně nějaký lezoucí hmyz, mohou to být švábi. V takovém případě nečekejte a zavolejte nás. Víme jak se zbavit švábů a umíme je rozpoznat od jiného lezoucího hmyzu! Naši odborníci mají v tomto oboru mnoholetou praxi a profesionální přístup. Kromě vyřešení problémů se šváby vám také pomůžeme s tím, jak se zbavit blech nebo jak se zbavit mravenců v domě. Víme, jak se zbavit octomilek a jak se zbavit potkanů. Zkrátka provádíme deratizace, dezinsekce a dezinfekce všude, kde je to zapotřebí.

Jak se zbavit švábů - proč si vybrat naši firmu?

 • Jsme rychlí - dojezd na místo dezinsekce do 2 hodin od zavolání
 • Zásah provedený naší firmou je rychlý a bezpečný a diskrétní
 • Náš odborný personál profesionálně zvládá postupy, jak se zbavit švábů
 • Jsme vybaveni moderními prostředky
 • Zaručujeme dobré výsledky a ceny
 • Máme 16 let zkušeností v tom, jak se zbavit svabu
 • Poskytneme vám reference na naši firmu
 • Odborný zásah poskytujeme domácnostem i firmám
 • Na výsledek zásahu vám dáme stoprocentní záruku

Poznáme švábi a víme, jak se jich zbavit

Řešení, jak se zbavit švábů, je v současnosti dosti komplikované. Švábi jsou velmi odolný hmyz. Při provádění zásahu je nutné použít specializované přípravky a jejich kombinaci. Nezkoušejte sami žádné způsoby, jak se zbavit švábů. Tato situace vyžaduje zásah odborníků a součinnost klienta.

Švábi jsou hmyz se zploštělým tělem hnědé nebo nažloutlé barvy. Velikost švába může být od 5 mm až po 10 cm. U nás se nachází asi 6 druhů žijících v blízkosti člověka a ti projevují svou aktivitu v noci. Jsou dobří běžci. Vnímají sebemenší otřesy a patří mezi nejodolnější hmyz. Švábi kontaminují potraviny, vyvolávají alergie a přenášejí infekční nemoci (např. Salmonelu). Produkují silné alergeny. Švábi umí přežít velmi dlouho bez potravy a proto je těžké se jich zbavit.

Při řešení problému jak se zbavit švábů, musíme vědět, kde je najít. Nacházejí se na tmavých, vlhkých místech, např. v koupelně, v kuchyni pod kuchyňskou linkou, za lednicí, ve spíži, v šachtách technických rozvodů, odpadů apod. Na velké množství švábů nás upozorní typický zápach. Šváby poznáme bezpečně a víme, jak se jich zbavit.

Jak se zbavit švábů - kde tento problém často řešíme?

Nevíte-li jak se zbavit švábů v hotelu nebo ubytovně, zavolejte naši firmu.  Hubíme šváby ve stravovacích a potravinářských provozech, zdravotnických zařízeních, divadlech, kinech a dalších kulturních zařízeních a veřejných budovách. Provádíme veškeré druhy likvidace švábů - od akutních zásahů po preventivní monitoring. Vyřešíme také šváby v domácnosti -  likvidace švábů je s námi hračka!

Naše firma zajistí prozkoumání prostoru odborníky a zvolí nejvhodnější postup, jak se zbavit švábů. Naši zkušení odborníci zajistí likvidaci švábů správně zvolenými prostředky a postupy, ekologicky bezpečnými pro okolí. Nabízíme rychlou a účinnou pomoc v nejkratším možném termínu - dojezd do 2 hodin od zavolání! Víme, jak se zbavit svabu ať již jsou kdekoli. 

Jak se zbavit švábů chemickými přípravky - na co dbáme při zásahu

Základním bezpečnostním pravidlem při postupu jak se zbavit svabu chemickými přípravky je uschování potravin a předmětů přicházejících do styku s potravinami tím, že se zalepí do igelitových pytlů. Jak se zbavit švábů a přitom se nenadýchat nebezpečných chemických přípravků? Po chemickém zásahu je nutné do místnosti minimálně 8 hodin nevstupovat, poté důkladně větrat po dobu 2 hodin nejlépe průvanem. Svěřte tuto práci profesionálům, kteří vědí jak se zbavit svabu.

 • identifikujeme správně o jaký druh hmyzu se jedná, deratizace švábů je prováděna efektivně
 • navrhneme nejvhodnější způsob jak se zbavit švábů a dbáme na možný vznik rezistence
 • kombinujeme přípravky tak, abychom rezistenci zabránili
 • při zásahu klademe důraz na hygienické předpisy a normy
 • spolupracujeme se zákazníkem, informujeme ho o prováděných úkonech a opatřeních, které by měl zákazník dodržovat a o vývoji situace, který může očekávat
 • kontrolujeme a čistíme prostory po provedení likvidace švábů

Jak se zbavit švábů - stoprocentní záruka úspěšného provedení

Jak se zbavit švábů definitivně a bez rizika jejich návratu? Akutní dezinsekce švábů se provádí několikrát za sebou v určitém časovém intervalu. Při nedodržení správného počtu zásahů se může nežádoucí výskyt opakovat. Naopak po třech ošetřeních našimi odborníky dáváme na výsledek likvidace blech 100% záruky. To znamená, že pokud je nutnost opakování dezinsekce švábů vyšší, jde na náš účet.

Jak se zbavit švábů - naše služby jsou zde pro vás, milí zákazníci!

Nepřemýšlejte jak se zbavit švábů sami. Na jednoho spatřeného švába jich bude dalších deset schovaných za zdmi, ve škvírách a pod povrchem materiálů. Je jen otázkou času, kdy nebudete vědět, jak se zbavit svabu, kteří se budou množit tak rychle, že se nestačíte divit. Švábi dokážou přežít extrémní podmínky, svěřte problém hubení švábů nám. Známe odborné postupy jak se zbavit švábů!

Dbejte na své zdraví a zdraví svých blízkých. Dbejte na dobrou pověst svého podnikání. Švábi a jak se jich zbavit svěřte do rukou odborníků. Váš problém jak se zbavit švábů vložte na naše bedra a my ho vyřešíme rychle, bezpečně a diskrétně.

Krom toho, jak se zbavit švábů, by Vás také mohlo zajímat:

Jak se zbavit švábů - často kladené otázky (FAQ)

Jak poznám, že mám v bytě šváby?

V bytě může být znatelný silný mastný či zatuchlý zápach, švábi také zanechávají trus (podobný mleté kávě) v místech, kde se vyskytují (skříňky v kuchyni, okolí lednic, myček, praček)

Jak se rychle zbavit švábů v bytě?

Jen a pouze s využitím služeb odborníků. Volně dostupné přípravky jsou příliš slabé a švábi jsou proti nim odolní.

Jak škodí švábi?

Svým trusem znečišťují potraviny, mohou tak přenášet choroby, patogenní zárodky a roztoče. Při jejich velkém výskytu je také v bytě cítit nepříjemný zápach.

Co dělat když najdu švába?

Kontaktujte odbornou firmu a objednejte si jejich hubení švábů, sami si s jejich vyhubením neporadíte.