Jak se zbavit mravenců v bytě

Nevíte jak se zbavit mravenců v bytě nebo jak se zbavit mravenců na zahradě? Problém, jak se zbavit mravenců, je poměrně složitý. Mravenci jsou totiž velmi inteligentní a organizovaný hmyz. Při zásahu proti mravencům je nutné použít kombinaci speciálních přípravků. Nevíte-li, jak se zbavit mravencu, zavolejte odborníky. Likvidace mravenců vyžaduje zásah profesionálů a součinnost klienta.

S tím, jak se zbavit mravenců, vám pomůže společnost KF TRANS s.r.o. Provádíme také Deratizace Prahahubení myší, hubení potkanů a hubení hlodavců obecně. Nejen likvidace potkanů, ale také likvidace štěnic, likvidace blech a likvidace švábů je od našich profesionálů opravdu úspěšná. Rozhodně nechte na našich odbornících likvidace vos. Pracovníci firmy KF TRANS s.r.o. provedou deratizace, dezinsekce a dezinfekce za dodržení veškerých předpisů a norem.

Naši školení profesionálové, kteří mají v oboru dlouhodobou praxi, vám provedou dezinsekce štěnic neboli hubení štěnic, deratizace blech a deratizace hmyzu vůbec. Kromě toho, jak se zbavit mravenců v bytě, mohou ještě pomoci s tím, jak se zbavit octomilek, poradí jak zneškodnit šváby v domácnosti, jak se zbavit blech, nastraží past na potkany a past na myši, pokladou jed na myši nebo jed na potkany a jsou zkrátka specialisté na deratizace myší.

Jak se zbavit mravenců v bytě - video

Proč si vybrat právě naši firmu, když řešíte způsob, jak se zbavit mravenců v bytě?

 • Poskytneme radu, jak se zbavit mravenců v bytě, domácnostem i firmám
 • Hubení mravenců provedené naší firmou je rychlé a bezpečně
 • Máme 16 let zkušeností v tom, jak se zbavit mravenců i jak se zbavit mravenců na zahradě
 • Na to, jak se zbavit mravenců v bytě, máme moderní vybavení a školené odborníky
 • Naše termíny jsou krátké - dojezd na místo likvidace do 2 hodin od zavolání
 • Můžeme předložit reference spokojených zákazníků, kteří dříve řešili jak se zbavit mravenců v bytě
 • Výsledky likvidace mravenců a naše ceny vás mile překvapí

Jak se zbavit mravenců v bytě - druhy mravenců a v čem jsou nebezpeční

Pokud budete stát před problémem, jak se zbavit mravenců v bytě, půjde zřejmě o zrzavého mravence faraona. Jestliže budete řešit, jak se zbavit mravenců na zahradě, bude se pravděpodobně jednat o černého "zahradního" mravence. Na jaře se většinou objevují malí černí mravenci, na podzim se přichází ohřát zrzaví faraoni.

Mravenci se shromažďují podél okenních parapetů, dveří a pod fasádou a postupně se snaží vniknout dovnitř do domu. Kromě potravy je pro ně důležité i teplo. Netrapte se s nimi a zavolejte naše odborníky, kteří vědí jak se zbavit mravenců v bytě. Zásah proti mravencům od profesionální firmy vám vyřeší i jak se zbavit mravenců na zahradě. Chemickou cestou bez nebezpečí a se zárukou.

Kterýkoli druh mravenců kontaminuje potraviny a může přenášet bakterie. Síla mravenců spočívá v jejich množství a úžasné organizovanosti. Zamáčknete jich několik a ostatní si předají zprávy a hledají nové cesty ještě usilovněji. Problém, jak se zbavit mravenců v bytě, nestačí vyřešit pouze lokálně. Likvidace mravenců musí proběhnout plošně, nejlépe v celém domě. V opačném případě hrozí nebezpečí jejich návratu.

Jak se zbavit mravnců v bytě - video

Jak se zbavit mravenců v bytě - kde se nejčastěji nachází?

Mravenci se zabydlují v kuchyních, ve spížích, také ve stupačkách odkud lezou z bytu do bytu, ve zdivu nebo za obložením stěn a na dalších nepřístupných místech. Problém, jak se zbavit mravenců v bytě panelového domu, řešíme skoro denně.

Jak se zbavit mravenců v bytě řešíme také ve stravovacích objektech a potravinářských provozech, například mlýnech, pekárnách, výrobnách, sladovnách, cukrárnách a pivovarech nebo v zemědělských provozech. Také v hotelech, ubytovnách a zdravotnických zařízeních. Víme také jak se zbavit mravenců na zahradě, aby vám neznemožnili si lehnout na trávník nebo sklidit úrodu.

Jak se zbavit mravenců v domě chemickými přípravky a prevence

Kdo řeší problém, jak se zbavit mravenců v bytě, možná neví, že mravenci jsou tvorové s vynikajícím čichem. Skladujte proto správně své potraviny tak, aby je mravenci necítili. Třeba ve skleněných dózách nebo plechových nádobách místo papírových pytlíků. Mravenci vysílají své jedince na průzkum a zjišťují cestu celému společenství. Nejspolehlivější likvidace mravenců je požerovou nástrahou, kterou si zavlečou do hnízda.

Na jaře se většinou objevují malí černí mravenci, na podzim se přichází ohřát zrzaví faraoni. Shromažďují se podél okenních parapetů, dveří a pod fasádou a postupně se snaží vniknout dovnitř do domu. Kromě potravy je pro ně důležité i teplo domova a my pak nevíme, jak se zbavit mravencu. Netrapte se s nimi a zavolejte naše odborníky, ti vám poradí jak se zbavit mravenců v bytě. Zásah proti mravencům od profesionální firmy vás zbaví mravenců chemickou cestou bez nebezpečí a se zárukou.

Jak se zbavit mravenců v bytě a na co při tom dbáme?

 • Identifikujeme správně o jaký druh se jedná a navrhneme nejvhodnější způsob jak se zbavit mravenců v bytě opravdu s úspěchem
 • Po třech ošetřeních našimi specialisty dáváme na výsledek likvidace mravenců 100% záruku.
 • Spolupracujeme se zákazníkem, informujeme o prováděných úkonech a opatřeních, které by měl zákazník dodržovat a o vývoji situace, kterou lze očekávat
 • Kontrolujeme a čistíme prostory po provedení likvidace mravenců
 • Dbáme na to, jak se zbavit mravenců v bytě s ohledem na možný vznik rezistence. Kombinujeme přípravky tak, abychom této situaci zabránili
 • Klademe důraz na hygienické předpisy a normy

Co by Vás kromě toho, jak se zbavit mravenců v bytě, mohlo zajímat: