Deratizace myší

Deratizace myší v Praze - rozsah prací naší firmy

Deratizace myší v Praze provedená naší firmou je rychlá a bezpečná. Zaručujeme zodpovědný přístup vyškolených profesionálů, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi. Provádíme deratizace Praha neboli hubení hlodavců (hubení myší neboli deratizace myší, hubení potkanů, krys apod.), dále hubení hmyzu(odborně nazýváme dezinsekce hmyzu, ne deratizace hmyzu), například desinsekce dřevokazného hmyzu (např. likvidace štěnic neboli dezinsekce štěnic - Hmyz štěnice - deratizacelikvidace švábů - přečtěte si také šváby v domácnosti a jak se zbavit švábů, hubení vos neboli likvidace vos a likvidace vosího hnízda).V neposlední řadě provádíme také likvidace sršnů a likvidace sršních hnízd. Dále Vám rádi poradíme, jak se zbavit octomilek nebo jak se zbavit blech - provádíme likvidace blech, tj. deratizace blech po celé Praze.

Provádíme dezinfekce různých plísní a dále i dezinsekce a dezinfekce jímek a žump.  Naše firma také poskytuje služby v případě potřeby desinfekce a dezinsekce po zemřelých, ať už se jedná o vyklizení bytu po zemřelém nebo úklid po mrtvole. Vyklízíme půdy a sklepy, čistíme prostory znečištěné trusem holubů, instalujeme sítě a bodáky proti holubům.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Deratizace myší v Praze - proč si vybrat naši firmu?

 • Reference z oboru deratizace myší v Praze k nahlédnutí a dodání
 • Máme 15 let zkušeností v oboru deratizace myší v Praze
 • Máme vyškolené profesionály a moderní vybavení
 • Dodržujeme krátké termíny - dojezd na místo je do 2 hodin od zavolání
 • Odborný zásah deratizace myší v Praze poskytujeme domácnostem i firmám
 • Deratizace myší v Praze provedená naší firmou je rychlá, bezpečná a diskrétní
 • S výsledky deratizace myší v Praze a našimi cenami budete spokojeni

Deratizace myší - specifika hl. města

Deratizace myší v Praze se týká především likvidace potkanů a myši domácí, které v domácnostech a na pracovištích ohrožují nákazou. Deratizace myší v Praze se provádí všude tam, kde tito nebezpeční hlodavci mohou přenést na člověka závažné infekční nemoci a ničí majetek. Praha jako velkoměsto s velkou koncentrací obyvatelstva vždy byla a je vystavena tomuto nebezpečí velkou měrou a odborná deratizace myší v Praze je nezbytností aby nevzniklo zamoření.

Deratizace myší v Praze se musí provádět s velkou opatrností vzhledem k chovaným domácím mazlíčkům. Zajišťujeme veškeré druhy deratizace myší v Praze, od akutního hubení po preventivní sledování. Naši proškolení odborníci provedou deratizace myší v Praze správně zvolenými a efektivními prostředky, ekologicky bezpečnými pro okolí. Deratizace myší v Praze je jednoznačně nejúčinnější a hlavně nejbezpečnější od odborníka. Mějte také na paměti, že odpuzovač myší není spolehlivé řešení.

Deratizace myší - potkani

Potkan žije na vlhčích místech, v přízemních a sklepních prostorách budov a kanálech. Ocas má kratší než tělo, srst na hřbetě je tmavší a na břiše světlejší, uši jsou menší. Potkan přenáší infekční choroby jako je žloutenka, salmonelóza a některé parazity, např. svalovce. Je rezistentní vůči moru.

Když se potkan cítí ohrožen, útočí. Dokáže vyskočit až do výše obličeje dospělého člověka a zakousnout se. V přízemních bytech se bez problému dostane dovnitř otevřeným oknem. Potkan je také schopen vlézt odpadní trubkou kanalizace až do bytu. Zvládne vyšplhat až do výše třetího patra a vynořit se z toaletní mísy. Tyto situace zdaleka nejsou výjimečné, rozhodně však překvapivé. V případě jeho výskytu je deratizace naprosto nutnou ochranou zdraví lidí i domácích zvířat.

Deratizace myší - myš domácí

Myš domácí je velká přibližně 7 - 10 cm, dobře šplhá, skáče a plave. Obývá české domácnosti a objevit se může jak v rodinném domku, tak v bytě panelového domu. Myš žere téměř vše ale není vždy snadné ji chytit do pasti. Pokud má dostatek potravy, nic ji nenutí pohnout se z místa úkrytu. Její likvidace svépomocí se tím poměrně komplikuje a je zapotřebí odborné deratizace tak, jako u větších druhů, jako jsou potkani a krysy.

Deratizace myší - jak postupujeme?

Deratizace myší v Praze se provádí pokládáním nástrah buď samotných, nebo smíchaných s kousky potravin. Většinou se nástrahy ukládají do tzv. staniček, papírových v suchém prostředí nebo plastových do vlhka. Tyto staničky jsou v různých velikostech, podle očekávaného druhu hlodavce. Správně provedená deratizace myší v Praze také počítá s odhalením jejich přístupových cest.

Doporučujeme provádět hubení hlodavců za použití plastových stanic pevně spojených s podlahou, zabezpečených proti vniknutí dětí a domácích zvířat.  Stanice jsou zajištěny klíčem, který má pouze deratizátor. K některému nerovnému terénu nelze stanice přilepit, takže se používá speciální kotvení (např. na trávě).

Dodané nástrahy pokládáme u klienta na vybraná a schválená místa. V rozmezí 7 - 14 dnů návnadu ve staničkách  ještě dvakrát doplníme a provedeme případný úklid uhynulých hlodavců.

Plastové stanice pro umístění návnady mají tu výhodu, že se stanou majetkem zákazníka a pro příští doplnění - klidně i po několika letech - už zákazník hradí pouze doplnění návnady, nikoli stanici samotnou a instalaci a kotvy, kterými se stanice přidělá do podkladu - trávy, půdy, podlahy. Papírové stanice jsou sice levnější, ale vždy jsou časem na vyhození protože plíseň a vlhko udělá s papírovou stanicí své. Plastová stanice je bezpečná pro děti a domácí zvířata.

Deratizace myší - POZOR na její neodborné provedení!

Důsledně varujeme před prováděním deratizace myší v Praze vlastními silami. Může dojít k útoku a nákazy hlodavcem a hrozí nebezpečí otravy osob, dětí a domácích zvířat. V neposlední řadě je nebezpečí vytvoření rezistence. Na první pohled se zdá, že po prvním zásahu jste byli úspěšní ale po čase se škůdce objeví znovu a deratizace myší v Praze již není tak jednoduchá.

Deratizace myší - jak často se provádí?

Preventivní deratizace myší v Praze by se měla provádět dvakrát do roka. Prevence je velmi důležitá, aby se zabránilo nežádoucího rozmnožení druhu. Bohužel, lidé význam prevence deratizace myší v Praze podceňují a nás odborníky volají až v momentě bezprostředního nebezpečí.

Deratizace myší - v jakých prostorách se nejčastěji provádí?

 • v obytných prostorách (sklepy činžovních, panelových a rodinných domů)
 • v podzemních prostorech (např. garážích a technických místnostech)
 • v potravinářských provozech (výrobnách, prodejnách, jídelnách a restauračních zařízeních)
 • v obchodních a jiných veřejných komplexech
 • v hotelových a dalších ubytovacích zařízeních

Deratizace myší - mohlo by Vás také zajímat

Nabízíme také hubení mravenců Praha. Rádi s Vámi vyřešíme, jak na mravence - jak se zbavit mravenců v bytě.