Deratizace myší

Deratizace myší v Praze - rozsah prací naší firmy

Deratizace myší v Praze provedená naší firmou je rychlá a bezpečná. Zaručujeme zodpovědný přístup vyškolených profesionálů, kteří mají v tomto oboru dlouholetou praxi. Provádíme deratizace Praha neboli hubení hlodavců (deratizace myší, potkanů, krys apod.), dezinsekce lezoucího i létacího hmyzu a desinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, švábů, blech, mravenců, sršňů, vos, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů).

Provádíme dezinfekce různých plísní a dále i dezinsekce a dezinfekce jímek a žump.  Naše firma také poskytuje služby v případě potřeby desinfekce a dezinsekce po zemřelých. Vyklízíme půdy a sklepy, čistíme prostory znečištěné trusem holubů, instalujeme sítě a bodáky proti holubům.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Deratizace myší v Praze - proč si vybrat naši firmu?

 • Reference z oboru deratizace myší v Praze k nahlédnutí a dodání
 • Máme 15 let zkušeností v oboru deratizace myší v Praze
 • Máme vyškolené profesionály a moderní vybavení
 • Dodržujeme krátké termíny - dojezd na místo je do 2 hodin od zavolání
 • Odborný zásah deratizace myší v Praze poskytujeme domácnostem i firmám
 • Deratizace myší v Praze provedená naší firmou je rychlá, bezpečná a diskrétní
 • S výsledky deratizace myší v Praze a našimi cenami budete spokojeni

Deratizace myší - specifika hl. města

Deratizace myší v Praze se týká především likvidace potkanů a myši domácí, které v domácnostech a na pracovištích ohrožují nákazou. Deratizace myší v Praze se provádí všude tam, kde tito nebezpeční hlodavci mohou přenést na člověka závažné infekční nemoci a ničí majetek. Praha jako velkoměsto s velkou koncentrací obyvatelstva vždy byla a je vystavena tomuto nebezpečí velkou měrou a odborná deratizace myší v Praze je nezbytností aby nevzniklo zamoření.

Deratizace myší v Praze se musí provádět s velkou opatrností vzhledem k chovaným domácím mazlíčkům. Zajišťujeme veškeré druhy deratizace myší v Praze, od akutního hubení po preventivní sledování. Naši proškolení odborníci provedou deratizace myší v Praze správně zvolenými a efektivními prostředky, ekologicky bezpečnými pro okolí. Deratizace myší v Praze je jednoznačně nejúčinnější a hlavně nejbezpečnější od odborníka.

Deratizace myší - potkani

Potkan žije na vlhčích místech, v přízemních a sklepních prostorách budov a kanálech. Ocas má kratší než tělo, srst na hřbetě je tmavší a na břiše světlejší, uši jsou menší. Potkan přenáší infekční choroby jako je žloutenka, salmonelóza a některé parazity, např. svalovce. Je rezistentní vůči moru.

Když se potkan cítí ohrožen, útočí. Dokáže vyskočit až do výše obličeje dospělého člověka a zakousnout se. V přízemních bytech se bez problému dostane dovnitř otevřeným oknem. Potkan je také schopen vlézt odpadní trubkou kanalizace až do bytu. Zvládne vyšplhat až do výše třetího patra a vynořit se z toaletní mísy. Tyto situace zdaleka nejsou výjimečné, rozhodně však překvapivé. V případě jeho výskytu je deratizace naprosto nutnou ochranou zdraví lidí i domácích zvířat.

Deratizace myší - myš domácí

Myš domácí je velká přibližně 7 - 10 cm, dobře šplhá, skáče a plave. Obývá české domácnosti a objevit se může jak v rodinném domku, tak v bytě panelového domu. Myš žere téměř vše ale není vždy snadné ji chytit do pasti. Pokud má dostatek potravy, nic ji nenutí pohnout se z místa úkrytu. Její likvidace svépomocí se tím poměrně komplikuje a je zapotřebí odborné deratizace tak, jako u větších druhů, jako jsou potkani a krysy.

Deratizace myší - jak postupujeme?

Deratizace myší v Praze se provádí pokládáním nástrah buď samotných, nebo smíchaných s kousky potravin. Většinou se nástrahy ukládají do tzv. staniček, papírových v suchém prostředí nebo plastových do vlhka. Tyto staničky jsou v různých velikostech, podle očekávaného druhu hlodavce. Správně provedená deratizace myší v Praze také počítá s odhalením jejich přístupových cest.

Doporučujeme provádět hubení hlodavců za použití plastových stanic pevně spojených s podlahou, zabezpečených proti vniknutí dětí a domácích zvířat.  Stanice jsou zajištěny klíčem, který má pouze deratizátor. K některému nerovnému terénu nelze stanice přilepit, takže se používá speciální kotvení (např. na trávě).

Dodané nástrahy pokládáme u klienta na vybraná a schválená místa. V rozmezí 7 - 14 dnů návnadu ve staničkách  ještě dvakrát doplníme a provedeme případný úklid uhynulých hlodavců.

Plastové stanice pro umístění návnady mají tu výhodu, že se stanou majetkem zákazníka a pro příští doplnění - klidně i po několika letech - už zákazník hradí pouze doplnění návnady, nikoli stanici samotnou a instalaci a kotvy, kterými se stanice přidělá do podkladu - trávy, půdy, podlahy. Papírové stanice jsou sice levnější, ale vždy jsou časem na vyhození protože plíseň a vlhko udělá s papírovou stanicí své. Plastová stanice je bezpečná pro děti a domácí zvířata.

Deratizace myší - POZOR na její neodborné provedení!

Důsledně varujeme před prováděním deratizace myší v Praze vlastními silami. Může dojít k útoku a nákazy hlodavcem a hrozí nebezpečí otravy osob, dětí a domácích zvířat. V neposlední řadě je nebezpečí vytvoření rezistence. Na první pohled se zdá, že po prvním zásahu jste byli úspěšní ale po čase se škůdce objeví znovu a deratizace myší v Praze již není tak jednoduchá.

Deratizace myší - jak často se provádí?

Preventivní deratizace myší v Praze by se měla provádět dvakrát do roka. Prevence je velmi důležitá, aby se zabránilo nežádoucího rozmnožení druhu. Bohužel, lidé význam prevence deratizace myší v Praze podceňují a nás odborníky volají až v momentě bezprostředního nebezpečí.

Deratizace myší - v jakých prostorách se nejčastěji provádí?

 • v obytných prostorách (sklepy činžovních, panelových a rodinných domů)
 • v podzemních prostorech (např. garážích a technických místnostech)
 • v potravinářských provozech (výrobnách, prodejnách, jídelnách a restauračních zařízeních)
 • v obchodních a jiných veřejných komplexech
 • v hotelových a dalších ubytovacích zařízeních