Hmyz štěnice - deratizace

Hmyz štěnice - služby poskytované naší firmou

Naše firma provádí deratizace zaměřené také na hmyz štěnice, odborně dezinsekce štěnic. Kromě likvidace štěnic uskutečňujeme také deratizace - hubení hlodavců (hubení myší neboli deratizace myší,hubení potkanů či likvidace potkanů, krys apod.), likvidace hmyzu (lezoucího i létacího) a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. likvidace švábů, likvidace blech, likvidace mravenců neboli deratizace mravenců, likvidace sršňů a likvidace sršních hnízd, likvidace vos a likvidace vosího hnízda, červotočů, čmelíků, molů, octomilek a dalších druhů). Víme, jak se zbavit mravenců, jak se zbavit blech nebo jak se zbavit švábů.

Deratizace Praha - provádíme hubení hmyzu, jak je například hubení voshubení švábů neboli deratizace švábů a deratizace blech

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Likvidace štěnic cena

Cena za likvidaci štěnic se pohybuje od 1400 Kč. Přesnou cenu vám sdělíme po telefonické konzultaci.

likvidace štěnic 1 400 Kč
   
DOPRAVNÉ:
po Praze v zakázce nad 2000Kč zdarma
po Praze v zakázce do 2000Kč 800 Kč
mimo Prahu v obou směrech 10 Kč/km

Hmyz štěnice - video

Proč hubit hmyz štěnice s naší firmou?

 • Odborný zásah deratizace štěnic poskytujeme domácnostem i firmám
 • Deratizace provedená naší firmou je rychlá, bezpečná a diskrétní
 • Máme 15 let zkušeností v oboru deratizace zaměřené na hmyz štěnice
 • Hmyz štěnice odstraníme za pomoci moderního vybavení a odborného personálu
 • Dodržujeme krátké termíny - dojezd na místo do 2 hodin od zavolání
 • Máme výborné výsledky při provádění zásahu a naše ceny jsou nízké
 • Reference z oboru deratizace hmyzu štěnice jsou k nahlédnutí a dodání

Hmyz štěnice je nepřítel - deratizace je řešení

Hmyz štěnice je parazit sající krev člověka nebo domácích mazlíčků a způsobující různé vyrážky. Velikost štěnice je 4 až 8 mm. Štípance od štěnice jsou svědivé a bolestivé. Deratizace štěnice má velký hygienický význam pro ochranu lidského zdraví zamezením přenášení infekčních nemocí. Odborná deratizace zaměřená na hmyz štěnice vám zajistí zdravé životní prostředí.

Jak hmyz štěnice odhalit?

Hmyz štěnice, pokud nezahlédnete přímo živý hmyz, zanechává výkaly v podobě skvrn od nestrávené krve na textilu či stěnách. Hmyz štěnice domácí se ukrývají na tmavých místech, např. pod matracemi ale mohou být i za závěsy, obrazy, pod kryty nástěnného osvětlení a elektrických zásuvek, koberci, v rozích místností nebo za skříněmi, na spodních stranách nábytku apod. Většinou najdeme hmyz štěnice přímo v posteli či v její blízkosti. Odtud se také nazývá tento hmyz štěnice postelová.

Deratizace štěnice - chemickými přípravky na hmyz

Základním bezpečnostním pravidlem jak na hmyz štěnice při provádění deratizace je uschování potravin a předmětů přicházejících do styku s potravinami (zalepením do igelitových pytlů). Místnost, kde se prováděla deratizace štěnice, by měla zůstat uzavřená nejméně 8 hodin, poté vyvětrána průvanem cca 2 hodiny a vyprány lůžkoviny. Insekticidy používané na hmyz štěnice je třeba vhodně kombinovat, čímž se výrazně zvyšuje účinnost hubení štěnic a dále je obměňovat, aby se zamezilo vzniku rezistence štěnice vůči insekticidům.

Hmyz štěnice - kde se deratizace provádí?

 • hmyz štěnice odstraníme v ubytovacích zařízeních (hotelech, ubytovnách)
 • v obytných domech (rodinných domech, panelových a činžovních domech)
 • ve stravovacích objektech a potravinářských provozech (mlýnech, pekárnách, výrobnách, sladovnách, cukrárnách, pivovarech)
 • ve školních objektech (školách, sportovních zařízeních)
 • ve zdravotnických zařízeních (nemocnicích a ostatních zdravotnických zařízeních)

Hmyz štěnice - deratizace Praha 

Štěnice jsou hmyz, který se v hl. městě Praha opět objevil po více než třiceti letech. Díky zrychlení a zjednodušení dopravních cest po celém světě jsou dnes štěnice světovým problémem. Hmyz štěnice v hl. městě Praha nesouvisí ani tolik se špínou jako s lidmi, kteří jsou jeho hostiteli. Tento hmyz si můžete přivézt z hotelu, koupit s bazarovým nábytkem, přinést z dopravního prostředku nebo ze sedadla kina či divadla. Hmyz štěnice má podobné cestičky jako mravenci, takže jednoho dne se k vám zkrátka může nastěhovat.

Bohužel, současné zákonné normy České republiky plošnou prevenci v podobě deratizace štěnice v hl. městě Praha neumožňují a hmyz štěnice se vyskytuje čím dál častěji. Hmyz štěnice a jeho rezistence komplikuje deratizace štěnice v hl. m. Praha. Jednorázový zásah obvykle není tak účinný, protože nemůže postihnout celý vývojový stupeň štěnice. Deratizace zaměřená na hmyz štěnice provedená odborníky je nepochybně nejlepším možným řešením toho, aby se člověk štěnice zbavil a nikoli výskyt pouze zmírnil.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Hmyz štěnice - pár dobrých rad na závěr

 • Po dobu deratizace štěnice neměňte polohu místa spaní - hmyz štěnice by se za vámi přestěhoval
 • Po provedení deratizace hmyz štěnice neuklízejte v okolí ošetřených míst. Pokud vyluxujete nebo otřete ošetřené místo, odstraníte si tím přípravek který má hmyz štěnice hubit. Uklízet tedy až těsně před opakovanou aplikací přípravku. Neplatí pro ložní prádlo a povlečení, to v této době měňte často
 • Hmyz štěnice nikdy nerozmačkávejte
 • Pokud je to možné ihned po postřiku, kdy je přípravek nejúčinnější, zvyšte v době deratizace štěnice v napadených místnostech teplotu na maximum (hlavně v ložnicích). Teplota pomůže urychlit vývojová stádia a hmyz štěnice zvýší aktivitu a tím i pravděpodobnost, že se dostane do kontaktu s přípravkem.

Hmyz štěnice - mohlo by Vás také zajímat

Hubení mravenců Praha - víme, jak na mravence a jak se zbavit mravenců v bytě.

Provádíme dezinfekce různých plísní a dezinsekce a dezinfekce jímek a žump.  Naše firma také uskutečňuje desinfekce a desinsekce po zemřelých neboli úklid po mrtvole a vyklizení bytu po zemřelém. Vyklízíme půdy a sklepy, čistíme prostory znečištěné holubím trusem, instalujeme sítě a bodáky proti holubům.