Jak na mravence

Jak na mravence, to vám poradí naše firma KF TRANS s.r.o. Provádíme také likvidace potkanů, deratizace štěnic, likvidace blech, hubení švábů a hubení vos. Nechte likvidace vosího hnízda a likvidace sršních hnízd na našich odbornících. Nejen likvidace vos, ale také likvidace štěnic a likvidace švábů je od našich profesionálů opravdu úspěšná. Pracovníci firmy KF TRANS s.r.o,. provedou i úklid po mrtvole za dodržení veškerých předpisů a norem. Deratizace Praha a ostatní DDD služby jsou naší specializací.

Naši školení profesionálové, kteří mají v oboru deratizace, dezinsekce a dezinfekce dlouhodobou praxi, vám zlikvidují otravný hmyz štěnice - deratizace zkušených odborníků je zde nutností. Kromě toho, jak se zbavit mravenců, mohou ještě pomoci s tím, jak se zbavit octomilek, poradí jak zneškodnit šváby v domácnosti, jak se zbavit blech v bytě, nastraží past na potkany a past na myši, pokladou jed na myši nebo jed na potkany a  jsou specialisté na hubení mravenců Praha.

Jak na mravence by leckdo rád věděl. Vyzrát na ně je ale docela složité, mravenci jsou velmi inteligentní a organizovaný hmyz. Řekněme si něco o tom, jak na mravence v bytě a jak na mravence na zahradě. Při zásahu proti mravencům je nutné použít specializované přípravky a to v určité kombinaci. Deratizace mravenců vyžaduje zásah odborných pracovníků a součinnost klienta.

Jak na mravence - video

Když nevíte jak na mravence, vyberte si naši firmu!

 • Poskytneme radu, jak na mravence, domácnostem i firmám
 • Jsme rychlí - dojezd na místo je do 2 hodin od zavolání a náš zásah je bezpečný
 • Máme mnoho let zkušeností a víme, jak na mravence v bytě i jak na mravence na zahradě
 • Jak na mravence, tak na ostatní hmyz máme moderní vybavení
 • Můžeme předložit zkušenosti našich předchozích zákazníků, že víme, jak na mravence
 • Máme dobré ceny

Jak na mravence - druhy mravenců a v čem jsou nebezpeční

Pokud budete stát před problémem, jak na mravence v bytě, půjde zřejmě o zrzavého mravence faraona. Jestliže budete řešit, jak na mravence na zahradě, bude se pravděpodobně jednat o černého "zahradního" mravence. Na jaře se většinou objevují malí černí mravenci, na podzim se přichází ohřát zrzaví faraoni.

Mravenci se shromažďují podél okenních parapetů, dveří a pod fasádou a postupně se snaží vniknout dovnitř do domu. Kromě potravy je pro ně důležité i teplo. Netrapte se s nimi a zavolejte naše odborníky, kteří vědí jak na mravence. Zásah proti mravencům od profesionální firmy vás zbaví mravenců chemickou cestou bez nebezpečí a se zárukou.

Oba druhy mravenců kontaminují potraviny a mohou přenášet bakterie. Jejich síla spočívá v množství a ohromující organizovanosti. Zabijete pár jedinců, ostatní si předají zprávy a hledají nové cesty s ještě větší usilovností. Situace, jak na mravence, řešená pouze lokálně, nestačí. Likvidace mravenců musí proběhnout plošně, nejlépe v celém domě. Jinak se mravenci vrátí.

Jak na mravence - video

Jak na mravence - kde je nalezneme?

Mravence nacházíme nejčastěji v kuchyních, ve spížích, také ve stupačkách odkud lezou z bytu do bytu, ve zdivu nebo za obložením stěn a na dalších nepřístupných místech. Před otázkou, jak na mravence v bytech panelových domů, stojíme téměř denně.

Jak na mravence řešíme často ve stravovacích objektech a potravinářských provozech, například mlýnech, pekárnách, výrobnách, sladovnách, cukrárnách a pivovarech nebo v zemědělských provozech. Také v hotelech, ubytovnách nebo ve zdravotnických zařízeních. Víme také jak na mravence na zahradě, když ničí zahradu velkými koloniemi.

Jak na mravence - důležitost preventivních opatření

Kdo řeší, jak na mravence, možná neví, že mravenci jsou tvorové, kteří mají vynikající čichové schopnosti. Je potřeba skladovat potraviny tak, aby je mravenci necítili. Třeba v uzavíratelných sklenicích nebo plechových nádobách místo papírových pytlíků. Jak na mravence preventivně? Zamezte unikání vůní při uskladnění potravin.

Mravenci si tvoří cestičky, kterými se k vám přistěhují s celou kolonií. Mají své zvědy a průzkumníky, kteří vyšlapávají cestičku celému společenství a z cestičky je náhle dálnice. Nejspolehlivější cesta, jak na mravence, je aplikovat požerovou nástrahu odborníky. Tento chemický přípravek si mravenci zavlečou do hnízda a tím se zlikviduje ohnisko.

Jak na mravence - na co klademe důraz?

 • Identifikujeme správně o jaký druh se jedná a navrhneme nejvhodnější způsob jak na mravence opravdu s úspěchem
 • Klademe důraz na hygienické předpisy a normy
 • Spolupracujeme se zákazníkem, informujeme o zvoleném postupu jak na mravence. Podáváme informace o prováděných úkonech a opatřeních, které by měl zákazník dodržovat a o vývoji situace, který může očekávat
 • Kontrolujeme a čistíme prostory po provedení likvidace mravenců
 • Řešíme-li, jak na mravence, dbáme na možný vznik rezistence. Kombinujeme přípravky tak, abychom této situaci zabránili
 • Po třech ošetřeních našimi specialisty dáváme na výsledek likvidace mravenců 100% záruku.