Likvidace sršních hnízd

Likvidace sršních hnízd - rozsah služeb poskytovaných naší firmou

Zabezpečujeme likvidace sršních hnízd a likvidace vosího hnízda v městských objektech, obytných domech a všude tam, kde tento hmyz ohrožuje zdraví člověka.

Vyzkoušejte naši nabídku

Vaši poptávku ZPRACUJEME ZDARMA
Kontakt
Poznámky
Vaši poptávku zpracujeme zdarma.

Odborný zásah likvidace sršních hnízd poskytujeme domácnostem i firmám. Dojezd na místo bývá zpravidla do 2 hodin od zavolání. Po prvním zásahu na likvidace sršních hnízd poskytujeme stoprocentní záruku! Naše firma také provádí likvidace hmyzu v jímkách a žumpách a jejich dezinfekce a dezinsekce a dezinfekce po zemřelých (Vyklizení bytu po zemřelém a úklid po mrtvole).

Realizujeme i deratizace Praha neboli hubení hlodavců - likvidace myší, likvidace potkanů, krys a dalších nežádoucích hlodavců. Vyklízíme půdy a sklepy, čistíme a provádíme dezinfekce prostor znečištěných holubím trusem, instalujeme sítě a bodáky proti holubům. Uskutečňujeme dezinfekce plísní a hub a různých škodlivých mikroorganismů.

Likvidace sršních hnízd - Jak probíhá likvidace sršního hnízda?

Likvidace sršních hnízd cena

Cena za likvidaci sršního hnízda se pohybuje od 1200 Kč. Přesnou cenu vám sdělíme po telefonické konzultaci.

likvidace sršního hnízda 1 200 Kč
   
DOPRAVNÉ:
po Praze v zakázce nad 2000 Kč zdarma
po Praze v zakázce do 2000 Kč 800
mimo Prahu v obou směrech 10 Kč/km

Likvidace sršních hnízd - proč likvidovat s naší firmou?

 • Po prvním ošetření našimi odborníky dáváme na výsledek likvidace sršního hnízda 100% záruku!
 • Máme moderní vybavení a odborníky k provedení likvidace sršních hnízd
 • Dodržujeme krátké termíny - dojezd na místo deratizace do 2 hodin od zavolání
 • Máme 20 let zkušeností v oboru likvidace sršních hnízd
 • Reference z oboru likvidace sršních hnízd k nahlédnutí a dodání
 • Výsledky likvidace sršních hnízd a naše ceny vás přesvědčí

Likvidace sršních hnízd - proč je bodnutí sršně nebezpečné?

Likvidace sršního hnízda není radno podnikat na vlastní pěst. Sršni hnízdí ve střechách, na půdách, v podkroví, škvírách mezi fasádou a zateplením ale často je najdete i v zemi. Nebezpečí pobodání sršni je vysoké, zvlášť pokud se cítí ohroženi. Sršeň může bodnout opakovaně a bodnutí jsou bolestivá a pro citlivé osoby velmi nebezpečná. Sršní jed z žihadla může vést k alergickému šoku a smrti (v případě bodnutí do krku či jazyka a u malých dětí). Likvidace sršních hnízd chrání vaše zdraví a deratizace sršňů je nejlepším řešením!

Likvidace sršních hnízd je nutná i v případě, že sršni poškozují váš majetek. Sršni se dokážou prokousat zateplením objektu, požírají omítku a ničí fasádu domu. Svá hnízda staví z přežvýkaného dřeva. Hnízda mohou být různě velká - od velikosti pěsti až po velikost lidské hlavy. Často nacházíme celé kolonie sršních hnízd mezi střešní krytinou a podbitím v prostoru mezi latěmi. Likvidace sršních hnízd v takových případech není laikem dobře proveditelná.

Likvidace sršního hnízda - zásadně od profesionála!

 • provedeme likvidace sršních hnízd i na nepřístupných místech
 • navrhneme nejvhodnější způsob a kombinaci insekticidů pro provedení likvidace sršních hnízd tak, aby byly sršni skutečně úspěšně zlikvidovány
 • místa výskytu sršních hnízd ošetříme insekticidními postřiky a poprášením
 • kontrolujeme a čistíme prostory po provedení likvidace sršních hnízd
 • provádíme jednorázové i opakované likvidace sršních hnízd
 • likvidace sršních hnízd je prokázaně nejúčinnější a nejbezpečnější od profesionála!

Likvidace sršních hnízd - video z odstranění

Likvidace sršních hnízd - na co při ní dbáme?

 • spolupracujeme se zákazníkem s cílem zajistit dobrý průběh a výsledek, informujeme o prováděných úkonech a pravidlech, které by měl zákazník dodržovat a o vývoji situace, který může očekávat
 • při provádění likvidace sršních hnízd klademe důraz na hygienické normy a předpisy
 • používáme moderní technologie, aplikace a přípravky šetrné k lidem, zvířatům a okolnímu prostředí při vysoké úspěšnosti likvidace sršních hnízd
 • kontrolujeme a čistíme prostory po provádění likvidace sršních hnízd

Likvidace sršních hnízd - kde ji uskutečňujeme?

 • likvidace sršních hnízd v obytných prostorách rodinných domů, chat a chalup
 • likvidace sršních hnízd v ubytovacích provozech
 • likvidace sršních hnízd ve veřejných budovách

Likvidace sršních hnízd - VAROVÁNÍ!

 • Nedoporučujeme přibližovat se k sršnímu hnízdu blíže než 2 metry
 • Pokud se přiblížíte, buďte klidní a nepohybujte se rychle
 • Neměli byste dýchat směrem k otvoru hnízda a čímkoli způsobovat nějaké vibrace

Kromě likvidace sršních hnízd provádíme též dezinsekce neboli hubení hmyzu a to lezoucího i létacího a likvidace dřevokazného hmyzu např. likvidace štěnic neboli dezinsekce štěnic (Hmyz štenice - deratizace), likvidace švábůderatizace blechlikvidace sršňůlikvidace vos, likvidace blech, dále s Vámi rádi vyřešíme jak se zbavit octomilek, jak se zbavit švábů, čmelíků, molů, a dalších druhů hmyzu a členovců. Častým úkonem je i likvidace mravenců neboli deratizace mravenců. Víme jak na mravence a jak se zbavit mravenců v bytě.

Kromě hubení hmyzu neboli deratizace hmyzu provádíme také hubení hlodavců, jako je například hubení myší a deratizace myší, nebo také hubení potkanů. Zjistěte také, zda je odpuzovač myší správné řešení.

Likvidace sršního hnízda - často kladené otázky (FAQ)

Jak najít sršní hnízdo?

Hnízdo může být buď celá odkrytá báň s náletovou dírou ve spodní části, ale může být i schované např. v dutině zdi a viditelná je pouze náletová díra. Náletová díra je místo, kudy sršni vlétávají a vylétávají. Hnízdo se většinou nachází v podbitích střech, pod taškami střech, na rámech oken, může ale být i v zemi.

Co dělat s sršním hnízdem?

Nejlepším řešením je nechat likvidaci sršního hnízda na specialistovi. Do hnízda je potřeba aplikovat insekticid a při nesprávném použití může dojít k maléru.

Kde hnízdí sršni?

Hnízdo si mohou udělat v podstatě kdekoli – na stromě, v zemi, v případě lidských obydlí třeba v díře ve fasádě, pod střešními taškami nebo na rámu okna.

Jak zlikvidovat sršni hnízdo v zemi?

Likvidace hnízda v zemi je ta vůbec nejnáročnější. Sršni často využijí např. nory od myší a hnízdo se může nacházet i desítky centimetrů pod povrchem. Do hnízda je potřeba postupně aplikovat insekticidy a pro jistotu ho i vykopat, nevíme totiž, jak je daleko, a jestli se insekticid do hnízda po aplikaci dostal.

Jak odstranit sršní hnízdo?

Nejprve je potřeba přímo do náletové díry hnízda aplikovat insekticid, pár minut poté se dá hnízdo odstranit. Hnízdo například v dutině zdi se zpravidla neodstraňuje, pouze se vyhubí.