Šváby v domácnosti

Naše firma vám zlikviduje šváby v domácnosti

Jestli jste objevili šváby v domácnosti, máte nárok být zděšení. Zlikvidovat šváby v domácnosti je v současnosti dosti komplikované. Je to totiž velmi odolný hmyz. Pokud chcete vyhubit šváby v domácnosti, neřešte tento problém svépomocí a zavolejte si naši specializovanou firmu.

Víme nejen jak se zbavit švábů. Provádíme také deratizace - hubení hlodavců (deratizace myší - víme, že odpuzovač myší na ně mnoho neplatí, provádíme likvidace potkanů a krys), desinsekce hmyzu (lezoucího i létacího) a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, poradíme vám, jak se zbavit blech, jak na mravence, provádíme likvidace sršňů, likvidace vos, červotočů, čmelíků, molů, poradíme jak se zbavit octomilek).

Provádíme dezinfekce různých plísní a desinsekce a desinfekce jímek a žump.  Naše firma také provádí desinfekce a desinsekce po zemřelých. Vyklízíme půdy a sklepy, čistíme prostory znečištěné holubím trusem, instalujeme sítě a bodáky proti holubům. Naše firma poskytující deratizace, dezinsekce a dezinfekce je tu pro vás!

Proč zavolat naši odbornou firmu na šváby v domácnosti

Na šváby v domácnosti je totiž nutné použít specializované přípravky. Možná si řeknete, že takové přípravky snadno koupíte v každé drogerii. Šváby v domácnosti však umí účinně vyhubit akorát profesionálové. A proč? Důvodem je nebezpečí vytvoření rezistence. Švábi si totiž na přípravky dokáží zvyknout a tím si vytvoří obranu pro další použití těchto přípravků. Naši odborníci dobře vědí jak tyto přípravky zkombinovat, aby si švábi rezistenci nevytvořili.

 • Máme 16 let praxe se šváby v domácnosti
 • Odborný zásah likvidace švábů poskytujeme domácnostem i firmám
 • Zlikvidujeme vám šváby v domácnosti se stoprocentní zárukou
 • Na šváby v domácnosti jsme vyzbrojeni speciálními přípravky a máme odborný personál
 • Dodržujeme krátké termíny - dojezd na místo likvidace do 2 hodin od zavolání
 • Šváby v domácnosti vyhubíme za cenu, která vás mile překvapí
 • Můžeme dodat reference o tom, jak jsme zlikvidovali šváby v domácnosti
 • Šváby v domácnosti zlikvidujeme rychle, bezpečně a také diskrétně

Jak poznáte, že máte šváby v domácnosti?

Šváby v domácnosti jsou hmyz se zploštělým tělem hnědé nebo nažloutlé barvy. Švábi mohou mít délku od 5 mm až po 10 cm. U nás se nachází asi 6 druhů žijících v blízkosti člověka. Šváby v domácnosti projevují svou aktivitu v noci. Jsou výborní běžci. Vnímají sebemenší otřesy a patří mezi nejodolnější hmyz. Švábi kontaminují potraviny, vyvolávají alergie a přenášejí infekční nemoci (např. Salmonelu). Produkují silné alergeny.

Švábi umí přežít velmi dlouho bez potravy a proto je těžké se jich zbavit. Šváby v domácnosti nacházíme na tmavých, vlhkých místech, např. v koupelně, v kuchyni pod kuchyňskou linkou, za lednicí, ve spíži, v šachtách technických rozvodů, odpadů apod. Na šváby v domácnosti nás upozorní jejich typický zápach.

Chemické přípravky na šváby v domácnosti - bezpečnost především

Základním bezpečnostním pravidlem je uschování potravin a předmětů přicházejících do styku s potravinami (zalepením do igelitových pytlů). Některé přípravky na šváby v domácnosti mohou vyvolat nevolnost až zvracení. Prostor, kde byly použity přípravky na šváby v domácnosti, musí zůstat uzavřená nejméně 8 hodin. Pak je nutné vyvětrat průvanem cca 2 hodiny.

 • Především správně identifikujeme o jaké šváby v domácnosti se jedná.
 • Navrhneme nejvhodnější způsob a přípravky na šváby v domácnosti tak, aby byly úspěšně zlikvidovány
 • U opakované likvidace švábů dbáme na možný vznik rezistence, kombinujeme přípravky tak, abychom této situaci zabránili
 • Při práci se šváby v domácnosti klademe důraz na hygienické předpisy a normy
 • Spolupracujeme se zákazníkem, informujeme ho o prováděných úkonech a opatřeních, které by měl zákazník dodržovat a o vývoji situace, který může očekávat
 • Kontrolujeme šváby v domácnosti a čistíme prostory po provedení zásahu
 • Kromě toho, že zlikvidujeme šváby v domácnosti, hubíme je také v ubytovacích zařízeních (hotelech, ubytovnách), ve stravovacích a potravinářských provozech (mlýnech, pekárnách, výrobnách, sladovnách, cukrárnách, pivovarech), sportovních zařízeních, ve zdravotnických zařízeních a v zemědělských provozech

Šváby v domácnosti - pár dobrých informací na závěr

 • Extrémní podmínky šváby v domácnosti nezničí, což dokazuje vývoj mnoha druhů. Těžko je tedy vyhubíte svépomocí. Nechte naše profesionály postarat se o šváby v domácnosti!
 • Když švábi v domácnosti nemají svůj přirozený jídelníček, jsou schopni strávit cokoli, například omítku. Zakročte proti ničení svého majetku, my si se šváby v domácnosti poradíme.
 • Pamatujte, že na jednoho spatřeného švába jich bude dalších deset schovaných za zdmi, ve škvírách a pod povrchem materiálů. Šváby v domácnosti vyhubit svépomocí je prakticky nemožné.

Zachování dobrého zdraví je to pro každého to nejdůležitější. Zlikvidovat šváby v domácnosti pomocí odborné firmy je to nejjistější řešení. Zavolejte si nás a my vám zlikvidujeme šváby v domácnosti bez obav z jejich návratu.