Švábi v domácnosti

Naše firma vám zlikviduje švábi v domácnosti

Jestli jste objevili šváby v domácnosti, máte nárok být zděšení. Zlikvidovat šváby v domácnosti je v současnosti dosti komplikované. Je to totiž velmi odolný hmyz. Pokud chcete vyhubit šváby, neřešte tento problém svépomocí a zavolejte si naši specializovanou firmu.

Víme nejen jak se zbavit švábů. Provádíme také deratizace - hubení hlodavců (deratizace myší - víme, že odpuzovač myší na ně mnoho neplatí, provádíme likvidace potkanů a krys), desinsekce hmyzu (lezoucího i létacího) a dezinsekce dřevokazného hmyzu (např. dezinsekce štěnic, poradíme vám, jak se zbavit blech, jak na mravence, provádíme likvidace vos, červotočů, čmelíků, molů, poradíme jak se zbavit octomilek).

Provádíme dezinfekce různých plísní a desinsekce a desinfekce jímek a žump.  Naše firma také provádí desinfekce a desinsekce po zemřelých. Vyklízíme půdy a sklepy, čistíme prostory znečištěné holubím trusem, instalujeme sítě a bodáky proti holubům. Naše firma Deratizace Praha poskytující dezinsekce a dezinfekce je tu pro vás!

Proč zavolat naši odbornou firmu na šváby v domácnosti

Na šváby je totiž nutné použít specializované přípravky. Možná si řeknete, že takové přípravky snadno koupíte v každé drogerii. Šváby v domácnosti však umí účinně vyhubit akorát profesionálové. A proč? Důvodem je nebezpečí vytvoření rezistence. Švábi si totiž na přípravky dokáží zvyknout a tím si vytvoří obranu pro další použití těchto přípravků. Naši odborníci dobře vědí jak tyto přípravky zkombinovat, aby si švábi rezistenci nevytvořili.

 • Máme 16 let praxe se šváby v domácnosti
 • Odborný zásah likvidace švábů poskytujeme domácnostem i firmám
 • Zlikvidujeme vám šváby v domácnosti se stoprocentní zárukou
 • Na šváby jsme vyzbrojeni speciálními přípravky a máme odborný personál
 • Dodržujeme krátké termíny - dojezd na místo likvidace do 2 hodin od zavolání
 • Šváby v domácnosti vyhubíme za cenu, která vás mile překvapí
 • Můžeme dodat reference o tom, jak jsme zlikvidovali šváby v jiných domácnostech
 • Šváby v domácnosti zlikvidujeme rychle, bezpečně a také diskrétně

Jak poznáte, že máte šváby v domácnosti?

Šváby jsou hmyz se zploštělým tělem hnědé nebo nažloutlé barvy. Mohou mít délku od 5 mm až po 10 cm. U nás se nachází asi 6 druhů žijících v blízkosti člověka. Švábi v domácnosti projevují svou aktivitu v noci. Jsou výborní běžci. Vnímají sebemenší otřesy a patří mezi nejodolnější hmyz. Švábi kontaminují potraviny, vyvolávají alergie a přenášejí infekční nemoci (např. Salmonelu). Produkují silné alergeny.

Švábi umí přežít velmi dlouho bez potravy a proto je těžké se jich zbavit. Šváby v domácnosti nacházíme na tmavých, vlhkých místech, např. v koupelně, v kuchyni pod kuchyňskou linkou, za lednicí, ve spíži, v šachtách technických rozvodů, odpadů apod. Na šváby nás upozorní jejich typický zápach.

Chemické přípravky na šváby v domácnosti - bezpečnost především

Základním bezpečnostním pravidlem je uschování potravin a předmětů přicházejících do styku s potravinami (zalepením do igelitových pytlů). Některé přípravky na šváby v domácnosti mohou vyvolat nevolnost až zvracení. Prostor, kde byly použity tyto přípravky musí zůstat uzavřený nejméně 8 hodin. Pak je nutné vyvětrat průvanem cca 2 hodiny.

 • Především správně identifikujeme o jaké šváby v domácnosti se jedná.
 • Navrhneme nejvhodnější způsob a přípravky na šváby, aby byli úspěšně zlikvidováni
 • U opakované likvidace švábů dbáme na možný vznik rezistence, kombinujeme přípravky tak, abychom této situaci zabránili
 • Při práci se šváby v domácnosti klademe důraz na hygienické předpisy a normy
 • Spolupracujeme se zákazníkem, informujeme ho o prováděných úkonech a opatřeních, které by měl zákazník dodržovat a o vývoji situace, který může očekávat
 • Kontrolujeme šváby v domácnosti a čistíme prostory po provedení zásahu
 • Kromě toho, že zlikvidujeme šváby v domácnosti, hubíme je také v ubytovacích zařízeních (hotelech, ubytovnách), ve stravovacích a potravinářských provozech (mlýnech, pekárnách, výrobnách, sladovnách, cukrárnách, pivovarech), sportovních zařízeních, ve zdravotnických zařízeních a v zemědělských provozech

Švábi v domácnosti a pár dobrých informací na závěr

 • Extrémní podmínky šváby nezničí, což dokazuje vývoj mnoha druhů. Těžko je tedy vyhubíte svépomocí. Nechte naše profesionály postarat se o šváby v domácnosti!
 • Když švábi nemají svůj přirozený jídelníček, jsou schopni strávit cokoli, například omítku. Zakročte proti ničení svého majetku, my si se šváby v domácnosti poradíme.
 • Pamatujte, že na jednoho spatřeného švába jich bude dalších deset schovaných za zdmi, ve škvírách a pod povrchem materiálů. Šváby v domácnosti vyhubit svépomocí je prakticky nemožné.

Zachování dobrého zdraví je to pro každého to nejdůležitější. Zlikvidovat šváby v domácnosti pomocí odborné firmy je to nejjistější řešení. Zavolejte si nás a my vám zlikvidujeme šváby v domácnosti bez obav z jejich návratu.

Naše firma nehubí jen šváby v domácnosti