Podlahy Praha

Společnost Podlahy Praha s.r.o. se zaměřuje na prodej, pokládku a renovaci podlahových krytin. Jejich nabídka sortimentu obsahuje velký výběr podlah. K vidění zde je například dřevěná podlahá, laminátová podlahy, vinylová podlaha nebo dřevěná terasa. V jejich službách je pokládka vinylové podlahy a všech ostatních krytin, renovace podlah, údržba  podlah a třeba také servis schodů. V podlahovém studiu vám firma ukáže veškeré jejich zboží. Koberce, PVC podlahy, dřevěné terasy a ostatní krytiny. Stejně tak i veškeré příslušenství, které k podlahám patří.

Stejně jako se spoléháte na naše DDD služby (Deratizace Dezinsekce Dezinfekce) a víte, že deratizace Praha či dezinsekce provedeme vždy kvalitně, tak se můžete rovněž spolehnout na společnost Podlahy Praha a na kvalitu jejich služeb.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Podlahy Praha – proč zrovna oni?

Firma Podlahy Praha vám poskytne vždy kvalitní služby a podlahové krytiny za přívětivou cenu.

Další výhody a pozitiva této společnosti

  • Rychlé dodací lhůty
  • Působí na trhu přes 12 let
  • Mnoho referencí k předložení
  • Záruka na všechny naše práce a materiál
  • Disponují kamenným obchodem, kde si lze zboží prohlédnout.

Podlahy Praha – služby

Jako firma Podlahy Praha s.r.o. dodávají a následně realizují pokládku všech typů podlahových krytin. Mimo to v jejich nabídce služeb naleznete údržby podlahy, renovaci podlah, broušení parket, instalaci terasových prken nebo dřevěný obklad domů a samozřejmě nechybí ani zmiňovaná pokládka vinylových podlah a všech ostatních krytin.

Podlahy Praha - sortiment

I přesto, že nabídka sortimentu disponuje velkým výběrem všech typů podlahových krytin, tak si můžete v ukázkové prodejně Podlahy Praha, která se nachází na Praze 7 v ulici Komunardů 38, prohlédnout vzorky všech nabízených podlahových krytin. V prodejně je vám vždy k dispozici vyškolený personál, který Vám pomůže s výběrem krytiny dle Vašich požadavků.

Podlahy Praha – jak vybrat podlahu?

Při vybírání podlahové krytiny je třeba dbát hned na několik věcí, které následně ovlivní funkčnost a použitelnost podlahy. Důležité je vybrat především vhodný typ podlahy v závislosti na stávajícím podkladu. S tím vám osobně poradí v kamenné prodejně na Praze 7. Faktorů, které je třeba zohlednit je hned několik. Tvrdost povrchu a tloušťka dílců krytiny následně definuje celkovou odolnost či zvukovou izolaci podlahy.

Dalším faktorem je výběr dekoru samotné podlahy. V podlahovém studiu společnosti Podlahy Praha se vám vždy dostane pomoci. Rádi vám zde poradí a doporučí podlahovou krytinu právě pro váš interiér. Ať už půde o vinylové podlahy, marmoleum či dřevěnou podlahu, ke všemu vám dají pravdivé a podstatné informace.

Dalším kritériem může být třeba i to, že u dřevěné podlahy lze provést broušení parket či prken a renovace parket vám zajistí, že bude vaše podlaha opět vypadat jako nová. Tato renovace podlah se může provádět opakovaně.

Podlahy Praha – všechny jejich webové stránky