Garážová vrata

Garážová vrata, ploty a vjezdové brány od firmy Urban BVP doporučujeme

Firma Urban BVP dodává a instalujeí garážová vratavjezdové brány, branky, pohony pro brányplotyroletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy. Všechny své produkty,  garážová vrata nevyjímaje, odebírá od zkušených a ověřených dodavatelů. Pan Zbyněk Urban se přijede osobně podívat na vaší garáž a probere s vámi vaší představu a na základě prostorových dispozic a jejich zkušeností vytvoříte spolu ideální řešení, které vám bude vyhovovat jak z hlediska, funkčnosti a designu, tak i z toho finančního. Lze tuto firmu využít jak pro domácnost, tak i pro rozsáhle firemní zakázky. 


BRÁNY, VRATA, PLOTY
Telefon: +420 607 813 984
​E-mail: info@vrataeu.cz

Garážová vrata - rozdělení

Garážová vrata mají několik typů, které se liší funkčností i cenou. Společnost Urban BVP vám pomůže vybrat vhodný typ garážových vrat pro vaší garáž.

Garážová vrata dvoukřídlá

Garážová vrata dvoukřídlá jsou klasikou a zřejmě tomu tak i zůstane v budoucnu. Díky jejich spolehlivosti, kterou mají díky absenci složitého technického řešení, jsou velmi oblobené. Navíc se jedná o finančně nejlepší variantu a skvěle se hodí ke každé garáži v každé lokalitě. Jejich jedinou nevýhodou je, že před garáží potřebujete volný, rovný prostor. Není problém i tyto vrata mít na dálkové ovládání.

Rolovací garážová vrata

Rolovací garážová vrata vám svým konstrukčním řešením umožní maximální využití prostoru a to bez nutnosti větších stavebních úprav. Rolovací garážová vrata vám nabídnou co se týče do úspory prostoru to nejlepší. Zaberou pouze místo u stropu v přední části. Ostatní garážová vrata, která mají také svislé otevírání, tak zabírají celou část pod stropem.. Vyrábí se přímo na míru dle požadavků zákazníka a není problém je nainstalovat do již postavené garáže. Rolovací vrata jsou standardně vybavena elektropohonem s vnějším a vnitřním vypínačem. 

Výklopná garážová vrata

Garážová vrata výklopná mají svislé ovládání. Jedním pohybem vzhůru a dolů vrata otevřete a opět zavřete. Jak bylo zmíněno, tak u tohoto typu svislého ovládání vám vrata zajedou pod strop a zaberou několi centimetrů pod stropem po celé délce garáže. Nicméně místo pod stropem není tak využíváno, takže jistě oceníte, že vám vrata nezabírají místo před garáží. Vrata se otevírají lehce a provoz je bezhlučný.

Sekční garážová vrata

Sekční garážová vrata mají svislé - vertikální otevírání. Toto svislé otevírání umožňuje vratům jejich rozdělení do sekcí - lamel. Mohou se totiž krásně ohnout a plynule vám zajedou pod strop garáže. Jednotlivé části jsou vyplněné polyuretanovou pěnou, zajišťující velkou tepelnou a zvukovou izolaci. Zasunutá vrata jsou vyvažovány tažnými nebo torzními pružinami. Vrata jsou vybavena pojistkou proti přetržení. Výhodou těchto vrat je, že v garáží nezabírají potřebné mísro. Pouze několik centimetru u stropu. Místo před garáží však nebere žádné a ani není potřeba pro otevření či zavření vrat.

Garážová vrata s dveřmi

Garážová vrata s dveřmi jsou praktickým řešením, které vám umožní vstup do garáže bez otevření celých vrat. Garážová vrata s dveřmi se otevírají stejně jako výklopná garážová vrata nebo sekční garážová vrata. Aby nedošlo k vysunutí vrat, když jsou dveře otevřené, tak jsou vrata vybaveny speciálním snímačem, který v tomto případě zabrání otevření vrat.

Firma Urban BVP má vlastní personál

Urban BVP má na práci výhradně své zaměstnance. Nenajímá si žádné externí pomocné síly. Díky tomu může zaručit stálou kvalitu a neustále dbát na úroveň proškolení u svých zaměstnanců. Pokud tedy chcete namontovat garážová vrata, vjezdovou bránupohony pro brányplotyroletové mříže, markýzy, předokenní rolety, závory nebo parkovací systémy, tak vám doporučujeme firmu s více jak 20 letou praxi v oboru