Renovace podlah Praha

Společnost Podlahy Praha posoudí nutný rozsah zásahu a vypracuje pro vás nezávaznou nabídku cenové kalkulace. Doporučí vám vhodný rozsah renovačních prací. Jejich profesionálové posoudí aktuální stav podlahy, rozsah jejího poškození a smysluplnost rekonstrukce. Zabrání nesprávnému rozhodnutí a nevhodně investovaným prostředkům. Návštěvu technika na místě nabízí společnost Podlahy Praha zdarma.

Pro více informací o firmě Podlahy Praha a jejich službách či produktech volejte na číslo 702 013 119.

Komunardů 1154/38
170 00 Praha 7, Holešovice‎

Stejně jako se lze spolehnout na naše DDD služby (Deratizace Dezinsekce Dezinfekce) a víte, že deratizace Praha či dezinsekce provedeme vždy kvalitně, tak se rovněž lze spolehnout na společnost Podlahy Praha a na kvalitu jejich renovace podlah.

Renovace podlah Praha od profesionálů

Vyškolení zaměstnanci dokáží zrealizovat vaše myšlenky a potřeby přesně tak, aby výsledné dílo odpovídalo vašim představám. Zvládnou i náročné a atypické renovace podlahy. Žádná zakázka není pro společnost Podlahy Praha ani malá ani velká. Nabízí kvalitní služby za rozumné ceny. Pracovníci mají dlouholeté zkušenosti v oboru, jsou připraveni vám poradit při řešení vašich požadavků a zaručují ty nejlepší služby.

Renovace podlah - nejčastěji využívané služby 

Co zahrnuje renovace podlah u společnosti Podlahy Praha:

  • Odborné posouzení náročnosti a vhodnosti zamýšlené renovace podlahy u zákazníka
  • Návrh na řešení 
  • Vypracování cenové nabídky
  • Uzavření smlouvy o dílo
  • Provedení renovace podlahy v rozsahu uzavřené smlouvy
  • Úklid a odvoz stavební suti  

Renovace dřevěných podlah a renovace parket

Dřevěné parkety jsou oblíbenou podlahovou krytinou již mnoho let. Dřevo je však přírodní materiál a i při sebelepší péči se neubráníte rýhám a běžnému opotřebení. A proto je nutná renovace parket. Existuje cesta, jak zachovat atmosféru historické podlahy, a přesto se mít možnost těšit ze vzhledu podlahy nové. Řešením je služba společnosti Podlahy Praha – renovace podlah, kterou provádějí vyškolení podlaháři pomocí osvědčených ručních postupů i s využitím moderní renovační techniky. 

Dřevěné podlahy a parkety lze renovovat i několikrát. Hlavním renovačním procesem u dřevěných podlah nebo parket je broušení parket nebo broušení dřevěných podlah, tmelení parket a následné moření či lakování parket. Odborné renovace všech druhů dřevěných podlah a parket včetně renovace podkladů provádí firma mnoho let. Renovovat lze dneska jakoukoli dřevěnou podlahu. Díky moderním technologiím dosáhneme opět nového vzhledu za poměrně nízkou cenu oproti nové podlaze.

Renovace dřevěné podlahy může vypadat složitě, ale výsledek se určitě vyplatí!