Luxusní koupelny

V květnu roku 2017 se na pražském Žižkově otevřela pro náročnou veřejnost nová exkluzivní vzorkovna, kde najdete vše pro vaše luxusní koupelny Praha. Prodejna je specializovaná na nejnovější trendy od společnosti Dornbracht Group. V tomto koupelnovém studiu, které má rozlohu 150 m2 jsou prezentovány luxusní a moderní koupelny - koupelnové vanyvodovodní bateriekoupelnové radiátoryobklady do koupelen a sprchové kouty. Vše je od renomovaných firem Dornbracht a Alape.

Podobně jako máte důvěru v naš DDD služby (Deratizace Dezinsekce Dezinfekce) a spoléháte nato, že deratizace Praha či dezinsekce provedeme kvalitně, tak taktéž se lze spolehnout na Luxusní koupelny z Dorint DG centrum.

Koupelny Praha - Dornbracht vás nezklame

Značka Dornbracht se během šesti desítek let stala celosvětovou jedničkou ve výrobě prémiových armatur a významnou měrou ovlivnila kulturní hodnotu designu, architektury a technologie luxusních koupelen. Alape je od roku 2001 součástí koncernu Dornbracht a na mezinárodním žebříčku výrobců sanitárního zařízení si vybudovala renomé a uznání. Luxusní baterie od Alape vám v DG centrum na Žižkově osobně představí a ukáží jejich kouzlo.

Pro více informací o luxusních koupelnách volejte na číslo 774 221 009.

UKÁZKOVÁ PRODEJNA LUXUSNÍ KOUPELNY PRAHA
DORINT DG CENTRUM

Prokopova 2856/10
130 00 Praha 3

Koupelny - zážitek ze sprchování ve zcela nových dimenzích

Dornbracht vyniká především svými technologickými inovacemi. Systém PERFORMING WATER představuje osvědčenou vodní technologii firmy v koupelně. Zejména jde o různorodost způsobů, jimiž produkty Dornbracht poskytují lidem vodu do jejich luxusních koupelen - vodu ve formě deště, vodu jako průzračný, energický příval, vodu jako intenzivně pulzující nebo příjemně zahalující proud. Díky tomu luxusní sprchové kouty a luxusní vany vypadají jedinečně.

Luxusní koupelny – transforming water

Systém TRANSFORMING WATER zase dává najevo fakt, že luxusní koupelna získává stále více pozornosti. Jednak co do architektury, designu a technologie nebo jako místo revitalizace, zastavení se a útočiště. Již několik let Dornbracht řeší téma rituální architektury. Dornbracht zahrnuje získané poznatky a vědění do své práce a tím i do našich luxusních koupelen a lázní.

Luxusní koupelny - Alape

ALAPE je synonymem pro výborně řešené sanitární zboží. Roku 1896 byla firma založena v německém městě Penig německým podnikatelem Adolfem Lamprechtem. Společnost se usídlila v saském Penigu, kde se specializovala pouze na výrobky určené pro luxusní koupelnu. ALAPE, jako světově první výrobce, přišla s řadou inovacemi jako je například zabudované umyvadlo, první koupelnová skříňka se zabudovaným umyvadlem a dalšími. Výroba se nyní zaměřuje na dřezy, umyvadla a koupelnový nábytek, který v průběhu dlouholeté spolupráce s architekty a designery prošla značným vývojem. ALAPE, jako jeden z opravdu kvalitních a originálních výrobců tak měl velký vliv na vývoj luxusních koupelen, jak je známe dnes.

Koupelny Praha - tyto stránky by vás mohly zajímat