Čelní sklo

Firma Autosklo JR  se výměnou a opravou čelních skel zabývá již vice jak 20 let. Zkušení zaměstnanci, kteří vyměnili již tisíce autoskel od všech výrobců automobilů vám vymění čelní sklo lépe, než by to dokázal kdokoliv jiný. Díky jejich velkým zkušenostem dokáží dobře vyhodnotit, zda jde vaše čelní sklo opravit lepením praskliny nebo je nutné sklo kompletně vyměnit. Čelní sklo pro váš vůz budou mít pravděpodobně skladem, takže oprava proběhne takřka okamžitě.

Autoskla JR kontakt
603 104 402


Sarajevská 21
Praha 2 120 00

Čelní sklo - proč se obrátit na autosklo JR?

  • Oprava čelního skla může proběhnout kdekoliv budete chtít. Díky mobilnímu servisu můžeme přijet přímo za vámi a čelní sklo vyměnit třeba na parkovišti.
  • Výměna čelního skla proběhne na počkání, protože na skladě mají více než 8000 typů čelních skel.
  • Odborný posudek, zda je možné sklo scelit nebo je zapotřebí sklo vyměnit, je proveden zdarma.

Čelní sklo - ceník

Jestli vás zajíma cena za čelní sklo, tak máte štěstí, protože firma Autoskla JR je dost možná jedinou firmou, která má jednoznačně uvedený ceník autoskle na své webové stránce. Koukněte na stránku čelní sklo ceník. Ceny jsou zde uvedeny rovnou i s DPH, takže opravdu víte na čem jste. Konkurenční firmy mají v ceníku uvedeny frázy "cena od", takže si na toto dejte opravdu velký pozor, protože skutečná cena může být až trojnásobná. Čelní sklo je klíčovou součástí vozidla, a proto firma Autoskla JR nedoporučuje podceňovat prasklé čelní sklo či poškrábání. Navíc ze zákona je jasně dané, že s rozbitým čelním sklem nesmíte do provozu a to i v případě, že se bude jednat o malou prasklinku.

Čelní sklo - oprava lepením

Jak jsme již uvedli v úvodním odstavci, tak přední sklo lze opravit metodou lepením praskliny (scelení praskliny). Tato oprava samozřejmě značně méně než nové autosklo a jeho výměna. Cenové rozpětí takové opravy je 800-1800 Kč podle míry poškození. Jenže ne vždy lze lepení praskliny provést a to z jednoho z následujících dvou důvodů.  Buď je poškození moc rozsáhlé nebo je závada na straně řidiče - v přímém výhledu na vozovku a tehdy ze zákona je zakázáno scelovat autosklo a je nutné provést výměnu čelního skla.

Čelní sklo - opravy všech typů vozidel

Na čelní skla jsou ve společnosti Autoskla JR odborníci a mají naskladněné tisíce autoskel. Přesněji řečeno mají jich více než 9000. Čelní sklo Škoda, čelní sklo Fabia, čelní sklo Octavia nebo čelní sklo Ford Mondeo. Všechny tyto čelní skla a mnoho dalších jsou na skladě a mohou být ihned použita na výměnu.

Čelní sklo - NONSTOP servis

Čelní sklo jistě chcete mít opravené co nejdříve a to ať se vám porouchá v jakoukoliv dobu. To je důvod proč má firma Autoskla JR k dispozici nonstop linku na čísle +420 603 111 072.

Čelní sklo - mobilní tým

Další výhodou, kterou vám firma nabízí, je mobilní tým, který za vámi může přijet a provést výměnu přímo u vás. Zároveň může zajistit likvidaci pojistných událostí.