Autosklo Praha

Autosklo Praha - služby které firma poskytuje:

Pro více informací nebo pro okamžitou výměnu čelního autoskla volejte na číslo 603 111 072.

Sarajevská 21
Praha 2, 120 00

Firma na trhu působí již od roku 2001. 

Stejně jako my máme bohaté zkušenosti v oboru DDD služeb (Deratizace Dezinsekce Dezinfekce) a není tak pro nás problém provést deratizace Praha či dezinsekce, tak Autoskla JR mají velké zkušenosti s výměnou či opravou všech druhů autoskel

Autosklo Praha - nadstandardní služby, které poskytují zdarma

  • Převzetí vozidla u vás a vrácení opraveného vozidla na vámi určené místo
  • Autosklo Praha mobilní montáže - možnost sjednání výměny čelního nebo jiného autoskla přímo u Vás. Bez příplatku po celé ČR.
  • Autosklo Praha NON STOP služba - opravy vozidel 365 dní v roce a 24 hodin denně bez jakéhokoliv příplatku. Možnost výběru čelního autoskla dle Vašich požadavků.
  • Čištění interiéru - Když je provedena výměna čelního skla, tak posléze na požádání vyčistí ZDARMA interiér vozidla.
  • Dálniční známku přelepí bez poškození na nové přední autosklo.

Autosklo Praha - opravu si objednejte co nejdříve

Firma Autoskla J.R. nedoporučuje s výměnou či opravou poškozeného skla otálet a to z toho důvodu, že na základě nových pravidel, vám může policista za poškozené pření sklo udělit pokutu a hlavně sebrat až 5 bodů.  Většinou se to obejde bez odebrání bodů a pokuty a řešíse to pouze domluvou, ale nač riskovat, když firma vám autosklo Praha opraví i na počkání a vyřídí veškeré formality za vás. Oprava čelního skla by tedy měla být provedena ihned.

Kvalitní autofólie brání vykradení

Bezpečnostní autofólie zapříčiní to, že zloděj do vašeho auta vnikne o mnoho složitěji a vše mu zabere podstatně více času. Takovou funkci ovšem mají také i fólie, které jsou zabarvené. V servisu Autosklo Praha JR vám  vždy rádi pomohou a doporučí nejvhodnější typy fólií na váš vůz. Tuto fólii vám i během chvíle namontují.

Autosklo Praha – tradice, spolehlivost a kvalita

Jak již bylo zmíněno v textu výše, tak firma je schopná provést výměnu autoskla na počkání. Tuto možnost mají kvůli tomu, že v jejich skladu lze napočítat více jak 8000 ks autoskel. Veškeré jejich autoskla jsou od originálních výrobců ve všech barvách a variantách (čelní skla, boční, zadní skla, střešní autoskla na osobní, nákladní vozidla a autobusová skla). 

Společnost Autoskla Praha JR si klade za cíl maximální spokojenost zákazníků a to se jim opravdu daří. Svým klientům nabízejí například bez jakýchkoliv příplatků NONSTOP službu pro okamžitou pomoc. Jejich další přidanou hodnotou je mobilní jednotka, která je schopná zasáhnout kdekoli na území ČR. Běžně poskytují 3letou záruční dobu (mimo vozidel před opravou, havarovaných vozidel a mimo mechanicky poškozených autoskel nebo opotřebením či únavou ostatních součástí vozu jako např. mechanismu stahování u bočních skel, mimo poškrábání stěrači, při užití nevhodných přípravků na mytí, lepení, odstraňování sněhu, úderem jiných předmětů, svévolnému prasknutí vyhřívaných skel způsobené výkyvy teplot atd.).

Opravy autoskel provádí firma například u těchto modelů a značek