Zábrany proti holubům

Pokud se Vám usídlili holubi na balkóně, na střeše nebo kdekoliv ve Vaší blízkosti, neváhejte a kontaktujte naši firmu Deratizace Praha. Poradíme Vám, jaké zábrany proti holubům budou pro Vás nejvhodnější, vše nainstalujeme a vyčistíme Vaše okolí od znečištění.

Takzvané „městské krysy“, jak se přezdívá holubům, jsou přemnožení zdivočelí holubi domácí. Nejčastěji se vyskytují ve velkých městech, kde mají neustálý příjem potravy, neboť jejich stravou je organický odpad a semena. Také jim vyhovuje sedání na střechách a u komínů nebo na balkónech, kde mají dostatek tepla. Holubi, kteří se vyskytují ve velkých hejnech, jsou také značným zdrojem alergenů, jsou to přenašeči nemocí a vyprodukují opravdu obrovské množství trusu, který svým agresivním složením ničí nátěry, fasády či obklady.

Zábrany proti holubům - jak se zbavit holubů 

Boj proti holubům není snadný. Existuje mnoho rad na zábrany proti holubům a plašičů holubů, které ale ve většině případech mají mizivý nebo žádný účinek. Napadá Vás deratizace holubů? Tak bohužel, v tomto případě jsou povolené jiné možnosti, které Vás uchrání od holubů a znečišťování nebo ničení Vašeho okolí.

Nejlepší cestou, jak se zbavit holubů, je kontaktovat profesionální firmu, která má velké zkušenosti s montáží zábrany proti holubům, odchytem a v neposlední řadě i s čištěním od exkrementů, parazitů, peří nebo mrtvých holubů. A to vše nabízíme i my za skvělé ceny, v kvalitním provedením a nyní s výhodnou nabídkou při objednávce nad 2000 Kč poskytneme montáž a instalaci zdarma.

Zábrany proti holubům - nabídka

V minulých letech docházelo k častému hubení holubů samotnými obyvateli měst, bohužel ale to bylo příčinou mnoha neuklizených mrtvých holubů, kteří jsou obrovskou hrozbou pro přenášení parazitů nebo nemocí, a to nejen na kočky, psy, ale i děti a lidi. Poté byl povolen profesionální odstřel holubů, ale pro velký risk ohrožení životů lidí, byl i tento způsob zakázán. Nyní jsou k dispozici zábrany proti holubům, které ochrání Váš majetek, Vaše zdraví a na mnoho let zabrání dalším pokusům holubů o sídlení ve Vaší blízkosti.

Zábrana proti holubům na místa, kde sedají - hroty proti holubům

Jednou z nejčastěji využívanou a poměrně levnou zábranou proti holubům jsou hroty proti holubům. Také můžete najít pod trny proti holubům, ostny proti holubům nebo bodce proti holubům. Jedná se o účinnou ochranu všude tam, kde ptáci hnízdí a sedají.

Hroty proti holubům jsou z nerezu a lepí se speciálním lepidlem, které je odolné proti vodě a mrazu, takže vydrží několik let. Jedna řada hrotů je široká 7,5 cm ve spodní části, která je z plastu a lepí se k povrchu a vystačí na šířku 21 cm na špičce hrotů. Trny se lepí hlavně na okenní parapety, střechy, krovy, klimatizační jednotky, parapety, některé druhy okapů, trámy, pergoly, reklamní cedule, antény apod.

Dlouhotrvající zábrana proti holubům - sítě proti holubům

Další velmi účinná a často instalovaná zábrana proti holubům je síť. Sítě proti holubům se nejčastěji instalují právě na balkóny a lodžie, aby zabránili vletu a hnízdění holubů. Díky kvalitnímu a pevnému kotvícímu systému jsou sítě odolné vůči všem povětrnostním podmínkám. Sítě jsou také perfektní ochranou proti holubům na sochy a jiné památkově chráněné objekty, protože jsou schválené památkáři. Pokud Vás děsí vzhled, nemusí, sítě jsou z pevného, ale tenkého materiálu, který nestíní a je velmi nenápadný.

Zábrana proti holubům - profesionální instalace

Pokud si nejste jisti, která ochrana proti holubům je ta nejlepší pro Vás. My Vám s tím pomůžeme! Zhodnotíme okolí, navrhneme možnosti a díky velmi zkušeným zaměstnancům, kteří pracují ve výškách, nainstalujeme a namontujeme hroty či sítě proti holubům za skvělé ceny. Vše provádíme kvalitně, profesionálně, se zárukou dlouhé trvanlivosti ochrany od holubů.