Sítě proti holubům

Naše firma Deratizace Praha nabízí kvalitní servis a montáž různých druhů zábran proti holubům i jinému ptactvu. Kromě instalace pro Vás zajistíme kompletní čištění od exkrementů spolu s nezbytnou deratizací od parazitů. V případě potřeby umíme holuby i odchytit a poté zajistit zábrany proti holubům, tak aby Vám v dalších letech neničili prostředí.

Sítě proti holubům jsou nejideálnějším, na 100% funkčním řešením při ochraně proti holubům. Sítě se instalují na balkóny, lodžie, fasády, sochy, světlíky i ochozy věží, v podstatě jsou sítě proti holubům vhodné úplně všude.

Sítě proti holubům jsou dlouholeté, vydrží až 15 let, výhodou je vysoká odolnost UV záření, i všem povětrnostním podmínkám a jistě Vás i celé Vaše okolí potěší praktická minimální viditelnost.

Sítě proti holubům jsou vhodnou ochranou

Ochrana proti holubům je skvělým řešením pro udržení Vašeho balkónu, okolí domu či jiného prostoru v čistotě od holubích trusů a hnízdišť. Holuby jsou v dnešní době hojně přemnožení a jejich sídlení a exkrementy ničí fasády a jsou zdrojem velmi nepříjemných alergií.

Často nabízeným produktem jsou hroty proti holubům, což jsou skvělé ochrany na visuté menší plochy.

V případě větších prostor jsou naopak perfektní síť proti holubům.

Sítě proti holubům jsou z kvalitního materiálu, odolné a vysoce kvalitní. Znemožní jakýkoliv vlet ptactva, ať už holubů, jiřiček nebo vlaštovek, a navíc mají i přidané hodnoty pro Vaše domácí mazlíčky, například kočka neskočí z balkónu nebo Vám neuletí andulka.

Sítě na balkony proti holubům jsou vždy instalovány tak, aby byly co nejméně nápadné, jsou z pevného, ale tenkého materiálu, tedy nijak nestíní chráněný prostor nebo plochu.

Jak na holuby? Ideální řešení - sítě proti holubům

Hubení holubů není žádoucí, proto nejčastěji využívaná zábrana proti holubům ve městech je síť na balkon proti holubům. Instalace této sítě není pro naši firmu žádný problém, umíme pracovat ve výškách a je to ideální řešení, aby holuby nelétali do Vašeho prostoru, nesedali na balkónech nebo lodžiích a znečišťovali Vám okolí.

Pokud Vás trápí ptactvo a uvažujete o tom, jak se zbavit holubů, neváhejte a kontaktujte naši firmu, specialistu na deratizace, dezinsekce a v případě holubů na odchyt, vyčištění prostor a instalaci kvalitní, moderní a vysoce účinné sítě proti holubům. 

Síť proti holubům - a co na to památkáři?

Sítě proti holubům dělají radost i památkářům, a tak se nemusíte obávat, že instalace způsobí nějaké potíže. Díky modernímu provedení jsou sítě šetrné pro jakékoliv památkově chráněné objekty, sochy, prostory i domy. Sítě proti holubům Praha doporučuje a chválí si je i jiná města. 

Sítě proti holubům na balkóny -  instalace

Síť proti holubům na balkon, lodžii nebo jiný prostor je instalována do velmi pevného kvalitního kotvícího systému, v několika provedeních podle typu podkladu. Instalujeme sítě do podkladů jako cihla, panel, beton, dlažba, plech, zateplené i nezateplené fasády, dokonce i sklo a keramika. Pro každý podklad je vhodný jiný kotvící systém, proto je nejlepší domluvit se s našimi zkušenými a proškolenými zaměstnanci, kteří Vám poradí to, co je pro Vás nejvhodnější a zároveň zaručí pevnost, odolnost a dlouhotrvající řešení ochranných sítí proti holubům.