Co proti holubům

Holubi, škůdce ve městech, hrozba pro alergiky. Co proti holubům funguje a co ne

Ne každá ochrana proti holubům je totiž účinná. Některé zábrany fungují pouze dočasně, holubi mají velmi dobrou paměť a pokud zjistí, že se jedná jen o maketu, poplašné zařízení nebo repelent, po nějaké době si zvyknou a máte holuby zpátky. 

Naše firma Deratizace Praha Vám poradí, co proti holubům použít, abyste si na dlouhou dobu zajistili bezpečné prostředí. Nainstalujeme a namontujeme kvalitní ochrany proti holubům kdekoliv budete potřebovat, dokonce i ve velkých výškách a nedostupných místech.

Co proti holubům na balkoně

Máte balkón a sedají Vám tam nezvaní hosté? Holubi jsou poslední dobou velkým problémem pro mnoho městských obyvatel. Nejen, že sedají na balkónech, dělají si tam svá hnízda a jsou hluční, ale také svými exkrementy silně znečišťují okolí, přenáší parazity a choroby a jsou velkým zdrojem alergií. Pokud s tímto problémem bojujete a nevíte si rady co proti holubům na balkoně použít, neváhejte a kontaktujte naši firmu. Pomůžeme Vám s výběrem kvalitní zábrany proti holubům, vše zajistíme nainstalujeme a vyčistíme okolí. Více už se nebudete muset bát o svůj balkon a věci na něm. 

Co proti holubům na balkoně doporučujeme my

Na balkony, lodžie a terasy Vám doporučíme sítě proti holubům. Jsou to pevné sítě z kvalitního materiálu a zároveň tenké, které nestíní, zespoda jsou téměř neviditelné a ochrání Vás tak před holuby. Sítě jsou uchyceny v kotvícím systému, který zajistí odolnost vůči povětrnostním podmínkám a vydrží 10 - 15 let. Sítě proti holubům jsou skvělé řešení také na sochy, domy, památkově chráněné objekty. 

Proti holubům - co tam kde sedají?

Pokud řešíte usídlené holuby na střeše, nebo Vám sedají v okapech, na klimatizačních jednotkách, parapetach, na cedulích či vratech, doporučujeme hroty proti holubům. Tyto trny proti holubům jsou speciálně dělané tak, aby holubi mezi nimi nemohli sedět ani hnízdit, najdou si tak jiný prostor a Vy budete mít čisté prostředí na velmi dlouhou dobu. Hroty jsou lepené speciálním lepidlem, které je odolné vůči vodě i mrazu. 

Co proti holubům, když už se uhnízdili   

Holubi mohou opravdu znepříjemňovat život kolem sebe. Vyklovávají vápno a ničí omítku, svým hnízděním narušují střechy a poškozují parapety. Holubí trus je pro své složení velmi agresivní a ničí fasády, laky i barvy. A kromě toho, obrovské množství trusu, které holubi vyprodukují, obsahuje mnoho parazitů a chorob, které jsou pak přenášené na lidi nebo domácí mazlíčky. 

V případě, že se u Vás již holubi vyskytují delší dobu a hnízdí ve Vaší blízkosti a přemýšlíte jak se zbavit holubů, neváhejte kontaktovat naši firmu. 

Co proti holubům dělá naše firma

Naši zkušení a proškolení zaměstnanci velmi odborně ochytí holuby a po odchytu zajistí humánní hubení holubů v souladu se zákonem a ochranou zvířat. Následuje profesionální vyčištění Vašeho prostoru od exkrementů, mrtvých holubů i peří, což je také velkým zdrojem nemocí. Poté přijde na řadu nezbytná deratizace prostoru od možných roztočů a parazitů a nakonec nainstalujeme kvalitní a dlouhotrvající zábrany, co proti holubům opravdu účinně fungují.