Jak se zbavit holubů

Trápí Vás nezvaní hosté a hluční nocležníci na Vašem balkóně, střeše nebo kdekoliv ve Vašem okolí? Holubi jsou v dnešní době hojně přemnožení a nejeden městský občan přemýšlí nad tím, jak se zbavit holubů. 

Holubi jsou také nazýváni jako “okřídlené krysy” nebo “létající potkani”, a to je hlavně pro to, že přenáší mnoho nákaz a nemocí, jsou zdrojem alergií a svým trusem znečišťují a poškozují domy, památky, balkóny apod. Kromě toho také hnízdní hlavně ve velkých městech a blízko lidských obydlí, kde mají neustálý příjem potravy a tepla. Další značnou nevýhodou holubů je to, že se vždy vyskytují ve velkých hejnech, jsou hluční a stavěním hnízd poškozují střechy, krovy, okapy i komíny. Potom už nezbývá nic jiného, než zjistit, co funguje proti holubům

Poradíme, jak se zbavit holubů

Velmi rádi Vám poradíme, jaká ochrana proti holubům bude pro tu Vaší oblast nejlepší. V nabídce máme hroty proti holubům, vhodné hlavně na místa, kde ptáci sedají a hnízdí. Jsou to například parapety, střechy, krovy, klimatizační jednotky, okapy, trámy a jiné. Hroty proti holubům jsou dodávány v kvalitních materiálech. Podklad je lepen odolným lepidlem proti vodě i mrazu, čímž je zaručena dlouhá trvanlivost. Ptáci na hroty nemohou sedat, ani zde hnízdit. 

Pro větší plochy, balkóny, fasády nebo památkově chráněné sochy či jiné objekty jsou skvělé sítě proti holubům. Sítě jsou z vysoce kvalitních materiálů, pevně ukotvené speciálním kotvícím systémem, který Vám naše firma zajistí. Získáte tak perfektní ochranu proti holubům na mnoho let. Sítě jsou navíc odolné všem povětrnostním podmínkám a nestíní. 

Montáž a instalace hrotů i sítí je prováděna profesionály naší firmy, kteří mají kvalifikaci pro práci ve výškách, nebojte se nás tedy kontaktovat s jakkoliv komplikovanou zakázkou. 

Pozor na neúčinné rady, jak se zbavit holubů

Jistě si můžete na internetu najít takzvané “babské” rady, jak se zbavit holubů. Ano, možná by to fungovalo na pár holoubků, ale jak jsme už psali výše, holubi jsou hodně přemnožení, vyskytují se ve velkých hejnech a jsou to velmi chytrá zvířata, co mají dlouhodobou paměť. 

Tedy například zavěšená stará CD není dlouhotrvající ochrana proti holubům. Holubi si na to zvyknou, a pak klidně na Váš balkón létají dále. Co třeba makety dravců? Ano, na pár měsíců. Poté holubi zjistí, že se maketa nehýbe, že je stále na stejném místě a klidně si postaví hnízdo přímo u makety. Dalšími krátkodobými a ne příliš účinnými ochranami jsou plašiče, repelenty nebo gelové odpuzovače. Všechno má ale nízkou účinnost a krátkou dobu trvanlivosti. 

Naše firma Deratizace Praha se věnuje kvalitní, profesionální instalaci a montáži účinných dlouhotrvajících ochran proti holubům. 

Jak se zbavit holubů kvalitně a na dlouhou dobu

Holubi se vždy vrací na stejné místo, pokud je jednou necháte zahnízdit, můžete si být jisti, že se k Vám zase vrátí. 

V případě, že už se u Vás holubi zahnízdili, nezoufejte, kontaktujte naši firmu a my Vám se vším pomůžeme. Nejlepší cestou, jak se zbavit holubů, je zajistit profesionální odchyt a následné povolené a humánní hubení holubů v souladu se zákonem a ochranou zvířat. Doporučujeme hned poté nainstalovat vhodnou ochranu proti holubům. 

Jak se zbavit holubů - profesionální služby

Naše firma Vám poskytne kvalitní servis a mnoho služeb, jak se zbavit holubů - odchyt holubů, nainstalujeme vhodné ochrany, vyčistíme okolí od exkrementů a peří a zajistíme deratizace míst, kde se holubi vyskytovali, abychom zajistili úplné vyčištění od parazitů a roztočů, které mají holubi v hnízdech a peří. 

Díky těmto službám budete mít jistotu, že po holubech nic nezůstane, okolí bude čisté a zábrany proti holubům zajistí, že se k Vám holubi už více nevrátí.