Štěnice v bytě

Štěnice v bytě jsou noční můrou snad každého z nás. Tento parazit je agresivní, živí se na vás i na vašich domácích mazlíčcích. Ve vhodných podmínkách bez hostitele přežije až stovky dní. Proto je na místě provést hubení štěnic co nejrychleji od prvního nálezu. Samička totiž může naklást až pět vajíček denně a počet štěnic se zvyšuje geometrickou řadou. Nikdo nechce mít štěnice v bytě, proto je nejvyšší čas zavolat odborníky. 

Štěnice v bytě - proč si vybrat naši firmu 

  • Naše firma je tu pro vás již přes 15 let, a proto víme, jak na štěnice a jiné parazity v bytě. Provádíme nejen dezinsekce, ale i deratizace
  • Naše práce je rychlá, efektivní, s použitím moderních technologií. Naši pracovníci se v oboru neustále vzdělávají a sledují nové trendy. 
  • Působíme v hlavním městě a po dohodě i mimo něj. Pro více informací se můžete podívat na naše stránky deratizace Praha.  
  • Naše ceny jsou vstřícné. 
  • Celá akce proběhne rychle a diskrétně. Přijedeme k vám již do dvou hodin od prvního zavolání. 

Štěnice v bytě - cena dezinsekce

dezinsekce štěnic od 1400 Kč
švábů, rusů od 1100 Kč
blech od 1400 Kč
   
DOPRAVNÉ:
po Praze v zakázce nad 2000Kč zdarma
po Praze v zakázce do 2000Kč 700
mimo Prahu v obou směrech 7 Kč/km
   
Dezinfekce od 1400

Dojezd do 2 hodin

Štěnice v bytě - spolupráce s odborníky 

V případě výskytu štěnic je na místě oslovit odborníky na likvidace štěnic. Štěnice se vyvíjejí v určitých cyklech a je potřeba je zlikvidovat ve všech fázích vývoje. Proto se dezinsekce štěnic, někdy nesprávně nazývaná jako deratizace štěnic, provádí celkem třikrát, vždy po čtrnácti dnech. Pro celé toto období platí určitá pravidla, jak se chovat jako majitel bytu či objektu. 

Štěnice v bytě - co musíte udělat 

  • Je nutné vyklidit úložné prostory pod postelí, kde bude postřik intenzivní. 
  • V době dezinsekce nesmí být doma nikdo přítomen. To platí i pro domácí mazlíčky. 
  • Doporučuje se neprodyšně uzavřít nádoby s jídlem. 
  • V prostorách je také zakázáno po dobu dvou týdnů po postřiku utírat plochy a vytírat. Dezinsekční látka musí působit. 
  • Sousedy či bytové družstvo informovat nemusíte, je to však doporučováno. Kontrola bude provedena i v sousedních bytech. 

Štěnice v bytě - jak je poznat? 

Štěnice v posteli dokážou pořádně vylekat. Na jejich přítomnost obvykle přijdeme díky objevení kousnutí od štěnice. To svědí, kousance se nachází blízko u sebe, což je ukazatel toho, že jsou štěnice v bytě. Dále můžete najít výkaly v matraci a okolí postele. Štěnice v matraci zanechávají typický trus a najdete ho hlavně v záhybech postele. 

Pokud nejsou štěnice výrazně přemnoženy, tak se ve dne schovávají v okolí postele, nočního stolku, ale i například za obrazem. Vylézají v noci. 

Štěnice v bytě - jak vypadá 

Štěnice domácí má několik vývojových fází. Od vajíčka, které je sekretem přilepeno k povrchu, přes nymfy a larvy. Nejprve jsou štěnice průhledné, později tmavnou podle toho, jak se nakrmí a přecházejí do dalších fází. Dospělý jedinec má červenou až tmavě hnědou barvu. 

Štěnice dorůstají do 8mm a patří mezi ploštice. Bez hostitele mohou přežít až 4 měsíce. Je potřeba provést potřebná opatření, aby byl jejich vývoj zastaven. Naše firma je diskrétní a naši odborníci přijedou zhodnotit situaci. Pokud vás zajímá ceník, podívejte na naši stránku Deratizace štěnic cena.  Štěnice v bytě budou po našem zásahu minulostí.