Jak na vosy a sršně

Otázky zní: Jak na vosy a sršně? Jak je odpudit? Ideálně jednou pro vždy!

A odpovědí je DEZINSEKCE neboli "odhmyzování".

Jak na vosy a sršně když začne sezona

K teplému počasí neodmyslitelně patří i typické bzučení hmyzu. Láká je vůně pučících květů stejně jako rostoucího sladkého ovoce. 

Pokud se však vosy či sršni rozhodnou postavit si, své příbytky ve Vaší blízkosti, je namístě být obezřetný, a i přes jejich samotnou vosí či kupodivu sršní užitečnost, což je pojídání drobného hmyzu. 

V případě likvidace vosího hnízda či likvidace sršních hnízd je lepší se raději obrátit na kvalifikované odborníky, kteří mají mnohaleté zkušenosti (od roku 2005) ohledně samotné deratizace sršňů a deratizace hmyzu obecně.

Jak na vosy a sršně? Prostě nám zavolejte a na Vámi určené místo dojedeme zpravidla do 2 hodin od zavolání. Po prvním zásahu likvidace vosího nebo sršního hnízda poskytujeme 100% záruku!

Jak na vosy a sršně - “babské” rady a moderní přípravky

Ano, na současném trhu je mnoho přípravků, které slibují a zaručují úspěšné hubení hmyzu. Jsou to různé spreje, emulze, sítě, dokonce luxování či pistol na hubení hmyzu, dále plácačky, mucholapky, silně aromatické citronelové svíčky, světelné lapače či produkty k zapojení do elektřiny vytvářející množství odpuzujících elektrických vibrací využívajících vlnění ionizační, elektromagnetické, ultrazvukové a další. 

Dále produkty, ať ryze přírodní (směs citronové kůry s hřebíčkem s přidáním chilli, či samotná kyselina octová - tzv. ocet na vosy ) nebo chemicky napuštěné, jsou doporučovány jako vhodné na likvidace vos či dokonce na likvidace sršňů.
Ovšem jistotu, že se k vám již vosy nebo sršni nevrátí budete mít pouze s profesionály, kteří vědí jak na vosy a sršně nejen od lesa...

Jak na vosy a sršně? Nejlépe se zkušenými profesionály!

Likvidace vosího hnízda a likvidace sršních hnízd provádíme již od roku 2005 ve všech městských i mimoměstských objektech, zkrátka všude tam, kde hmyz nebezpečně ohrožuje zdraví člověka a zde je několik důvodů, proč to raději nechat na nás:

  • Máme moderní vybavení a odborníky, kteří opravdu ví, jak na vosy a sršně
  • Dodržujeme krátké termíny - dojezd na místo likvidace do 2 hodin od zavolání
  • Máme letité (na trhu působíme od roku 2005) zkušeností v oboru 
  • Reference z oboru likvidace hmyzu k nahlédnutí a dodání
  • Přesvědčí Vás naše výsledky a naše ceny vás mile překvapí
  • Po prvním ošetření našimi kvalifikovanými odborníky dáváme na výsledek hubení vos a ostatního hmyzu 100% záruku

Jak na vosí hnízdo? či Jak zlikvidovat vosí hnízdo pod střechou? 

Určitě bezpečně! 

Naše firma si s tím, jak na vosí hnízdo nebo jak na sršně, poradí rychle a bezpečně. Zabezpečujeme likvidace vosích i sršních hnízd,a víme jak na likvidace vos a jejich hubení v jakýchkoli objektech a všude tam, kde tento hmyz ohrožuje zdraví člověka. 

  • spolupracujeme se zákazníkem s cílem zajistit dobrý průběh a výsledek, informujeme o prováděných úkonech a pravidlech, které by měl zákazník dodržovat a o vývoji situace, kterou může očekávat
  • při provádění likvidace hnízda klademe důraz nejen na předpisy, ale také na hygienické normy
  • používáme moderní technologie, aplikace a přípravky šetrné k lidem, zvířatům a okolnímu prostředí při vysoké úspěšnosti 
  • kontrolujeme a čistíme prostory po provádění likvidace vosích a sršních hnízd

Jak na vosy a sršně - kde tuto činnost uskutečňujeme?

Opravdu víme jak na vosy a sršně a vše provedeme odborným zásahem domácnostem i firmám ve všech obytných, neobytných či těžko dostupných prostorách,  ať už se jedná o rodinné domy, chaty, chalupy,garáže, kůlny, veřejné budovy, ubytovny, administrativní budovy nebo sklady a jiná místa...

Naše firma prostě provádí deratizace a vše kolem likvidace hmyzu …...