Jak na štěnice

Jak na štěnice? To je první otázka, která člověka napadne po zjištění přítomnosti tohoto otravného a nebezpečného parazita. S tím, jak na štěnice, vám nejvíce poradí profesionálové. Nesnažte se štěnic zbavit svépomocí. Na běžně dostupné prostředky má tento parazit vytvořenou rezistenci. Navíc je potřeba štěnice zlikvidovat ve všech jejich vývojových fázích, aby se cyklus množení přerušil nadobro. Naši odborníci vám po kontaktování vysvětlí, jak na štěnice, jaké kroky provedou a budou vás o všem informovat. Likvidace štěnic je nejúčinnější z rukou profesionála. 

Jak na štěnice - proč s námi 

  • Víme, že tato situace dokáže být náročná, proto za vámi přijedeme do dvou hodin od prvního zavolání. Garantujeme rychlé jednání. 
  • Naši odborníci zhodnotí situaci a krok po kroku vám vysvětlí, co se bude dít. 
  • Používáme moderní technologie a naše ceny jsou velmi přátelské. Podívejte na víc detailů na naše stránky Deratizace štěnic cena
  • Rozsah našich služeb je široký, kromě dezinsekcí provádíme i deratizace
  • Pracujeme jak pro jednotlivce, tak majitele větších objektů a provozoven. Zvládneme větší plochy a sklady. 

Jak na štěnice - co se bude dít? 

Po vašem kontaktování přijede na napadené místo náš technik a zhodnotí situaci. Bude vědět jak na štěnice a informuje vás, jak přesně proběhne hubení štěnic a co mu bude předcházet. Pokud žijete v bytě, tak nemáte povinnost o vaší situaci informovat sousedy či bytové družstvo. Nicméně to doporučujeme, aby náš pracovník mohl zkontrolovat i ostatní prostory a mohla být provedena kompletní dezinsekce štěnic, které se někdy mylně říká deratizace štěnic

Jak na štěnice - jak je odhalit?

Jako první prozradí přítomnost tohoto parazita obvykle kousnutí od štěnice. To se může objevit až po týdnu po výskytu štěnic, takže není možné je odhalit ihned. Na kousnutí od štěnice může každý člověk reagovat jinak, někdo může mít bodnutí jako od komára, jiný alergickou reakci a boláky na kůži. Spojujícím znakem jsou kousnutí v blízkosti u sebe, protože štěnice u saní popolézá po svém hostiteli. 

Dalším důkazem je pak obvykle nalezení trusu v posteli a jejím okolí. Proto je dobré podívat se do záhybů matrace či do rohů postele, kde se obvykle nacházejí černé tečky - tak vypadají jejich výkaly. Může nalézt dokonce i vajíčka, neboť štěnice se rozmnožují velmi rychle. Dalším důkazem jsou také průhledné přeslečky, což jsou zbytky jejich těl po přechodu do další vývojové fáze. 

Náši odbornící vědí jak na štěnice a jak je vyhubit se 100% účinností.

Jak na štěnice - na co se připravit? 

Úspěšná dezinsekce je i na vás. Na co se připravit? 

  • Doporučujeme vyklidit úložné prostory pod postelí, neboť tam bude aplikována čisticí látka. 
  • Min. 8 hodin po dezinsekci se v prostorách nesmí nikdo nacházet. Platí to i pro domácí mazlíčky. 
  • 14 dní po aplikaci látky byste neměli v bytě vytírat ani utírat prachy, aby nedošlo k setření účinné látky. 
  • Dezinsekci je potřeba provést ve třech etapách po 14 dnech, aby štěnice byly zlikvidovány ve všech vývojových fázích. 

Působíme v Praze i širším okolí. Pokud tedy hledáte Deratizace Praha, jsme tu pro vás.