Sprej na štěnice

Volně dostupný sprej na štěnice a likvidace štěnic svépomocí není dobrý nápad. Běžně dostupné chemické prostředky na hubení štěnic nemají zdaleka takovou účinnost, jak vybavení od profesionálů. Štěnice má mnoho vývojových fází a je potřeba likvidaci podchytit v každé z nich. Bez odborné pomoci se může boj se štěnicemi výrazně prodloužit, parazité se mohou dostat i do sousedních bytů a celá akce se prodraží. 

Sprej na štěnice - proč zavolat nás? 

  • Na dezinsekce jsme odborníci. Jsme na trhu již přes 15 let a můžeme se pochlubit řadou spokojených zákazníků. Reference vám v případě zájmu ukážeme.
  • Naše ceny jsou velmi příznivé, proto se nebojte nás oslovit s poptávkou na likvidaci štěnic. Podívejte se na detailní ceník na stránce Deratizace štěnic cena
  • Víme, že tato situace je náročná. Proto za vámi můžeme přijet až do dvou hodin od prvního zavolání. 
  • Působíme i za hlavním městem. Vždy záleží na domluvě, vašich požadavcích a situaci. Podívejte se na náš odkaz Deratizace Praha.  
  • Používáme moderní technologie a naši odborní pracovníci se neustále vzdělávají v oboru. 
  • Pracujeme diskrétně. 

Sprej na štěnice - proč volat odborníky  

Dezinsekce štěnic, které se často neodborně říká deratizace štěnic, je dlouhodobější proces rozdělen na několik částí. Naši odborníci k vám přijedou 3x během 14 dní. Štěnice nejsou záležitostí levných ubytoven a špinavých prostor. V dnešní době si je plno lidí přiveze jako nevyžádaný suvenýr z dovolených, z práce nebo i hromadné dopravy. Není proto ostuda si zavolat odborníky z oboru a na běžně dostupný sprej na štěnice zapomeňte. 

Sprej na štěnice - na co se připravit 

Kontaktujete naši odborné pracovníky a oni k vám přijedou zhodnotit situaci. Informovat sousedy nebo bytové družstvo není povinností, ale je to lepší. Pokud se jejich výskyt už rozšířil, tak je výhodnější je zlikvidovat v celém domě. 

V případě dezinsekce je pak potřeba vyklidit úložné prostory v posteli, protože se postele prostříkávají dezinsekční látkou ze všech stran. 

Sprej na štěnice - působení dezinsekční látky

  • Při aplikaci látky nesmí být v bytě nikdo přítomen, což platí i pro domácí mazlíčky. 
  • V prostorách nikdo nesmí být alespoň 8 hodin, kdy je působení látky nejintenzivnější. Poté je potřeba důkladně vyvětrat. 
  • Zároveň se v ošetřovaných místech nesmí následujících 14 dní vytírat ani uklízet, aby nedošlo k setření účinné látky. 
  • Nechte odborníky provést všechny 3 fáze dezinsekce, ať se zabrání opětovnému líhnutí štěnic a dojde k přerušení jejich cyklu. 

Nyní už víte, proč obyčejný sprej na štěnice nepomůže a je potřeba vyhledat odbornou pomoc. 

Sprej na štěnice - jak štěnice odhalíte 

Štěnice lze nalézt podle jejich výkalů, které se objevují nejčastěji na matraci či v blízkosti postele. Kousnutí od štěnice je v prvních momentech těžké identifikovat, neboť každý člověk může být jinou reakci. 

Někdo má štípnutí jako od komára, někdo může mít výraznou alergickou reakci. Spojujícím znakem je to, že kousnutí od štěnice najdete na kůži v těsné blízkosti, několik centimetrů od sebe. Ať máte jakékoliv podezření, vždy je lepší oslovit odborníky na dezinsekce a deratizaceNespoléhejte na sprej na štěnice a zavolejte si odborníky, ušetříte si mnoho starostí a ve finále i financí.