Jak se zbavit štěnic

 Jak se zbavit štěnic je první otázka, která vás napadne při odhalení tohoto nepříjemného parazita. Na místě je pak důsledná dezinsekce z rukou odborníků. Ti vědí nejlépe, jak se zbavit štěnic. Štěnice se nepokoušejte likvidovat svépomocí. Mají už vytvořenou rezistenci na běžně dostupné prostředky a hubení štěnic se pak stává ještě náročnější. 

Jak se zbavit štěnic - proč s naší firmou 

 • Poskytujeme komplexní služby v rámci deratizace i dezinsekce štěnic
 • Působíme v hlavním městě, ale jsme schopní dojet i do širšího okolí. Pokud hledáte Deratizace Praha, jsme tu pro vás. 
 • Naše ceny jsou velmi přátelské a svým klientům vycházíme vstříc. Práce s námi je výhodná a zároveň kvalitní. 
 • V případě nutnosti rychlého řešení situace za vámi přijdeme do dvou hodin od prvního zavolání. 
 • Dotahujeme práci do konce a naši odborní pracovníci vždy zhodnotí stav a situaci, aby mohli nabídnout to nejlepší řešení. 
 • Používáme moderní a ekologické vybavení. Nejsme omezeni prostorem a přijedeme jak to bytů či domů, tak do firem a různých zařízení. 

Jak se zbavit štěnic - jak je odhalit?  

Tito parazité se na začátku dokážou velmi dobře maskovat a schovávat, tudíž jako první je prozradí kousnutí od štěnice. Postupně můžete objevit jejich přítomnost díky výkalům v posteli nebo při nálezu tzv. svleček. (Průhledné zbytky těla, která odpadnou, když se štěnice dostane do další vývojové fáze.) Nyní je definitivně potřeba vyhledat specialisty na likvidace štěnic. A jak se zbavit štěnic? 

Dezinsekce, která se někdy neodborně nazývá deratizace štěnic, se provádí v několika krocích. Je to kvůli rozdílným fázím jejich cyklu. Je potřeba z místa na několik hodin odejít a samozřejmě s sebou vzít i domácí mazlíčky. Potraviny je nutno utěsnit tak, aby se do nich čisticí látky nedostaly. 

Poté je potřeba prostor pořádně vyvětrat. Celkově se likvidace provádí 3x po čtrnácti dnech pro 100% účinnost. 

Jak se zbavit štěnic - co moji sousedé? 

Štěnice nejsou nic, za co by někdo měl stydět. Neobjevují se pouze ve špinavých prostorách. Člověk si je může přitáhnout z dovolené, z práce, z MHD… Je náročné o jejich přítomnosti říci sousedům, ale v bytových domech je to silně doporučováno.

Štěnice se pak nebudou neustále vracet a je to bezpečný způsob, jak se zbavit štěnic. Hubení štěnic se v bytech provádí vždy do kříže od postiženého bytu. 

Jak se zbavit štěnic - kde hubení provádíme? 

Jak jsme psali výše, tak štěnice se neobjevují pouze v zanedbaných ubytovnách nižší cenové kategorie. Jsou rozšířeny v bytech, skladech, zařízeních a firmách. Naše firma provádí dezinsekci všude a je to možnost, jak se zbavit štěnic

Jak se zbavit štěnic - kde konkrétně pracujeme? 

 • ve školách a zdravotních zařízeních 
 • v hotelových a restauračních provozech
 • ve skladech, logistických centrech
 • ve společných obytných prostorách domů
 • v bytových jednotkách i domech 

Pokud vás zajímá náš ceník, můžete se podívat na stránky deratizace štěnic cena