Dezinfekce pro školy

Nabízíme dezinfekci všech veřejných prostor, což se samozřejmě týká i dezinfekce škol. V takto vytížené budově je pečlivá údržba základ a naši odborníci vás celým procesem provedou od začátku až do konce. Dezinfekce pro školy je vhodná v případě, ať se potřebujete zbavit virů, či váš objekt trápí plísně, houby a zápach. Máme více než 15 let zkušeností a můžeme vám zaručit perfektní servis. 

Dezinfekce škol - co lze vyřešit? 

Dezinfekce pro školy nabízí různé možnosti využití. Podívejte se na případy, kdy vám může dezinfekce prostor pomoci. 

Dezinfekce pro školy - proti nebezpečným virům 

Dezinfekce škol proti hrozbám virů je žádaná služba. Není divu, školou denně procházejí stovky lidí a nákaza se šíří velmi snadno. Naši odborníci provádění šetrnou dezinfekci, která zlikviduje viry, avšak neohrozí zdraví člověka, zvířete, ani rostlin. 

Použití polymerové dezinfekce je bezpečné. Tato látka je netoxická, všestranně využitelná na všechny materiály a vhodná do větších i menších prostor. Neobsahuje dráždivé látky, jako je například chlór. Polymerová dezinfekce působí 7-30 dní. Ničí viry a její účinky jsou ověřeny akreditovanou laboratoří. Pomáhá i v případě, že se potřebujete zbavit nepříjemného zápachu, který trápí vaše prostory. 

Dezinfekce škol - plísně a houby

Plísně a houby dokážou také pořádně potrápit. Na jejich likvidaci je lepší zavolat odborníka. Ten dokáže zničit jádro problému a nejen viditelné části plísně. Bakterie se totiž často množí ve zdech či obkladových materiálech. To znamená, že plíseň po použití běžného prostředku z drogerie sice na chvíli zmizí, ale poté se objevuje znovu. Plísním je dobré předcházet preventivně a oslovit odborníka na dezinfekci. 

Plísně jsou nejen nepříjemné na pohled, ale hlavně jsou velkou zdravotní hrozbou. Vyvolávají dýchací potíže, silně dráždí sliznici, způsobují nepříjemný kašel, snižují imunitu člověka. Zvlášť v těch případech, kde je jejich působení člověk vystaven pravidelně, což ve školách bývá. 

Dezinfekce škol - jak to bude probíhat? 

KF TRANS s.r.o. nabízí dezinfekci pro školy. Po prvotní konzultaci následuje vysvětlení problémů. Náš odborník se na situaci přijede podívat osobně a po prohlédnutí prostoru doporučí to nejlepší řešení s využitím dezinfekčních prostředků, které nejsou škodlivé pro zdraví člověka i jeho okolí a zároveň jsou ekologickou volbou. 

Budeme u vás už do dvou hodin od prvního telefonátu. Dezinfekce může být akutní v případě, že potřebujete ihned něco řešit, popř. se bude jednat o dezinfekci preventivní a monitoring stávající situace. Během celého procesu jsme vždy v kontaktu s klientem a konzultujeme s ním prováděné kroky. 

Naším cílem není pouze provést samotnou dezinfekci školy, ale zároveň klienta řádně informovat, jak se o prostor dále starat, čemu se vyhýbat a jaké jsou možnosti prevence. 

Nabízíme dezinfekci všech prostor 

Naší specializací nejsou pouze školy či veřejné prostory. Dezinfekci můžeme provést u vás doma, ať už se jedná o byt či rodinný dům. 

Ve firmě Firma KF TRANS s.r.o - deratizace Praha dále nabízíme dezinfekce kanceláří či dezinfekce pro firmy. Samozřejmostí jsou i dezinfekce v kulturních zařízeních, sportovišť, posilovnách. Zvládneme i rozsáhlé prostory, jakými jsou letiště či nádraží. Samozřejmostí jsou i ubytovací provozy a restaurační zařízení. 

Neváhejte se na nás tedy obrátit, ať už se jedná o dezinfekce, deratizace či dezinsekce.