Dezinfekce prostor

Nabízíme rozsáhlé služby v oblasti dezinfekce prostor. Ať se už jedná o byt, rodinný dům, sklep, či větší společné a komerční prostory. Dezinfekci provádějí naši odborníci, kteří mají dlouholetou praxi a jsou seznámeni s novinkami na trhu u nás i v zahraničí.

Dezinfekce prostor - co všechno lze provádět 

Dezinfekce prostor lze provádět v mnoha oblastech a lze ji zaměřit na vícero problémů. 

Dezinfekce prostor - plísně a houby

Naši zákazníci se nás často obracejí ohledně dezinfekce plísní a hub. Plíseň je pro zdraví člověka nebezpečná a může vyvolávat několik zdravotních problémů. Patří mezi ně podrážděná sliznice dýchacího ústrojí, bolesti hlavy, astmatické potíže a snížení imunity. 

Zbavit se plísně nebývá jednoduché, byť lze viditelnou část na chvíli odstranit pomocí běžně dostupných prostředků v drogerii. Jenomže ty neodstraní příčinu plísně. Bakterie nadále žijí ve zdech či obkladových materiálech a za nějaký čas se nepříjemná plíseň vrátí zpět. Dezinfekce prostor zaměřená na plísně a houby je tak nejúčinnější z rukou odborníka. 

Dezinfekce prostor po mrtvém 

I taková práce je nutná. Zvláště v případech, kdy je tělo v uzavřeném bytě delší dobu. Právě v těchto případech je nutné provést rozsáhlou a pořádnou dezinfekci, aby bylo umožněno další použití prostoru. Provádíme také vyklizení bytu po zemřelém.

Dezinfekce prostor proti virům 

Potřebujete protivirovou dezinfekci do prostoru, ale zároveň je pro vás důležitá šetrnost provedení? V tom případě je pro vás vhodná polymerová dezinfekce. Vydrží působit 7 - 30 dní a je netoxická. Neohrožuje zdraví ani bezpečnost lidí, zvířat a dokonce ani rostlin. Tato dezinfekce prostoru je velmi šetrná, ale zároveň má silný účinek. 

Polymerová dezinfekce je i ideální prostorová dezinfekce k likvidaci nepříjemných pachů. Pokud se dostane do kontaktu s virem, zničí jeho kapsuly a dojde tak k likvidaci. Účinky polymerové dezinfekce jsou ověřeny akreditovanou laboratoří. 

Dezinfekce prostor - kde ji lze provádět 

Díky modernímu vybavení a 15 letech praxe v oboru jsme schopni dezinfekci provádět v jakémkoliv prostoru. Zasahujeme v domácnostech i veřejných prostorách. Můžete se na nás obrátit, pokud je potřeba dezinfekce kanceláře či si objednat dezinfekce pro firmy

V rámci obytných prostor je nejčastější dezinfekce proti plísním a houbám či dezinfekce půdních prostor při vyklízení holubího trusu aj. 

Během dezinfekce veřejných prostor nabízíme své služby na letištích, nádražích, v kulturních zařízeních, zdravotnických zařízeních a sportovištích. Dále nabízíme dezinfekci ubytovacích a restauračních provozů a samozřejmostí je i dezinfekce škol

Dezinfekce prostor - obraťte se na nás 

KF TRANS s.r.o. - dezinfekce prostor Praha nabízí kompletní dezinfekci, včetně bezpečné dezinfekce prostoru ozónem. Stejně jako u polymerové dezinfekce, ani ozón nenechává žádné stopy a tím pádem nezpůsobuje alergické či dýchací potíže. 

Od vašeho prvního telefonátu jsme schopni za vámi vyrazit do dvou hodin a řešit vaši situaci. Nabízíme vám také konzultaci zdarma, v rámci které probereme vše, co vás trápí. Poté vám nabídneme vhodné řešení včetně cenové nabídky. 

Ruku v ruce s dezinfekcí jde častokrát i deratizace či dezinsekce, abyste se škůdců zbavili ve všech ohledech. Firma KF TRANS s.r.o - deratizace Praha, vám nabízí i tyto služby.