Dezinfekce kanceláře

Dezinfekce vaší kanceláře je rychlé a efektivní v případě, že vás trápí plísně, houby, nelibý zápach či hrozba jakýkoliv virů. Dezinfekci provádí naši zkušení odborníci, kteří po konzultaci a prohlídce prostor doporučí to nejlepší řešení a vhodné prostředky. 

Dezinfekce kanceláře - Co všechno lze řešit 

Dezinfekce prostor nabízí různé možnosti a zaměřuje se na rozličné problémy. Zde naleznete, co s její pomocí lze vyřešit a jak nejlépe začít s dezinfekcí kanceláře. 

Dezinfekce kanceláře - plísně a houby dokážou trápit dlouhodobě 

Na odolné plísně a houby nestačí produkty z běžné nabídky drogerie. Zlikvidovat plísně nemusí být v rukou amatéra jednoduchá záležitost. Běžné čisticí prostředky vás zbaví pouze viditelné části, avšak neodstraní příčinu plísně. Bakterie se většinou dále množí ve zdech či obkladových materiálech a plíseň je následek. Dezinfekce je tak účinná z rukou odborníka, který aplikuje přesně tu látku, která je potřeba ke zničení. Někdy je potřeba i opakovaná dezinfekce. A to hlavně v případech, kdy nebylo na místě provedeno žádné preventivní opatření. 

Plísně jsou nepříjemné nejen esteticky, ale především mají neblahý vliv na zdravotní stav člověka, který je v jejich blízkosti. Mohou vyvolávat alergie, astmatické a dýchací potíže, dráždí sliznici a celkově snižují imunitu člověka. Proto je dobré s nimi zatočit co nejdříve. 

Dezinfekce kanceláře - dezinfekce proti virům 

Naše firma KF TRANS s.r.o. nabízí i žádanou dezinfekci kanceláří proti viru. Díky ní se zabrání šíření viru a z pracovního prostředí se stane bezpečná zóna. 

Použití polymerové dezinfekce je účinné a zároveň šetrné k vám i okolí. Polymerová dezinfekce je netoxická. V ošetřovaném prostoru neohrozí zdraví člověka, zvířete ani rostliny. Nezpůsobuje alergické reakce, neobsahuje chlór ani jiné dráždivé látky. Je všestranně využitelná do všech prostor. Nepoškozuje povrch a vydrží 7-30 dní. Působí nejen na viry, ale i v případě, že se potřebujete zbavit nepříjemného zápachu. Její účinky jsou ověřeny akreditovanou laboratoří. 

Dezinfekce kanceláře - jak to bude probíhat? 

Firma zajistí odborníky na prozkoumání objektu a zhodnocení situace. Poté zvolí nejlepší postup dezinfekce kanceláří. Postupy jsou efektivní a ekologické, bezpečné pro okolí. Dezinfekce kanceláře může být akutní v případech, je potřeba zajistit rychlou pomoc až po preventivní dezinfekce a monitoring stávající situace. 

Naši odborníci mohou být na místě již do dvou hodin od zavolání. Po provedení dezinfekce kanceláře prostory kontrolujeme a čistíme. Během celého procesu neustále informujeme klienta o naší činnosti a vše s ním konzultujeme. Našim cílem je nejen provést dezinfekci prostoru, ale zároveň klienta informovat o tom, jak ošetřený prostor nadále udržovat. 

Dezinfekce kanceláře - nabízíme dezinfekci všech prostor 

V naší nabídce nenaleznete pouze dezinfekci kanceláří. Jsme schopní zajistit čistotu i ve vašich bytech a veřejných prostorách. 

Firma KF TRANS s.r.o - deratizace Praha zvládne i dezinfekce škol, kulturních zařízení, sportovišť, posiloven. Poradíme si s většími prostory, jako jsou letiště či nádraží. Zajišťujeme deratizace, dezinsekce a dezinfekci pro firmy, ubytovací provozy a restaurační zařízení.