Dezinfekce pro firmy

Naše firma KF TRANS s.r.o. nabízí dezinfekce pro firmy k dokonalému vyčištění vašich sdílených prostor. Dezinfekce pro firmy je vhodná v případě, že vás trápí viry, plísně, houby či zápach. Prostory ošetří zkušení odborníci, kteří s vámi situaci zkonzultují a navrhnou to nejlepší řešení. Na trhu jsme více než 15 let a můžeme vám zaručit perfektní servis. 

Dezinfekce pro firmy - co lze vyřešit? 

Dezinfekce pro firmy nabízí rozmanité možnosti s vícero možností využití. Předkládáváme vám možnosti, jak může dezinfekce prostor pomoci i vaší firmě. 

Účinná dezinfekce pro firmy - proti virům 

Ošetření prostorů firem pomocí protivirové dezinfekce je velmi žádanou procedurou. Ta zabrání šíření viru v pracovním prostředí. Naši odborníci navíc používají šetrnou, avšak velmi účinnou formu dezinfekce. 

Použití polymerové dezinfekce je bezpečné pro lidi, zvířata a dokonce i rostliny. Polymerová dezinfekce nezpůsobuje alergické reakce ani neobsahuje dráždivé látky, jako například chlór. Neohrožuje zdraví člověka. Je netoxická a všestranně využitelná do větších i menších prostor. Nepoškozuje povrch a působí 7-30 dní. Polymerová dezinfekce ničí viry a její účinky jsou ověřeny akreditovanou laboratoří. Můžete jí využít i v případě, že se potřebujete zbavit nepříjemného zápachu. 

Dezinfekce pro firmy - na plísně a houby volejte odborníka 

Plísně a houby dokážou váš život obtěžovat dlouhodobě. Proto je lepší zavolat odborníka, který problém vyřeší definitivně. Běžné čisticí prostředky vás na chvíli zbaví viditelné části plísně, ale neodstraní její příčinu. Bakterie se totiž dále množí ve zdi či obkladových materiálech a plíseň se brzy vrátí. Odborník dokáže ve vašem prostoru aplikovat takovou látku, která na plíseň zabírá a zničí její jádro vzniku. Plísním je dobré předcházet preventivně a zvolit taková opatření, aby nebyl potřebný akutní zákrok. 

Je potřeba mít na paměti, že plísně jsou zdravotní hrozbou. Mají neblahý vliv na zdraví člověka, který je denně vystaven jejich přítomnosti. Vyvolávají dýchací a astmatické potíže, dráždí sliznici a celkově snižují imunitu. Je dobré se jich zbavit co nejdříve. 

Dezinfekce pro firmy - jak to bude probíhat? 

KF TRANS s.r.o. nabízí prvotní konzultaci, v rámci které nám klienti vysvětlí, co je trápí. Naši odborníci pak situaci zhodnotí osobně během návštěvy projektu a doporučí nejlepší způsob dezinfekce firmy. Můžeme u vás být už do dvou hodin od prvního telefonátu, proto se na nás neváhejte obrátit. 

Odborník vám vysvětlí, jaký postup bude efektivní, ekologický a bezpečný pro okolí. Typ dezinfekce se odvíjí od naléhavosti případu. Může jít o rychlou pomoc v akutním případě, či preventivní dezinfekce a monitoring situace. 

I po provedení dezinfekce prostory firem následně kontrolujeme a v případě nutnosti čistíme. Během celého procesu neustále spolupracujeme s klientem a informujeme ho. Společně konzultujeme všechny kroky. Naším cílem je klienta i po skončení dezinfekce firmy informovat, jak ošetřený prostor nadále udržovat, čemu se má vyhýbat a jaké jsou možnosti prevence. 

Nabízíme dezinfekci všech prostor 

Specializujeme se na všechny prostory, tedy nejen vaši firm, ale zvládneme i dezinfekce kanceláře bytů a veřejných prostor. 

Firma KF TRANS s.r.o - deratizace Praha ve svém portfoliu nabízí dezinfekce škol, kulturních zařízení, sportovišť, posiloven. Nejsou pro nás problémem ani větší prostory, jako jsou letiště či nádraží. Zajišťujeme také dezinfekci ubytovacích provozů a restauračních zařízení. 

Neváhejte se tedy na nás obrátit a obratem si domluvit konzultaci a vyřešení vašeho problémů.