Sklenářství Praha

Sklenářství Klapka je firma s dlouholetou působností na trhu v oboru sklenářských prací. Firma sídlí v Praze, ale to neznamená, že by nemohla realizovat zakázky po celé republice. Zaměstnanci i vedení společnosti jsou kvalifikovanými profesionáli s mnohaletou praxí a svojí práci provádí vždy kvalitně a zodpovědně. Vždy reagují na novinky na trhu a neustále rozšiřují a inovují svou nabídku služeb. Provádí jak klasické sklenářské práce, tak i moderní skleněné obklady do kuchyně nebo si můžete vybrat i z mnoha možností výroby v projektu skleněný nábytek.

Stejně jako se spoléháte na naše DDD služby (Deratizace Dezinsekce Dezinfekce) a jste si jisti, že deratizace Praha či dezinsekce provedeme kvalitně, tak se rovněž lze spolehnout na Sklenářství Praha a na jejich služby.

Ve Sklenářství Praha najdete spousty profesionálů, kteří vědí co dělají. Perfektně umí zacházet s vybavením a pracovními nástroji, díky kterým poskytují sklenářské práce v té nejvyšší kvalitě, krátkém čase a za rozumné ceny…

Firma pracujeí s výrobky předních světových značek – Bohle, Silberschnitt, Würt, Perennator a Pannkoke.

Na Sklenářství Praha se lze obrátit i jen s jediným oknem nebo s rozsáhlou zakázkou pro celý skleněný komplex. V případě Vašeho zájmu či potřeby, disponují možností přijet s pojízdnou dílnou přímo k Vám domů nebo do obchodu či kanceláře a veškeré práce provedou na míru dle Vašich potřeb a požadavků a v co nejkratším čase.

Sklenářství Praha - nabídka služeb

Hledáte profesionální sklenářství Praha? V oboru sklenářství jsou sklenáři z této firmy skutečnými odborníky a zvládnou bez problému vše od oprav rozbitých oken nebo vysklených dveří až po obložení kuchyně či koupelny barevným sklem. Máte zájem o barevné sklo, kalené sklo, bezpečnostní sklo, chcete vyrobit a nainstalovat skleněné schody nebo pochozí sklo, které byste použili na vaší podlahu? Tak to se jistě obraťte na sklenářství Klapka. Ani výroba akvária na míru pro toto sklenářství Praha není žádným problémem.

Díky dlouholetým zkušenostem a zručnosti sklenářů z této firmy vám mohou nabídnout velmi pestrou paletu sklenářských prací a služeb. Provedou vám veškeré sklenářské práce - od drobných sklenářských oprav v domácnosti až po rozsáhlé montáže a servis. V nabídce sklenářských prací jsou běžné opravy a zasklívání oken, dveří a výloh, instalace bezpečnostních skel či izolačních dvojskel, prodej řezaného skla 3 a 4 mm a ornamentního skla, v portfoliu mají také např. antireflexní sklo na obrazy či výrobu zrcadel.

Sklenářství Praha nonstop

Bydlíte-li v oblasti Praha, mohou se s Vámi dohodnout na mobilním zasklívání - přijedou za vámi! Sklenářská pohotovost – Sklenářství NONSTOP – funguje 24h denně.

Do kompletní nabídky sklenářských prací Sklenářství Praha patří i možnost objednat si v podstatě jakékoli typy skel - čirá, nerozbitná, kalená, bezpečnostní, neprůhledná nebo pískovaná skla. Sklo Vám nařežeme, provrtáme či jinak zpracujeme podle Vašich potřeb.

Sklenářství Praha - cenová kalkulace zdarma

Nabízejí zdarma zpracování všech cenových kalkulací, poskytování poradenství a spolupráci při přípravě projektů nebo staveb. Snaží se vždy maximálně vyhovět zákazníkům v co možná nejkratších termínech. Na všechny výrobky mají veškeré certifikáty včetně prohlášení o shodě.