Folie na okna Infrasol

V zásadě jsou všechny fólie na okna, které jsou dodávány do České republiky, rozděleny do 2 kategorií:

  1. Fólie na skla aut
  2. Fólie na skla budov

Mezi tyto dvě kategorie patří mnoho různých typů fólií, a v této sekci můžete objevit hlavní účel všech těchto typů fólií. Ať už se jedná o známé výhody fólií nebo nejnovější možnosti využití, poptávka a prodej folií roste, protože tyto fólie efektivně a finančně nenáročně řeší mnoho každodenních problémů.

Stejně jako my máme bohaté zkušenosti v oboru DDD služeb (Deratizace Dezinsekce Dezinfekce) a není tak pro nás problém provést deratizace Praha či dezinsekce, tak rovněž tak ve firmě Infrasol vědí o svém oboru vše a mohou vám tak nabídnout ty nejlepší folie na okna na trhu. To je důvod proč vám Folie Infrasol doporučujeme.

Fólie Infrasol
E-mail:
info@infrasol.cz

Fólie na okna a jejich použití:

Na rozdíl od fólií Infrasol na ochranu karosérie aut a motocyklů jsou všechny fólie v této kategorii klasifikovány jednoduše jako fólie na sklo. Jsou to samolepící fólie na sklo pro okna budov, auta a jiná dopravní vozidla, známé také jako autofolie. Mnoho typů fólií se používá i na skleněné výplně uvnitř místností apod., a výhody a použití těchto fólií jsou rozsáhlé.

Fólie na okna auta

Tyto jsou fólie na okna, které jsou běžně známé a jsou také označovány jako zatmavovací fólie. Nejnovější autofólie Infrasol, například i-MAX, nejenže zabraňují průniku až 93 % infračerveného tepla do vozu během horkých letních dnů, ale také díky své speciálně vytvrzené struktuře, dvakrát silnější než konkurenční fólie, výrazně zpomalují pokusy zlodějů o rychlé vykradení vozu skrze okénko.

Od roku 2015, kdy byla představena nová výrobní značka Infrasol, se mnoho profesionálních lepičů autofólií přesvědčilo, že fólie Infrasol poskytuje nejlepší poměr výkon/cena/kvalita na trhu.

Do této kategorie nyní patří nejenom fólie na autoskla s běžnou technologií, ale také inovativní autofólie, například i-MAX, která výrazně snižuje průnik infračerveného tepla a poskytuje vysokou odolnost proti pokusům o krádež.

Pokud se zajímáte o zabezpečení vozu proti krádeži skrze rozbité boční okénko, oceníte bezpečnostní fólii SMC-4, která poskytuje spolehlivou ochranu pro autoskla.

Fólie na okna budov

Tato kategorie zahrnuje čtyři druhy fólií s různým využitím. Některé jsou vhodné jako interiérové fólie, které lze bezpečně instalovat i na dvojsklo zevnitř, bez rizika prasknutí skla způsobeného teplotním stresem. Jiné fólie lze instalovat zvenčí pro lepší zadržení tepla v létě.

Protisluneční fólie na okna

Hlavním cílem těchto fólií je co nejvíce zadržet průchod tepla do místnosti. Jsou známy jako solární fólie nebo protisluneční fólie. I když je klimatizace běžná volba během horkých dnů, mnoho lidí není informováno o jejích potenciálních nebezpečích pro zdraví. Fólie na okna Infrasol dokáží snížit průnik infračerveného tepla ze slunce až o 90 %.

Termoizolační fólie na okna

Hlavním záměrem použití termoizolační fólie je redukovat únik tepla během zimních měsíců pomocí své speciální polyesterové struktury. U některých fólií Infrasol je tento efekt ještě výraznější než u jiných.

Bezpečnostní fólie na okna

Bezpečnostní fólie pro okna od INFRASOL patří mezi fólie na okna, které jsou stále častěji využívány jako efektivní ochrana proti snadnému vloupání skrz sklo. Klíčovým prvkem každé bezpečnostní fólie na sklo je kvalitní, průhledný a odolný laminát schopný odolat i extrémním nárazům a zajistit ochranu vašeho majetku.

Privátní fólie na okna

Hlavním cílem privátní fólie je eliminovat průhlednost skla a zároveň umožnit dostatečné množství viditelného světla proniknout do místnosti. Velké továrny, které mají skleněná okna ve svých výrobních nebo skladovacích prostorách, instalují matné fólie INFRASOL, aby omezily sledování pracovního procesu nejen zaměstnanci, ale také náhodným pozorovatelům zvenčí.