Ruční mytí aut

Pokud hledáte ruční mytí aut Praha 6, tak vám doporučujeme Automyčku Dejvice. Tuto myčku najdete v Dejvicích v podzemních garážích hotelu International. Nabízí vám kvalitní služby za rozumnou cenu. Pokud využijete ruční mytí aut v automyčce Dejvice, tak budete mile překvapeni tím, že vaše auto vypadá skutečně jako nové a to od interiéru až po exteriér.

Příprava auta na prodej je služba, o které málo lidí ví, ale přitom se jim vždy vyplatí. Nechte si odborně vyčistit auto a zvyšte jeho cenu. 

Ruční mytí aut - programy

Zmíněná automyčka Dejvice má služby rozdělené do jednotlivých programů. Tyto programy jsou odstupňovány nabídkou i cenou tak, že si vybere opravdu každý klient.

Ruční mytí aut program 1 - Standard

V rámci programu standard dostane vaše auto tu nejzákladnější a nejdůležitější péči, kterou by mělo dostat jednou za čas každé auto. Jelikož se jedná o ruční mtí, tak i tento základní program vás jistě překvapí. S klasickou automatizovanou automyčkou se ruční práce nedá vůbec srovnávat.

Do programu Standard patří patří důkladné mytí exteriéru vozidla, dále očištění od všech nečistot, které na autě během používání ulpívají. Nejčastěji je to očištění od hmyzu, asfaltu a dalších nečistot.

Samozřejmostí je ruční osušení, umytí prahu a vnitřních hran dveří. Budou vám umyta okna a ošetřeny veškeré plasty.

Nazávěr vám bude vyluxován interiér vozidla a provoněn vůz, což podtrhne celou dobře odvedenou práci.

Ruční mytí aut program 2 - Komplet

Program Komplet rozšiřuje předešlou variantu Standard o důkladné ruční mytí karoserie, ošetření šamponem, voskem, rozleštění, umytí kol a ošetření pneumatik. V interiéru vozidla bude u programu Komplet navíc provedeno často žádoucí tepování koberců a omytí kůže. K závěrečnému provonění přibude ještě ošetření včelím voskem.

Ruční mytí aut program 3 - Komplet NANO

Program Komplet NANO je to nejlepší, co pro svůj vůz můžete udělat. Nabízí vše z Programu Komplet (tím pádem i z pogramu Standard), ale přibude zde trojnásobné ruční umytí karoserie. Podle prvního programu, podle druhého programu + ošetření nano šamponem. Dále v programu Komplet NANO bude provedeno tepování autosedaček, ruční mytí motoru a v rámci mytí auta i tekuté stěrače a ochranu laku na cca 3 měsíce. U tekutých stěračů a u ochrany laku používáme nanotechnologii, která je vysoce spolehlivá a oproti běžným přípravkům dlouho vydrží.

Součástí tohoto programu je i čištění interiéru aut ozónem ZDARMA. Tím zlikvidujete viry a bakterie ve vašem voze.

Ruční mytí aut - stop virům

Čištění ozónem je metoda, která likviduje viry a bakterie. Můžete si ji v automyčce Dejvice objednat i zvlášť, bez ohledu na výběr programu.

Ruční mytí aut - kvalitní autokosmetika

Myčka aut nabízí autokosmetiku renomované značky MAF-RA s certifikací ISO 9001 a ISO 14001. Tyto přípravky jsou velmi kvalitní, šetrné k životnímu prostředí a myčka s nimi má famózní výsledky.

Ruční mytí aut Dejvice - vychází klientům vstříc

V automyčce Dejvice máte i možnost si umýt vůz sami za použití profesionální techniky, kterou vám rádi poskytnou. Tuto možnost přidali do svého portfolia služeb na žádost zákazníků, kteří neradi svěřují svůj vůz do cizích rukou nebo prostě jen rádi své auto opečovávají sami. Čištění aut vám zde tedy mohou provést profesionálové se zkušenostmi nebo si ho můžete umýt sami. V automyčce Dejvice s vámi rádi vše proberou a vyjdou vám vždy vstříc.