Ubytování Krkonoše, Strážné

Mnoho milovníků krásné přírody při výběru cílové destinace své dovolené často bez váhání volí Krkonoše. Není náhodou, že tato oblast patří mezi nejoblíbenější a nejnavštěvovanější v Čechách. Krkonoše turistika láká návštěvníky z celé republiky. Zejména ubytování Krkonoše a apartmány v Krkonoších v obci Strážné jsou oblíbené, díky jedinečné přírodě v okolí, která celoročně láká k návštěvě řadu turistů, ale i nadšených sportovců. V této oblasti vám můžeme doporučit boudu Šestidomí. Vyžití je zde opravdu široké a na své si přijde snad každý návštěvník, který zavítá do tohoto nádherného koutu naší země. V boudě Šestidomí nepochybně najdete ubytování, se kterým budete spokojeni. Apartmány Krkonoše čekají na vás.

Ubytování Strážné - Krkonoše

Obec Strážné v Krkonoších je ideální místem pro všechny, kteří si chtějí užít příjemnou dovolenou se vším všudy. Ubytování Strážné, které vám zde doporučujeme, se nachází v samotném srdci Krkonoš. Na své si zde přijde jak zájemce o sportovnání, tak i ti, kterří hledají spíše klidnou dovolenou s rodinnými výlety do přírody. Dalším faktorem hovořícím ve prospěch výběru tohoto místa je, že ať cestujete jako rodina, se skupinou přátel nebo jednotlivci, najdete zde ubytování o různých kapacitách a kategoriích. Chalupa Strážné (bouda Šestidomí), vám poskytne rozmanité ubytování jak pro více čelnou rodinu, tak i pro pár. Mají zde také bezbariérový apartmán.

Apartmány Krkonoše - celoroční vyžití 

Dovolená Krkonoše - Výborné podmínky jak pro letní, tak zimní dovolenou zde naleznou všichni návštěvníci. Penzion Strážné (Šestidomí) rád ubytuje návštěvníky v kteroukoliv roční dobu. Mimo sezonu je však nutnost telefonické domluvy. Nicméně pokud máte zájem o pěší turistiku, cyklistiku, nebo raději dáváte přednost v zimě lyžím, tak apartmány Krkonoše tu jsou pro vás k dispozici. Nejen apartmány, ale i ostatní pokoje, které jsou pěkné a nové. Ve Strážném naleznete samozřejmě i půjčovny sportovního vybavení.

Letní dovolená - kola 

Ubytování kola Krkonoše - během letní dovolené můžete také sednout na kolo a vyrazit objevovat krásy přírody kolem četných cyklotras. Pokud by se stalo, že terén nebo vzdálenost je nad vaše síly, nic se neděje a přesunout se můžete se svým bicyklem prostřednictvím cyklobusů. I to jsou důvody proč dovolená v Krkonoších je mezi návštěvníky tak oblíbená. Zejména pak dovolena s dětmi v Krkonoších je ideální destinací díky širokým možnostem vyžití pro celou rodinu.

Zimní dovolená - Krkonoše apartmány na sjezdovce 

Ubytování lyže Krkonoše - jakmile během zimních měsíců napadne sníh, je to znamení pro všechny příznivce lyžování a jízdy na snowboardu, že je nejvyšší čas řešit ubytování v Krkonoších. Splněným snem jsou pro návštěvníky pak apartmány na sjezdovce v Krkonoších. Na své si přijdou nejen zkušení lyžaři, kteří mají rádi vyhlášenou černou sjezdovku ve Špyndlerově mlýně ale i ti nejmenší, co se začínají teprve učit zvládat první obloučky. Pro ty jsou ve Strážném a ve směs po celých Krkonoších lyžařské školy se skvělým zázemím a zkušenými instruktory, keří jsou nejen dobrými lyžaři, ale především dobrými učiteli a vědí, jak vaše dítě nejlépe naučit zvládnout lyžováni.  Ve Strážném jsou takí perfektní bežkařské tratě a snadno se lze napojit na tzv. Krkonošskou magistrálu, kde se jede opravdu výborně. Stopa je skvěle udržovaná a po cestě jsou pěkné restaurace.

Ubytování Krkonoše je pro každého

Pokud jste spíše hledali ubytování Vrchlabí, tak bouda Šestidomí, která je ve Strážném, není daleko a třeba vás nabídka této boudy osloví natolik, že se zde ubytujete navzdory vašemu původnímu plánu. Většina návštěvníků zdejšího kraje nepřijíždí na pouhý den, nýbrž zůstává déle a potřebuje ubytování. Pokud hledáte  ubytování v penzionu v Krkonoších, tak můžete být bez obav. Ať už máte zájem o apartmány s vlastní kuchyní v Krkonoších nebo skromné dvojlůžkové pokoje za dobrou cenu, tak to vše vám může bouda Šestidomí poskytnout. Ubytování Strážné, které vám doporučujeme, vás určitě nadchne. Na ty, co si během dovolené chtějí odpočinout od vaření, si mohou pochutnat na místních kulinářských specialitách, které nabízí místní restaurace Strážné