Masáže Praha

Masáže Praha - proč si je vybrat?

Existuje hned několik důvodů, proč si vybras salón Masáže Praha. Jedním je profesionalita fyzioterapeutek. To úzce souvisí i výběrem služeb od masáží, přes aromaterapii až po rehabilitace. Dalším důvodem je příjemné prostředí studia Santé na adrese Vinohradská 89/90, 130 00 Praha 3 - Vinohrady. A v neposlední řadě jsou to také přívětívé ceny nabízené v salónu Masáže Praha.

Stejně jako věříte našim DDD službám (Deratizace Dezinsekce Dezinfekce) a očekáváte od naší deratizace Praha či dezinsekce kvalitně provedenou práci, tak se rovněž lze spolehnout na masáže Praha ve studiu Santé.

Masáže  Praha - jaké poskytují služby?

Široký výběr služeb nabízených v salónu Masáže Praha je jejich velkou předností. Zde Vám ukážeme krátký přehled:

Masáže Praha - tým fyzioterapeutek

Asi vůbec největší předností salónu Masáže Praha jsou právě masérky a fyzioterapeutky, z nichž každá má obrovské zkuženosti dlouhou praxi. To se odráží v široké škále druhů masáží a rehabilitací jimi nabízených. Všechny procedůry jsou prováděny profesionálně a díky odborným znalostem fyzioterapeutek si můžete být jisti, že jste si zvolili správně. Nemalou roli hraje taká vstřícný přístup a snadná dohoda, kterou si klienti nemohou vynachválit.

Masáže Praha - mohu si zakoupit poukaz na masáž?

Možnost zakoupení dárkového poukazu je v salónu Masáže Praha samozřejmostí, které přináší řadu výhod:

  • kombinování  procedur
  • čím více procedu, tím méně za ně zaplatíte
  • 6ti měsíční platnoust dárkového poukazu
  • okamžité dodání v elektronické podobě do emailové schránky

Salón Masáže Praha - typy poukazů:

  • Dárkový poukaz na klasickou masáž zad a šíje + reflexní terapii
  • Dárkový pokaz na speciální kombinaci antimigrenozní masáže a lymfodrenáže
  • Dárkový poukaz na sadu lymfatických masáží
  • Dárkový poukaz na aromamasáž s parafinovým zábalem
  • Dárkový poukaz na regeneračně-relaxační terapie

 

Dárkový poukaz od salónu Masáže Praha na masáž je opravdu praktický dárek. Výbornou vlastností je jeho univerzálnost, protože pokud nevíte, jaké procedůry obdarovanému vybrat, tak můžete nechat dárkový poukaz vystavit na určitou finanční částku a on už si sám vybere službu. Darovat poukaz na masáž je možné opravdu komukoli, velké oblibě se těší např. u těhotných matek v podobě masáže pro těhotné.

Masáže Praha - ceny masáží

I přes všechny přednosti zmíněných fyzioterapeutek se Masáže Praha snaží poskytovat své služby za rozumné ceny. Sami se o tom můžete přesvědčit při pohledu na ceník masáží.