Karavany Praha - půjčovna karavanů

Karavany Praha
774 071 108
info@karavany-praha.cz


Hájecká 1
273 51, Červený Újezd
Praha-západ, Česká Republika

Karavany Praha

Jestliže jste přemýšleli nad moderním a pohodlným způsobem cestování na dovolenou, tak karavany mohou být odpovědí. Společnost Karavany Praha vám mohou zapůjčit zcela nové karavany a to za slušnou cenu, kterou si může dovolit mnoho lidí. Zajímáte-li se o obytné vozy či karavany k pronájmu, tak se určitě obraťte na zmiňovanou firmu. V případě zájmu o pronájem obytného vozu vám sdělí všechny informace, které vás budou zajímat a vyvětlí vám, jak přesně jejich půjčovna obytných aut funguje.

Na jejich webu lze dohledat podrobné  informace o jednotlivých karavanech k pronájmu a také rezervační systém, kde uvidíte, kdy mají volné termíny. S rezervací vám doporučujeme příliš neváhat, protože jíž měsíce před začátkem sezóny, jsou termíny na léto plně obsazené. Po vyřízení nezbytných formalit bude váš karavan připraven a budete se moci vydat na vaší nevšední dovolenou.

Karavany Praha – trendy

Možnosti cestování se neustále mění a vyvíjí, nároky cestovatelů se zvyšují. Stále narůstá zájem o možnost cestování v karavanu. Zvláště v posledních letech tato obliba vstoupá. Lidé chtějí mít na cestě 100% volnost a mít možnost měnit své rozhodnutí o cílu cesty nezávisle na ostatních faktorech. Obytné karavany nebo obytné vozy vám na dovolené nabídnout určitě mnohem více volnosti.

Cestování s obytným vozem vaši dovolené dodá až neomezenou svobodu. Máte možnost si užít dovolenou přesně tak, jak budete chtít. Jsou lidé, kteří ocení, že si nemusí nic moc plánovat dopředu a řešit detaily. Jen tak se nechají unášet cestou a jedou tam, kam zrovna chtějí. Hlavní výhodou však je, že tyto plány můžete kdykoliv změnit a to velmi lehce. Nemusíte rezervovat žádný hotel, rušit dosavadní ubytování atd. Pouze změníte směr s vámi půjčeným karavanem. Veškerý komfort a klid na duši při cestě vám zaručí půjčovna karavanů Praha. Vozy jsou plně pojištěny a tak nemusíte mít strach z případné nehody.

Obytné vozy – profesionální přístup

Pořízení obytného vozu je poměrně nákladnou záležitosti. Existuje zde však řešení pro ty, kteří nemohou nebo nechtějí podstoupit takovou investici. Proto vám doporučujeme zavedenou firmu Karavany Praha, která vychází vstříc i těm nejnáročnějším klientům. Tato půjčovna karavanů vás jistě nezklame.

V nabídce mají kvalitní a nové karavany. Samotné cestování tímto způsobem v dnešní době je velkou radostí, neboť samotné půjčení karavanu je zcela jednoduché, rychlé a bezstarostné.

Nejen v České republice, ale i v zahraničí existuje neustále se rozšiřující zázemí s kempy pro karavany nebo místa uzpůsobena pro parkování karavanu. Pokud s takovými místy chcete poradit, tak i s tímto dotazem se na půjčovnu karavanů můžete obrátit.

Půjčovna karavanů – pohodlí na cestách

Při cestě s půjčeným karavanem si jistě užijete bez starostnou jízdu. "Nemusíte totitž mít strach z případné nehody", protože půjčovna karavanů Praha má všechny své obytné vozy plně havarijně pojištěné. 

Na cestu se tak můžete vydat s pocitem klid bez zbytečných komplikací a obav. Jednotlivé karavany a obytné vozy jsou připraveni pro provoz jak v letním, tak i zimním období. Jsou skutečně univerzálně vybaveny pro celoroční provoz a nemusíte se proto při plánování dovolené nijak omezovat v závislosti na ročním období. Mnoho lidí je také překvapeno tím, že většinu příslušenství vám půjčovna poskytne zdarma.

Obytné vozy – nabízené příslušenství:

Společnost Karavany Praha vám bezplatně zapůjčí řadu příslušenství. Pro více informací pro pronájem karavanů naleznete na jejich stránkách.

Společně se zapůjčením karavanů nabízí bezplatné zapůjčení následujícího příslušenství:

  • plynový gril
  • kempingový nábytek
  • ložní prádlo, vč. ručníků
  • kávovar Nespresso
  • nosič pro 4 kola

Za příplatek vám poskytnou i následující příslušenství, které ještě více oživí vaši dovolenou:

  • horské kolo
  • paddleboard
  • skútr Vespa 50